Danas ste se smejali... - Strana 97
Strana 97 od 228 PrvaPrva ... 47879596979899107147197 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,441 do 1,455 od ukupno 3409
  1. #1441

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kviz na pinku..ne znam kako se zove ova glupacha...

    "Ajde gde ste pa zelim ga..dajte mi ga..ona se puni..
    ..vidite prepuna je..hocu odma..hocu sad......"

    zaista ne znam ko bi mogao da joj pomogne..
    sirotica bas se pati

  2. #1442

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kevi koja gleda neke serije na tv-u koje niko ne gleda jbte ne znam ni gde ih nađe, svi se lože na španske, a ona na neke portugalske i italijanske... elem, tu italijansku prati od prve sezone godinama i hvata je po raznim kanalima, a počela je da je gleda još na trećem kanalu koji ne postoji već 200 godina. Jedna sezona ima ni manje ni više nego 900 i kusur epizoda I malopre me zove da me pita mogu li ja nekako da joj skinem petu sezonu obzirom da se ne pojavljuje nigde već dugo... ma, mogu pod uslovom da je negde i ima trebaće mi između dvestačetrdeset i tristašezdeset diskova Lude li žene
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #1443

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Postoji u mom gradu jedan jako simpatičan lokal, ali mali, mali, pa mu je opšeprihvaćeni naziv Dupe.
    Elem
    Radnja se dešava u nekom fensi (što mrzim tu reč) klubu.
    On startuje nju.
    Pričaju, pričaju, pričaju....
    Vidi on da se radnja odvija u željenom pravcu.
    Kaže on kako je previše glasna muzika i ne sedi mu se više tu, pa izrazi želju da promene lokaciju.
    Ona se složi, i pita gde će.
    A on kaže: 'Oćemo sad u Dupe?'

    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #1444

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    Prevod: Ovde leži...
    Bio je dobar suprug
    dobar otac
    ali očajan električar




    Počivala u miru
    na spomen od tvojih sinova
    ( s izuzetkom Rikarda koji nije priložio baš niš' )



    Počivao u miru!
    Sad si u Božijim rukama.
    Bože,pazi na novčanik!


    I'm floating on air..

  5. #1445

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mojoj lomljavi kod Keja,sad mi nije nimalo smesno jer sam mogla vrat slomiti ali tad sam se smejala
    Sreca pa nikog nije bilo to da vidi.

  6. #1446

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samo što nisam sletela sa stolice kad ugledah novi _babin_ avatar... Pa mis'im stvaaaarno....
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #1447

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Od sve muke,moj sinko je danas opsovao:"U mateinu,boi me givo!"
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  8. #1448

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nekoliko načina kako u Srbiji namučiti DEDA MRAZA :

    1. Sjebati mu znanje sa putarinom, PDV, parking zonama i ostalim pikanterijama poreske uprave...
    2. Maltretirati ga na carini i u slučaju da ima nešto da deklariše od robe i ukoliko nema ništa da deklariše
    3. Razglasiti da je seksualno zlostavljao decu prilikom dodele paketića u nekom od zabačenijih sela...
    4. Napiti ga kao stoku, nakon toga ga strpati u autobus 511, neka vidi malo Sremčicu...
    5. Prepisati mu ricinusovo ulje ukoliko je prehladjen, i dati mu paket Turbo Šlank Božen tableta
    6. Dati mu Srpsko državljanstvo a uz to i pasoš, neka i on malo vidi kako je to čekati ispred svake postojeće ambasade radi dobijanja vize a malo zemalja ima da obidje za praznike
    7. Na listi želja napisati da sve prljave poslove radi umesto vas narednih godinu dana, uključujući i onaj da plati struju i telefon u pošti prvog dana dodele penzija
    8. Poslati ga na južnu tribinu za vreme derbija
    9. Odvesti ga na plavi most kod najtriperljivije kurve i dati mu bajat Romedov kondom, i naravno pozvati policiju...
    10. Poželeti mu da ponovo svrati!

  9. #1449

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Još uvek se smejem 5kazanje i neki čiča sa genijalnim izumom -pojas za krave- s tim što je to najobičniji pojas za auto ali avaj... a čemu služi,veze nemam,nikako da objasni


    edit:...pojas služi da krava miruje dok joj, citiram"radi manikir" i još kaže da je posao lep ali i nosi rizik,krava mu je nedavno izbila dva zuba zadnjom nogom
    Poruku je izmenio makilli, 27.03.2009 u 22:57
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #1450

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    salje mi moj dragi danas na skajp, mail adresu na koju trebala sam poslati mail....i pise mi adresu a umesto @ upise slovima "majmunce"

    citam i ne verujem ocima, aj reko da ga pripupitam jos jednom, da nije slucajno pogresio, kad ono posalje mi opet isto...tad sam se setila - posto jako retko koristi kompjuter, ne zna gde se nalazi simbol @


  11. #1451

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    memento kaže:
    Naj cupi VC-a bi u nekom po meni idealnom slučaju verovatno bila mutant, ili hibrid, brojnih talentovanih i izuzetno privlačnih dama sa ovog foruma.

    Pretpostavljam da bi bilo dobro da ta najpoželjna dama VC-a poseduje nekonvencialnost believerke, hrabrost Isahare, odmerenost Skvojke, iskrenost starsice, ženstvenost Neuhvatljive, mudrost euridike, talentovanost izabelitte (nije mi jasno zašto samo dva t, a ne i dva l ), nežnost Šaki, impulsivnost Aiko, harizmatičnost Savane, lucidnost Mišice, odanost ZOE, senzibilitet NSađanke, duhovitost _babe_, osećajnost Goge, sistematičnost streethorn, inventivnost Najgore, temperament little fairy, poetičnost Kaline, itd, itd, itd...

    Dakle, pošto je to nemoguće, uveren sam da je svaka članica ovog foruma, istinska, prava i originalna najcupi VC-a!

    Ovome.
    Poruku je izmenio little fairy, 28.03.2009 u 12:06 Razlog: bespotrebno komentiranje tj. vređanje tuđeg posta

  12. #1452

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sa vutra foruma danas mejlom čestitaju Novu 2009. Kažu, znaju da kasne, al' eto...

    (Kako šta ću tamo!? Ne želim da budem neobaveštena )

  13. #1453

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Znaci, kako me je lik ispalio, nevidjeno, smejem se sama sebi
    Sinoc, odem ja na usputno pivce u klubu (a malopre sam stigla kuci ) i neki likovi, pijani pice pikado. Ok, ne obracam paznju, nisu mi poznati, pa nije fora da ih jebavam, iako su pijani. Kako je vreme prolazilo, jedan lik mi je sve vise sedeo na glavi i stalno mi se muva tu oko stola, namiguje mi.. ma, dopizdelo mi i ja mu kao namignem, cisto da nasmejem lika, vidim da se zdao tako pijan u muvanje, pa reko da mu ne propadne fora, doslo mi ga zao naravno, bolje da to nisam uradila, posto mi je lik opusteno seo za sto pored mene i kao prebacio ruku preko mene, satro kao bocka moju drugaricu u rame.. aha ok, kuliram ja njega, pricam sa bratom preko puta sto sedi i pita mene lik sta cu da popijem. Ja se obradujem kao dete, popila sam sve pare i poslednje pivo me ceka na stolu, pa reko, super sto je seo, taman da se ogrebem za pivo ja mu rukom pokazem na Jelen koji je stajao pored moje case, znaci, logicno, to cu da pijem. E pa, lik je suvise logican opusteno lik uzima flasu i sipa mi pivo u casu ovi pored mene da se odvale od smeha, a lik ustao i otisao, najnormalnije gledam u njega, pa gledam u flasu, pa u casu, smeh od drustva vec postaje iritantan.. pa sta mi je ciniti? Eksirala pivo, narucila na crtu i vozi Misko
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #1454

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo sad sam slushao ovu Karleushu..al nije mi jasno sta je tachno htela uopste da kaze..smeshna mi je sama njena pojava,pricha kao zapusheni auspuh na trabantu..ona jedino moze da se skine gola i da tako mozda nekome privuche paznju..meni iskreno tako plastichna nebi sluzila ni za dasku na wc sholji..


    dobro joj stoji ovaj krst,al joj izgleda nisu dobro zabili exere
    trebali su da je tako okrenu naopachke i da zakucaju exere u noge....

  15. #1455

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    stavila moja mama depil kremu na nadusnice i moj mali gleda je zacudjeno
    - bako sta si to uradila? da li si mozda pila jogurt pa umazala se ???

    znaci ...


Strana 97 od 228 PrvaPrva ... 47879596979899107147197 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •