Danas ste se smejali... - Strana 121
Strana 121 od 228 PrvaPrva ... 2171111119120121122123131171221 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,801 do 1,815 od ukupno 3409
  1. #1801

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Morala sam da skeniram sad
    Učinilo mi se jutros da nisam dobro pročitala ovaj ili je uvalio nečiji telefon da ga drkaju, ili je dao svoj da zajebava nekog ko bi zvao Da nije Mićko?



    Pa se mislim da l' da zovem i da se pravim da sam ozbiljno zainteresovana
    Zvao ja

    ...nije trenutno dostupan
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #1802

  3. #1803

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Majke su nas ucile:

    O religiji
    - Moli boga, da ne ostane fleka na stolnjaku!

    O ironiji
    - Nastavi da se smejes i dacu ti dobar razlog da places.

    O apsurdima
    - Zacepi ta usta i jedi veceru.

    O vremenskim uslovima
    - Kao da je tornado prosao kroz tvoju sobu.

    O vidovitosti
    - Uvek nosi cist ves,u slucaju da zaglavis u bolnicu.

    O zavisti
    - Postoji milion dece koja nemaju srece kao ti da imaju ovako divne roditelje.


  4. #1804

    14 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sebi - naravno

    Kum je najzad odlučio da ozvaniči dugogodišnju vezu. Znala sam da će da se venčaju u toku raspusta, ali nisam znala datum.
    Javljen mi je večeras, sms-om - tipično vodolijski .

    Inače me je ceo dan bolela glava, pa sam razgvarala sa svojim forumaškim analgetikom
    ( da se razumemo, pored analgetika u ljudskom obliku, imam i prozak u obliku babe - naravno ).
    Taman je glava prestala da me boli, stigne mi sms...
    Od sreće počnem da plačem, jer kuma obožavam ( a i zašto da mu bude bolje nego meni ) .
    Skoči mi pritisak od uzbudŽenja, glavobolja opet krene, uz konstataciju da nisam normalna, i da neću spavati dok ne obavimo svečani čin venčanja.

    Jedan je kum...

    Jedna je kumetina

    Šta je smešno?

    Ja - 'vaka - makarkaKa
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #1805

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citam Gogu iznad, pa se setim moje kume, koja me je krstila pre par godina a koja je inace, strasno pametna devojka, ali strasno pogubljena i setim se sta je odvalila pre neki mesec, pa ne mogu sad da prestanem da se smejem. Dobro, ne bukvalno pogubljena, ali ponekad ne razmislja pre nego sto nesto kaze, nego bubne prvo sto joj padne na pamet pa lupi i ostane ziva, ali joj je svi smeju. Tako je odvalila da njena baba nema unuke i da je svrbe noge na nogama (umesto svrbe je prsti na nogama) najjace joj je bilo kad me je mrtva ozbiljna pitala: "Kumic, moram a te pitam nesto. Kako je Titu pravo ime? Marsal ili Tito?" naravno, to je odvala koju joj pametimo i dan danas i jedan od onih za anale..
    Tako smo jedan dan sedele i ubijale vreme cekajuci neki sastanak za neku kintu i ja joj ispricam kako sam trebala da se zovem Dimitrije, buduci da sam rodjena na Mitrovdan, a posto sam zensko, trebala sam biti Mitra. E sad, moje roditelje je vencala jedna Goca i niko Gocu ne zove po imenu, svi je zovemo kumica, isto kao ja moju kumu. I kazem ja njoj, da se kumica Goca setila imena Teodora pa sam ja tako dobila ime.. I ona, ni pet ni sest, izvaljuje: "A ona te je krstila?"

    U tom momentu, ja samo okrecem glavu na levo, pogledam je, ona naravno skonta sta je rekla i bubnemo u smeh. Pa, reko, 'ajde da nisi bila tamo, 'ajde da me je krstio neko drugi.. al' ti si me krstila Sunce mu poljubim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #1806

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Na autobuskoj stanici u Tiftu...
    Don't tease me if you can't please me!

  7. #1807

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    znaci,i tamo besparica?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #1808

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citius, Altius, Fortius.

  9. #1809

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Udjem malopre u Bellissimin profil,a sincek lezi na krevetu i gleda u njen avatar,daleko mu je pa ne vidi dobro sliku i pita
    "mama jel to Majkl Dzekson?"

    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #1810

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mravojedu Sidu iz Ice Age 3
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  11. #1811

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Iako RTS reprizira Bolji život...ja njuškam po klipovima...i sjetih se ovog "sukoba"

    "Verovatno znate šta je loš brak, moj je bio dobar. Ali ne znate gospođo šta je samoća jer ste pored tuđeg zadržali i sopstvenog muža."

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #1812

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Iz kolekcije "Shreds"

    Qui vit content de rien possde toute chose.

  13. #1813

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ne smejala, neg' vristala od smeha kad sam skontala sta se desava
    LM, stvarno sam se napila juce kao zmaj, cak ne smem ni da pomenem koliko sam popila, ne verujem da sam mogla toliko da popijem.. a pila sam prvo shtok pa onda fantoma (a fantom je zbuckana votka, djus i guarana) i tako se odvalim da se ne secam kako sam usla i izasla iz kola kad sam dosla kuci, secam se da sam skinula sminku, mrzelo me je da se tusiram i to je sve, crna rupa, mrak, muk, nista ne znam vise. Budim se ja danas oko 10 ujutru, pozelim da me nema, dzibri mi iz usta, lose, uzas.. i golishava prvo se zbunim, ne znam sta je, pa pogledam na levu pa na desnu stranu, da vidim je l' spava tu neko pored mene jer se ne secam da sam ikog zvala da dodje, nema nikog.. pregledam telefon da vidim pozive i poruke, nema nista.. gledam na sto, da vidim je l' ima pepeljara, nema ni pepeljare, nisam pusila ( ).. vozdignem se u polusedeci polozaj, naslonjena na laktove, vidim gace u dnu kreveta.. bacim pogled na fotelju, tamo mi je maja za spavanje, znaci, nisam je ni oblacila jer je ostala gde sam je skinula juce.. nije me ni mrzelo da odem do druge sobe da vidim je l' ima tamo nekog (otkud znam, mozda sam ga izbacila iz kreveta, jer mu je vise smrdelo iz usta neg' meni, al' to malo teze), nema ni tamo nikog.. usput naidjem na odecu u kojoj sam bila sinoc koju sam razbacala po sobi, od vrata do kreveta, prvo maja, pa pantalone, pa bodi..
    Nista, vec dva sata umirem od smeha, jer mi nije bio niko, samo sam bila toliko nacugana da nisam mogla ni da se obucem kreten
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #1814

    Odgovor: Danas ste se smejali...


    Qui vit content de rien possde toute chose.

  15. #1815

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    zamisli...
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 121 od 228 PrvaPrva ... 2171111119120121122123131171221 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •