Danas ste se smejali... - Strana 214
Strana 214 od 228 PrvaPrva ... 114164204212213214215216224 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,196 do 3,210 od ukupno 3409
  1. #3196

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Већ два дана не престајем да се смејем формирању општинске власти у Зрењанину... напредњаци лепо купили неког лика из СПОа и неку Румунку из ЛСВа, а ови Чанковци да полуде Није лако после 12 година сићи са државних јасли, није...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #3197

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pre neki dan, mama od koleginice moje drugarice je isla kod ginekologa na pregled. Sad, legla zena na onaj sto, sve regularno, dolazi doktor i priprema se za pregled, seda na stolicicu i posle par momenata kaze on toj zeni: "Gospodjo, al' ste se picnuli za pregled." a zena se prvo zacudila da bi pocela da biva nervozna jer pojma nema sta je time mislio. Zavrsio se pregled, ona prvo pregleda suknju i cipele (jer je bas u tome legla na onaj krevet, ali dobro), pogleda se u ogledalo, vidi da nema nista cudno i ode kuci. Kad je stigla, ispricala ona to svojoj cerki, njih dve rezimiraju sta je mislio pod tim sto je rekao, i posle nekog vremena i pricanja, kaze majka: "Ne znam sta je moglo biti, jos sam stavila i malo intimnog dezodoransa.", i cerka je pogleda i kaze joj da kod kuce nemaju taj dezodorans. Ubedjivale su se tu neko vreme i cerka joj kaze da ode i donese joj taj dezodorans. Vraca se keva posle par minuta i ne donosi dezodorans, donosi srebrne sljokice za sminkanje Kraljica je 'ladno nafrakala ljubinku sa sljokicama i tako otisla kod ginekologa. Pa ja bih umrla od smeha da sam to videla, on je jos dobro i reagovao
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3198

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ne znam da li ovde ili "Ostavilo me je bez teksta". Vrsljam po knjizevnosti, trazim neke stare poruke, i naletim na ovo:

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    25.05.2008.
    "Grabljivica" od Simonide Stankovic.. pocela sam da je citam pre dvadeset minuta.. i logovana sam i citam... knjiga je extra.. govori o jednoj beogradskoj sponzorusi.. stivo koje nije za svakog zaista..

    OVO sam napisala ja, pre 4 godine. 'Eeeeeeeeejjjj, pa meni ta knjiga stoji pored wc solje odavno, u slucaju da na vreme ne uhvatim sampon ili prasak za ves pa da citam sastojke. Boze sacuvaj Teodora, goreces u paklu, kad si napisala da je to govno extra. Majke mi, gledam i cudim se, ne mogu da verujem da sam JA napisala tako nesto

    Aaaaaaaaallli, to nije sve Kako sama sebi uskacem u usta, divna sam. Vidi se da sam malo porasla u odnosu na citanje prvog dela:

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    31.12.2009.
    Moram priznati, ne citam je sad.. ali procitala sam popodne za sat vremena..
    "Grabljivica 2".. Nista bolje nego prvi deo, cita se odmah, nimalo erotsko i donekle dekadentno, sa medjuradnjama koje veze nemaju.

    Ipak necu ici u najgori krug pakla, ponosim se sa sobom. Ali Boze, za Novu godinu citam "Grabljivicu", pa nije ni cudo sto nemam decka
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #3199

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Slusam dijalog 2 sestrine male devojcice,bliznakinje...
    Devojcica 1 : Pogledaj kako si ruzna,sva si rascupana
    Devojcica 2,nakon male stanke : hahah,jesi glupa,pa mi smo iste
    Devojcica 1: onda si i ti glupa
    Brat njihov u prolazu dobacuje...nemojte se svadjati,jednu je mama rodila glupu,drugu ruznu
    I onda nastaje sukob 3 "zaracene"strane
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  5. #3200

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sad me Starsica opasno nasmijala ...onako zdravo
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #3201

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Packe kaže, dođeš mi tri soma.
    Što, mamu ti jebem?
    Pa dao sam ti za svadbu, a ti si se razveo
    Upišaću se, keve mi
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #3202

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ja sam vrstan kartaros i uvek se trpam da se kartam(o). Picimo mi Meksiko veceras i mene pocne da sere nevidjeno, te dobre karte, te izvucem dobre karte, te prodjem na cista sranja od karata, haos. E. Igrala sam sa sestrom i sa bratom koji me jebe u zdrav mozak, zajebava me i govori mi stvari koje su samo njemu dozvoljene (on sme da mi kaze da sam glavata i da imam male sise-iako to nije tacno ). Kad sam pocela da pobedjujem, on shorne karte na sto, pogleda me mrk'o i kaze: "Teeeeebe treba jeeeeeeebati dok ne pocnes da places. E. A oooooonda te treba tuci dok ne pozelis da te jebu od silnih batina. E. Cepacho."

    Ne odgovaram.

    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #3203

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mami... ...kupala se i oprala kosu samponom za psa. ..uprkos svim uputama za koristenje sampona i svega...

    "Prvo je islo teze, poslije glatko..." ... "onaj sampon sa leptirom za cep"...

    "Mislis kost mama?"

    doggy style


    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #3204

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dakle. Ko ovaj klip odgleda bez da se nasmejao ijednom, licno cu mu kupiti gajbu piva.



    Modern art
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #3205

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -E, mama...da te pitam ja nešto...
    - Pitaj.
    -A zašto ovde samo dede i babe voze poršee, lamborginije, ferarije..?
    -Joj sine, ljubi te majka... dobrodošao na zapad. Tako ćeš i ti kad porasteš.
    -A ti i tata?
    -E to je već diskutabilno. 50 posto da hoćemo i 100 posto da nećemo.

    +++

    -E, mama...da te pitam ja nešto...
    - Pitaj.
    -Jel vidiš onog debelog čiku što jede hamburger?
    -Može i bez tog 'debeli'...nije lepo. Vidim. Šta s njim?
    -Dobro, dobro...I got it. Pa hteo sam da te pitam...a kako on pridržava kitu kad piša? Nema šanse da je dohvati od stomaka.
    (Grooook )
    -Prvo, nije lepo da govoriš takve reči pred sestrom...a drugo, da li zaista misliš da je to tema za ćaskanje dok jedemo sladoled?
    -Prvo, kakve reči? A drugo...pa dobro...o čemu želiš da razgovaramo? Šta ćeš mi kupiti za rođendan?

    E dakle...ne odgovaram ni ja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #3206

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dobro je da mi se pojavi ova tema, tražio sam je ovih dana

    Kalijadis me zove na Ilindan i kaže;
    Doki, Dokane, srećna ti slava
    Alo, Cincaridis, svake godine mi dolaziš na slavu i nisi ukapirao da nije ilindan


    Kasnije, odlazim u muriju da podignem saobraćajnu, sedi neka šalteruša i igra neke loptice na telefonu.
    Ja: Izvinite što Vas prekidam dok igrate igrice, ali...
    Pogledom me saseče k'o mačem
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #3207

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Otišao čovek u muriju zbog neke neplaćene kazne oko parkiranja...
    Ili da plati ili da klati u zatvoru...
    I rešio da klati, da li iz principa ili koječega.
    I jok, ne može, nema mesta u zatvoru...sve dupke puno
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #3208

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Dakle. Ko ovaj klip odgleda bez da se nasmejao ijednom, licno cu mu kupiti gajbu piva.


    Modern art
    Ne kapiram sta je smesno? Valjda sam omatorio.
    Dodji janje kad se žito žanje




  14. #3209

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Razgovor izmedju sina i oca:
    - tata, znas koji je prstic najstariji?
    i fino lepo pokaze mu srednji prst ,
    a tata reaguje da to nije lepo,
    pa sledi objasnjenje:
    - ali to je najvisi prstic, zato je i najstariji!
    I onda:
    - a znas koji je najmladji?
    - pa ovaj mali. znas isti je u visini s palcem, ali on je kratak i debeo, sto znaci da je stariji
    Poruku je izmenio Bombica, 04.08.2012 u 22:00


  15. #3210

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nasmejao me decak mali iz ulice..."Hoce ti mene cekas deset godinU da mi budes zena a ja te necu varati ..."
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

Strana 214 od 228 PrvaPrva ... 114164204212213214215216224 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •