Danas ste se smejali... - Strana 181
Strana 181 od 228 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,701 do 2,715 od ukupno 3409
  1. #2701

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E, a okachila sam ovu chednu gospojicu, da vidish one ostale......samo paradiraju i "rade radnju"
    Khm, khm..... sve imam utisak da ce da se natrchi, da joj koji dinar zadenem u cheGa

    jbt, vrishtim od smeha

  2. #2702

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Slusham Milionera, gde se jedna gospoja sa dva fakulteta, "bori" sa pitanjem prevoda naziva TV stanice FOKS ....... uchila ruski....zhivela u Italiji....... al' bem li ga, ako nije usvojila bar neki (minimalni) fond rechi iz engleskog jezika?

    ps. pomogla joj publika...
    a 99,99% publike je završilo voćarskokalemarske kurseve al' cepaYu Ingliš
    prevode dok trepneš i Fox i Ultra i History i Hepi ... i Pink...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #2703

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovim paljevinama na temi Udario bi me? i tako dalje...

    ...misliiiiim, kako se samo lako primaju, kako malo razmišljaju i kako uopšte nemaju smisla za šalu, komiKu i razbibriGu...

  4. #2704

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ova mala me jednostavno oduševljava
    Ne verovali ili da ovo je ista osoba ... u razmaku od par sati ( a moglo je biti i razmaka par minuta - nebitno)

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    kakav dan za seH.... ... ovaj pljusak mi je full inspirativan.....
    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    mrzim manipulativne budale .... gadi mi se svaki put kad naidjem na takvog ili takvu.....
    nakon slide show-a od 33 fantastichne fotografije vulkana na islandu, erupcije i posledica, sledi komentar sastavljacha prezentacije:
    "kako se ponashamo prema prirodi tako nam ista i vracha. nash masivan ego ne poshtuje nikoga, pa ni samoga sebe, a kamoli prirodu..."

    ma, jedi govna, bre, idiJote!

    Koji je to (ženski) vulkan ... adrenalina
    Ko bi to pratio.. a kamoli ukrotio

    Luf hR

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #2705

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ŠESTI DAN, NOVELA SEDMA

    LIKOVI: Madona Filipa
    Rinaldo de Puljezi
    Lazarina de Gvacaljotrea

    MJESTO DOGAĐANJA: U gradu Pratu postojao je nekad...

    FABULA: U ono vreeme, u Pratu je postojao zakon koji je govorio da ako je muž nađe u preljubu, ženu može dati na sud i da ona može biti obješena. Rinaldo de Puljezi je tako pronašao u preljubu svoju ženu sa Lazarinom. Priveo ju je pred sud da joj oni sude. Kad su je upitali da li priznaje preljub, ona je potvrdno odgovorila, ali da želi upitati muža, da li mu je ona uvek udovoljavala želje kada je on to htio. On je na to pitanje odgovorio potvrdno. žena je rekla sudu da ne vidi razloga zbog ćega bi doma stajala neiskorištena, za vreeme dok nije potrebna svome mužu. Sud je rekao da ona ima pravo, pa su izmjenili zakon tako, da bilo koja žena koja zadovolji svog muža, može zadovoljavati i druge muškarce.
    Smejem se net verziji lektire Dekameron ........... i smejem se iz sijaset razloga, ali nemam vremena da nabrajam.


  6. #2706

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prilog 2602
    Možda i nije smešna slika ali trenutno je palac ostao isti a nožica je narasla do trenutnih ženskih 45
    Diplomata - To je onaj koji ti kae da ide do đavola na takav način da jedva čeka da počne putovanje.

  7. #2707

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Da ovde ima sve manje i manje pametnih ljudi sa kojima mogu na mom intelekt nivou da pricam...



    Meni je iskreno žao što se mi ne možemo svaki put spustiti na Becarov level...
    Osjećao bi se mnogo nadmoćnije...ovako...kolega Ekonomista mora da čeka naše momente totalne opuštenosti i restartovanja mozga , kada baš nismo u najboljem izdanju. Da se ispričamo k'o ljudi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #2708

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    vukajlija.com "Tako mlada, a već Mađarica..."




  9. #2709

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    vukajlija... opet

    Spavao sam sa Jovanom

    Dokaz da pederi nisu postojali kad je živeo Vuk Karadžić. Rečenicom, iako je potpuno gramatički pravilna, ne možemo jedinstveno utvrditi da li je govornik spavao sa Jovanom, ili Jovanom, to jest, da li je gej ili ne.
    E, ovde je spas u južnjačkom. Tu se pouzdano zna, dal si spavao sa Jovanu ili sa Jovana.
    & underpaid......

  10. #2710

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ... niskoprofilne su IN....

    & underpaid......

  11. #2711

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E drustvo ja vas napustam odoh da se ulogujem u krevet. Instalirala sam novu posteljinu sa Lenor drajverima :D
    ..eto.. laku noc..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  12. #2712

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Otvaram ja svoj službeni mobitel kako bih prebacila neke slike koje želim tu staviti a kad ono tamo.. Zadnja slika koja je slikana guzica! I gledam i gledam i pokušavam ustvrditi čija je.. Vrtim naprijed, vrtim natrag.. I shvatih. Moja kćerka je jučer imala self shoot dok sam ja krmila.

    Naravno, odmah sam slike izbrisala ali ono najsmješnije je da sam se ponadala kako je ona guza u krupnom planu moja te da kako li ja to divnu guzu imam

    Lol
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #2713

  14. #2714

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Život ima smisao za ironiju Do pre samo par meseci, grobarčići su priželjkivali katanac u Zvezdi i kraj većitom rivalu bez kog nema fudbala u Srbiji.

    Čitam danas dve vesti na B92.

    Prva kaže da Vojska Srbije u sudskom procesu traži da im FK Partizan vrati njihov stadion, koji je ovima nelegalno dodeljen polovinom devedesetih.

    Druga kaže da je konzorcijum "Sonae Sierra" spreman da uloži pola milijarde evra u Crvenu Zvezdu, te da će dogovor biti postignut do leta.

    Uz osmeh od uveta do uveta uzvikujem:

    Katanac!

  15. #2715

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kaže mi drugarica koja živi i radu u Beču neko vreme:

    "Sada razumem one stihove: ' Ostajte ovdje!... Sunce tudjeg neba. Nece vas grijat ko sto ovo grije.' U Beču je 12 stepeni a kod tebe 26.'
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

Strana 181 od 228 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •