Danas ste se smejali... - Strana 55
Strana 55 od 228 PrvaPrva ... 545535455565765105155 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 811 do 825 od ukupno 3409
  1. #811

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    I ja se smejem egzoticnom edukatoru iz jedne od ovih novonastalih drzava

  2. #812

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    markocls, 10. Avg 2008. 23:36:02
    dali si te zanimam?dali imas nekog?nemam devojku i zelim da ostanem bas u dugoj vezi.reci mi samo realno sve i istnu.pogledaj moje slike na profilu,znam da nisam los frajer,nisam nista novo samo trazim ljubav,neladim se,i necu ti smetati ako ne zelis da te zovem.neznam sta da napisem slobodan cu biti tek sledece nedelje tako da tad mozemo da se vidimo ko drugari i popijemo kafu,ja verujem samo u sudbinu i sucenu devojku zenu,kazu devojke da sam prorok,ali nece nijedna maga,ma za sve su mame krive i moja i tvoja,ja sve znam kad sam u vezi,imo sam jednu manju vezu,i vise nikad nisam imo devojku tako izlazim ali samo da slusam muziku.ljubim te ancele cao,bas necu da ti smetam.

  3. #813

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...i nastavak legende...

    markocls, 10. Avg 2008. 23:43:49
    napade ja tebe odma ko ludak.imam neki osecaj sigurno te nikad u zivotu nisam video.radim u novom sadu zivim u kucuri,i u vrbasu imam stan,neverujem da te poznajem ili nekog ko poznaje tebe.jednoj devojci sam isprico celu istoriju.ovo dopisivanje mi doce ko dobar trening.ako nemas prijatelja bilo bi dobro da me upoznas,nema od cega da se krijes bezopasan sam i uvrabasu poznajem nesto malo ljudi,koje nikad i nevicam.
    ...pa kaže...
    markocls, 10. Avg 2008. 23:55:45
    ma drugarstvo nemogu ja nista na silu,tako poljubim te u obraz i pricamo pijemo kafu,i to nedeljom,preko dana,jer meni sad ilazci vec smetaju,sigurno si mnogo lepa u stvarnosti,bice mi postovanje da te upoznam vidimo se sledece nedelje.ustajem u pet sati i idem za novi sad sutra,hvala ti sto si mi ulepsala vece,i sto imam drugaricu sa kojm cu razgovarati o svemu,boricu se da budem prijatan i normala,drzi me ono musko znas,muko sam moram da se kontrolisem,mnogo volim osmeh sigurno se divno smejes, kod devojke kad vidim osmeh to mi je jace od sex.necu te zaboraviti nikad,i bice drago da naredne dane u ovoj godini,tako mislim na tebe.treba sve da traje sto duze ako mislimo da ulazimo u vezu.ako budes samnom u vezi necu ti braniti da imas devojku.
    ...i za kraj jedne divne večeri...
    markocls, 11. Avg 2008. 00:08:14
    malo preterujem ali neocekujem od tebe nista spektakularno.samo cu ti tako nekad oduzimati vreme da nisam sam ubi me samoca,smeta mi samoca i nedruzim se bas sa nikim samo radim,zdrav sam nepijem,neuzimam tableta,ne drogiram se.ma upoznaces me cci ce jednog dana reci sve,ma treba i deset susreta da bi me upoznala.ako si agresivna trebace mi sigurno vremena da ti se prilagodim.tako pricam sta mislim upoznajemo se.


  4. #814

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    neko ko mi posle ovoga kaze da sam normalna, onda on nije normalan
    imam jedan cudan obicaj.. kad svi zaspe, ja ih obilazim.. u nameri da vidim da li disu znaci, stojim i gledam stomake da li se podizu ili cekam da hrknu
    i tako bi veceras.. obilazim redom sve i dodjem do keve.. ne cujem je spustim se ja nize, ne bih li cula nesto.. reko gotovo, jebo me obicaj, urekla sam je i keva tako hrkne da se ja uplasim neverovatno ali se nisam uplasila samo ja, vec i mace koje spavalo sa njom, a u medjuvremenu se probudila i ona a ja u polozaju glavom iznad njenog stomaka i sad, ae ti njoj objasni sta sam radila
    i da, mace zbog radi preventive od hrkanja spava kod mene sad
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #815

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...opet moj obožavaoc...

    markocls, 12. Avg 2008. 22:04:34
    evo ti moj broj nula sest tri osam sest xxx xxx xxx devet sest pa ako oces cimni me,voleo bi da ti cujem glas onako drugarski ma upoznajemo se druzimo,nista spektakularno ljudi smo.nemoj me veceras cimati neznam sta da kazem,sacu da ti pisem o sebi nego moram ovu poruku da ti posaljem.


    markocls, 12. Avg 2008. 22:10:25
    sest godina sam ziveo u odzacima,godinu dana u backoj palanci,od dve hiljadite sam u kucuri.ma imo sam veliku farmu koza,sve sam prodo zbog dugova,mlekara jos neradi,ali radice,radim gracevinu dobar sam majstor,i znam da napravim kucu,uglavnom od nista pravim nesto,ali sa dvadest i pet godina sam uaradi sto neko nece za ceo svoj zivot,i ponosan sam na sebe zbog znanja koje imam i kako se snalazim u ovom teskom vremenu.


    markocls, 12. Avg 2008. 22:23:03
    treba samo misliti pozitivno da mozes to da uradis,jer kakve su ti misli tako se osecas,a bez para nemozes da mislis nista pozitivno,jer gde god krenes na svakom mestu traze ti pare,nedruzim se sa nikim i samo me pare zanimaju kojih nikad nema,ali nisam cicija i kad ima,ima.ako budes moja devojka,posle cu ti stalno nesto kupovati takav sam jer uvek se osecam duzan za ljubav koju mi dajes mada bi stvarno voleo,da nijedan tvoj osmeh nemogu da kupim,i da vise nepisem pisma i da ih nikad nesaljem.nemoj da te cudi ako budem plako jednog dana jer ja nemogu da verujem da ja mogu da imam devojku i da to meni moze da se desi.znas sta znaci da nikad nisam stvarno voleo.znam samo da nas nikad necu izdati,i da me nikad neces prodati jeftino.vredim mnogo videces,ali nema bez zivog kontakta nista oci ce reci jednog dana sve.nemogu to nemogu da znam.


    markocls, 12. Avg 2008. 22:25:29
    nemogu bez tebe ja i trazicu te dok sam ziv,ako si ti sudbina,i od boga neka si.ako ima boga mislim da sam te zasluzijo.
    Poruku je izmenio lav71, 12.08.2008 u 22:31

  6. #816

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kako ti bre nije zao da zajebavas posten narod?
    Da mi je znati sta ti njemu pises
    Transvestitu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #817

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    @ Lav

    joj greote......siroma......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #818

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ma...smjeskam se svaki dan....sve vise i vise odkako sam saznao da smeh podmladjuje..

  9. #819

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku


    Kal_el šeta Suboticom...

  10. #820

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Lav

    joj greote......siroma......
    ...postaje tragi-komično...

    markocls, 12. Avg 2008. 22:42:20
    imo sam tezak zivot i mnogo tesko sam odrasto zato sam sad ovakav,zato sam sad mnogo srecan.neznam sta da napisem,preterujem.nekako smo morali da se sretnemo,i otkud znas da to nisam ja.treba mnogo vremena, da se upoznamo jer ja nevidim sto bi trebo da vidim,i ako ti negde nevidis mene,ja nemogu na silu nista.ja se tebe bojim,imam neki strah.treba mi vremena.moram sutra ustati u pet sati,kad budu lile kise i bude mnogo hladno,bice za nas mnogo dobro.
    markocls, 12. Avg 2008. 22:44:07
    jednog dana ako ostanemo sami,necu se pretvoriti u zabu.
    markocls, 12. Avg 2008. 22:47:41
    pisacu ti danima svaki dan sam,mnogo pozitivan,nego kako noc ide umor me stize.ako se zamislis kao te neko ljubi znaj da tu ima neka veza.
    markocls, 12. Avg 2008. 22:56:17
    laku noc,lepo spavaj ljubim te drugarice i sramota me je sto te osvajam,glup sam i naivan znam,ali kakav u ljubavi mozes biti.zivot je jedan da se ljubav dvaput desi.hvala ti za poljubac mnogo mi znaci,ovu poruku sam vec poco da zavrsim.boricu se nemogu da verujem,nikad nisam imo ljubav.
    markocls, 12. Avg 2008. 22:58:24
    polako idu suze ko brod bez jedara.tesko disem,idem da legnem da me proce.

  11. #821

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malopre, poštar... Ding dong.
    Dobro jutro.
    Dobro jutro.
    Uuummmmm... Džikavac???
    Da, ja sam.



    FrekvenciJOOOOOO stig'o paketić

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #822

  13. #823

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #824

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat:
    markocls, 12. Avg 2008. 22:44:07
    jednog dana ako ostanemo sami,necu se pretvoriti u zabu.


    koje crno smejanje,ovo je za plakanje......
    joj...daj da mu posaljem telefon......pa meni niko nikad nije reko nista slicno.........romantika da ne moze da bude da bude vise....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #825

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže:
    Dear lav71,

    You have received an infraction at VojvodinaCafe Forum.

    Reason: Spamovanje foruma i provociranje
    -------
    Spamovanje foruma i provociranje
    -------

    This infraction is worth 2 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

    All the best,
    VojvodinaCafe Forum

    ...samo 2?... ...a ovamo dear lav...

Strana 55 od 228 PrvaPrva ... 545535455565765105155 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •