Danas ste se smejali... - Strana 207
Strana 207 od 228 PrvaPrva ... 107157197205206207208209217 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,091 do 3,105 od ukupno 3409
  1. #3091

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samom sebi sam se smejao posle obrachuna sa radnicima elektrodistribucije..
    Vidim parkirao se ispred kuce onaj kamion sto podize sa kranom onog sto iskljucuje struju, pa sam dovatio palicu i istrcao napolje, pole par divnih rechi koje sam im uputio, onako sa palicom u ruci sklopili smo sporazum da ipak ne iskljuce, jer znam par njih koji imaju deset puta vise duga od mene pa ih ne diraju, prema tome dabome..

    Kasnije kad sam video kako su to sve gledale komsije doslo mi da placem od smeha..
    Sad ce bar imati sta da pricaju uz kafu, ionako sam lud za sve njih pa eto da ih ne razocharam

  2. #3092

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sigurna sam da ga ljudi ne bi bas docekivali sa onakvim ovulacijama....
    lapsus ili...

  3. #3093

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jesam...

    Smejao sam se danas. A i juče...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #3094

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat je sa teme o slusajucim zenama, a slika je sa profila doticne divlje zveri..





    ko da sebe gledam...takva sam i ja,pitoma,poslusna....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #3095

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Urednik NIN-a odgovarajuĆ na ružičasto pitanje - "Zašto se posao politi-Ćara u Srbiji NE isplati?"

    u prilog navodi jedan od današnjih tekstova-tema:
    ".. neČuveni gitarista i prva violina Vlade, uspeo je da kupi stan od 150 kvadrata..
    jedva




    Nameštaj će sirotanović skrpiti.. što stari, što od roditelja, što od prijatelja, što od komšija, što od humanitarnih organizacija
    hraniće se po narodnim kuhinjama širom Srbije
    a račune će plaćati od dečijeg dodatka.

    Važno je da je ipak, makar u 50toj uspeo da obezbedi porodici, kakav takav.. krov nad glavom




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #3096

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    20 načina da izmaltretiraš Deda Mraza
    1. Umesto mleka i kolačića, ostavi mu salatu i poruku da bi trebalo da smrša barem 20-ak kilograma.

    2. Dok je u kući, pronađi njegove sanke, i zovi pandure da mu napišu kaznu za nepropisno parkiranje.

    3. Ostavi mu poruku u kojoj piše da si otišao na odmor i pitaj ga da li bi mu bio problem da povremeno zalije cveće.

    4. Dok bude u kući, zameni sve njegove irvase identičnim kopijama. A onda sedi i gledaj šta će se desiti kad pokuša da ih natera da polete.

    5. Drži bika u svojoj dnevnoj sobi. Ako misliš da bik poludi kad vidi mali crveni ogrtač, čekaj samo da vidi to veeeeeliko crveno Dedino odelo!

    6. Obuci se kao Uskršnji zeka. Sačekaj da Deda Mraz dođe i onda mu reci: "Ovaj grad nije dovoljno veliki za obojicu!"

    7. Ostavi mu poruku pored telefona da ga je zvala Baba Mraz da ga podseti da na putu kući kupi mleko.

    8. Napravi žurku iznenađenja za Deda Mraza kad se bude spustio niz dimnjak. Nikako mu nemoj dozvoliti da ode dok ne dođu striptizete.

    9. Dok ti je Deda Mraz u kući, pronađi njegove sanke i sedi u njih. Kad se vrati i vidi te, reci mu da nije smeo da propusti poslednju ratu lizinga i pobegni!

    10. Ostavi napolju tanjirić pun kolačića i šolju mleka, sa porukom "Za Dobru Vilu".
    Ostavi još jedan tanjir sa poluubuđalim hlebom i nekoliko kapi mleka u prljavoj čaši sa porukom "Za Deda Mraza".

    11. Iznesi sve iz svoje kuće, tako da izgleda kao da je upravo opljačkana.
    Kada Deda Mraz stigne, pojavi se obučen kao policajac i reci: "Hmmm, pa oni se zaista uvek vrate na mesto zločina!"

    12. Ostavi napolju svoju Božićnu listu poklona sa promenama i ispravkama koju si napisao u poslednjem trenutku.

    13. Dok je on u kući, stavi bodljikavu žicu na vrh dimnjaka.

    14. Stavi gomilu lovačkih trofeja i pušaka tamo gde si siguran da će ih Deda Mraz videti. Izađi napolje i počni da vičeš: "Vidi, jelen! A ima i crveni nos!!!" i opali iz puške.

    15. Ostavi mu poruku da si se preselio. Naravno, uz vrlo nejasnu mapu i nečitke putokaze do svog novog doma.

    16. Postavi zamku za medvede u dnu dimnjaka. Sačekaj da se Dekica u nju uhvati, a onda mu reci da ti je jako žao, ali da je izdaleka izgledao kao medved.

    17. Ostavi mu napolju odelo, zajedno sa računom za hemijsko.

    18. Nacrtaj otiske kopita po svom licu i odeći. Dok je on u kući, popni se na krov. Kada se i on bude popeo, glumi da si "izgažen" i zapreti mu da ćeš ga tužiti!

    19. Umesto ukrasima, ukrasi svoju jelku Uskršnjim jajima.

    20. Napravi na krovu armiju zlih Sneška Belića koji drže natpise "Odlazi, Deda Mraze!"
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #3097

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    pa mislim stvarno..kao dete malo..ni moja sestra od ujaka od 3 godine se ovako ne ponasa

  8. #3098

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Idem jutros iz prodavnice,divane se komšija i komšinica o cepter posuđu.Jedno drugom objašnjavaju kako se u kojoj posudi kuva,brez vode ,masi itd.U odlasku on dovikuje ejjj,ima da se kupi i cepter lavor netreba voda da se peru noge.Ranom zorom smeh,pa zdravo je,jašta.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #3099

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Urednik NIN-a odgovarajuĆ na ružičasto pitanje - "Zašto se posao politi-Ćara u Srbiji NE isplati?"

    u prilog navodi jedan od današnjih tekstova-tema:
    ".. neČuveni gitarista i prva violina Vlade, uspeo je da kupi stan od 150 kvadrata..
    jedva




    Nameštaj će sirotanović skrpiti.. što stari, što od roditelja, što od prijatelja, što od komšija, što od humanitarnih organizacija
    hraniće se po narodnim kuhinjama širom Srbije
    a račune će plaćati od dečijeg dodatka.

    Važno je da je ipak, makar u 50toj uspeo da obezbedi porodici, kakav takav.. krov nad glavom



    Verujem i da se pored nas ovako zagggrrrrrrrrcnutih od smeha , mladjani Mladja
    smeje isto tako,
    Imace i svoju muzicku sobu u kojoj ce svirat" gitaru sve nove "itove
    komponujucuci ...
    To mu tako talentovanom , bila zelja od malih nogu i detinjstva ranog,.

    Ne daj boze i daleko bilo da ne otplati ovaj kredit od "dvadeset ljeta "
    Onda ce se najsladje smejati oni koji ce se poslednji smejati.

    Ali , verujem ja u naseg druga Mladju.
    Asistent je to !
    Snaci ce se on vec nekako.
    Tako preduzim;ljiv i za nove ideje otvoren sav.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #3100

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Verujem i da se pored nas ovako zagggrrrrrrrrcnutih od smeha , mladjani Mladja
    smeje isto tako,
    SkroZ si u pravu.. on se slađe smeje.

    Ali... ne zaboravi onu staru Srpsku Ko se zadnji smeje NAJslađe se smeje.

    Prosto (protiv svoje volje i zdravog razuma) poželim da mu makar i ona silikonska usmina Vučić u društvu s'grobarTomom "premeri" svu imovinu
    i te jbn kvadrate

    i ne samo njemu
    uffffff

    E tada bi mi smeh (i srtze) stvarno bili "na mestu"


    & rpt

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #3101

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Dear google.com,
    I visited your website and noticed that you are not listed in most of the major search engines and directories..."


    Epic spam-u

  12. #3102

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas posle moje žalopojke kako mi je na poslu, dobih mailom ovu fotku od koleginice.... Sad, šta li mi je poručila sa ovim...


  13. #3103

    Odgovor: Danas ste se smejali...





    VladaPerin new avatar



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #3104

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    5 0:0:5 1:10 0



    A suze mi krenu na oči kad se setim šestog meča i 7+ na tiketu...

  15. #3105

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku




    VladaPerin new avatar



    Ova mu je nova.
    Bio mi je na party-ju, pa smo imali photo-session .
    Ima i ozbiljnija za novu net promociju. Evo premijere!


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Strana 207 od 228 PrvaPrva ... 107157197205206207208209217 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •