Danas ste se smejali... - Strana 41
Strana 41 od 228 PrvaPrva ... 3139404142435191141 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 601 do 615 od ukupno 3409
  1. #601

  2. #602

    Danas ste se smejali...

    ...Juče u dvorištu cela ekipa....sredjujemo cvece i pričamo...Dakle, mladji sinak ima devojku i stalno su zajedno ...Kroz priču o letovanju i da ona mozda nece ici sa njima,dodjemo do teme sta je to ljubomora... Stariji : ''Pa to je kad ona misli da ti drugu volis '' ...Gosn tata:''A sta mislis jel moze muskarac da ima dve žene?'' ...Stariji sinak:''Može, ako je snalažljiv, pa jednu u jednu sobu, a drugu u drugu sobu''

  3. #603

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prije 5 minuta..

    Mislila sam obaviti par stvari u jednom potezu. Odnijela sam šefici papire da potpiše, uzela svoju šalicu kave da ju operem u wc-u te sam još mislila promijenit tampon prije nego što krenem doma (da, mengu imam - dobro da znate, ne? ).

    Zašto, ne znam, uzela sam i mobitel koji sam stavila u stražnji džep, tik do mojeg tampona..

    I tako sam ušla u ured šefice, ostavila papire, i na izlasku van sam srela kolegu koji je izlazio iz muškog wc-a. I malo smo tako pospikali kad sam turnula ruku u stražnji džep i, ne znam zašto, izvadila mob. Uhvatim se ja opet za džep a kad tamo - nema tampona. Pričam i dalje sa kolegom sa velikim upitnikom na licu i zavirujem u šefičin ured, kad primjetim da se kolega saginje pored mojih nogu i podiže nešto.. Trebam li reći što? Nonšalantno je podignuo i dao mi moju potrepštinu. Sa cute osmijehom na licu. Nevinim osmijehom.



    Kad sam ja odvalila od smijeha. Hahahahaha
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #604

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    josh uvek se smijem

    moomoo meee jooouu

  5. #605

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samoj sebi...

  6. #606

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    opet samoj sebi.. dovoljna mi je jedna budala u vidu sebe..
    malopre, bejah u prodavnici da pokupujem potrepstinu za veceru (na mene je red da buckam nesto) i keva i ja se nesto motamo oko pudinga, Boze moj, da zbarimo neku torAtu na brzaka.. i bila prodavacica tu, slaze neke pastete, tj. ceka nas da se pomerimo pa da nastavi sa dzobom..
    i pita mene mama koji cemo puding, neki tri u jedan jagoda ili obrnuto.. i dodaje mi neki puding i pitam ja koji (mislim, negde su sutnuli ime na ambalazi, nisam videla stvarno) i kaze mi: "Cokolada"..
    ja je gledam onako zblanuto i pocinjem da se smejem kao luda na brasno.. cim je ona rekla da je to cokolada, ja se setim one reklame za Twix i onog lika sto urla "Cokolaaaaaaaaadaaaaaaaaaa" na kraju i pocne mda se smejem.. keva me skonta i pocne isto da se smeje, i ja sva bitna u punoj prodavnici spustam kesu sa stvarima, dizem ruke, pocinjem da tresem sake i viknem COKOLAAAAAAAADAAAAAAAAA
    majko mila, ja jos ne mogu da dodjem sebi, fazon je sto su se i ljudi smejali ovoj budali
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #607

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejala sam se kada mi je Mili javio, da mu je otpao auspuh sa Yugića...
    Šta je tu smešno - nemam pojma ...

    Auspuh je sada na svom mestu...

    I dalje se smejem...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #608

  9. #609

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    .... neka izađu članovi Otadžbinske uprave koji nisu glasali za radikale

  10. #610

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Iskopala sam novi smajli
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #611

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jesam ali tajno, priznajem
    Bejah na sahrani i kako to obično biva, uvale mi da poslužujem goste.
    Jedna žena iskala je kiselu vodu, onako sludjena, sipah joj punu čašu rakije umesto kisele.
    Lele majko kad je potegla..................
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #612

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...na poslu sam...pusim sa kolegama i pricamo o raznim glupostima...kad ce koleginica Slavica...je li...si cuo da se Dojnina cerka prijavila za Survivor?...jesm,pa?...pa zvali je na kasting...super,rekoh...e da je moja cerka,kaze...ne bi to tako...pitam...a sto?...kako je nije sramota...ima muza,dete,a ide tamo...ne razumem rekoh(pravim se dileja)... ...kako ne razumes?...tamo se SVASTA radi...sta se radi,pitam...pa svasta kaze i pogledom pokusava da mi objasni...
    ...Slavice...ako mislis na to da se tamo karaju kao mrsave svinje...gresis...smisao toga je skroz drugaciji...
    ...ne znam,kaze ona...ja nisam za to...kao sto ne volim da ide moj muz bez mene nigde,tako ni ja ne idem bez njega nigde...
    ...kazem joj...ona ako hoce da se pojebe,ne mora da ide tamo...uradice to bilo gde i bilo kada...koleginica me gleda...ja nastavljam...a ti kad ides u Svedsku po 2 meseca,a muz ti ovde?.........eeeeeeee,to je drugo...ja idem kod cerke,cuvam unuke,kaze...a ko mu garantuje da tamo nece neki Sveda da te kresne,pitam...ona me gleda kao tele...ne,ja ipak nisam,za to,mozda sam staromodna,ali ne odobravam...ja rekoh,ljudi se tamo bore da pobede da zarade pare...pita ona koliko?...ja kazem...ne znam tacno,u ovom stranom serijalu je bilo milion dolara...i tog momenta... ...oci joj se otvorise kao kod sove...e to je onda druga stvar...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #613

  14. #614

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Na dupe padoh od smeha, auuuu!!!!


    Dobro nam došli dragi prinčevi

    A u pozadini se Goca i Draganče svađaju jer Draganče ništa neće da je sluša

    auuuu
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  15. #615

Strana 41 od 228 PrvaPrva ... 3139404142435191141 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •