Danas ste se smejali... - Strana 7
Strana 7 od 228 PrvaPrva ... 567891757107 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 3409
  1. #91

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dozvolite mi da Vam objasnim svoju situaciju u nadi da cete moci
    razresiti moj slucaj.
    Trenutno cekam poziv u redove N.A. Imam 23 godine, ozenjen sam
    47-godisnjom udovicom, koja ima 26-godisnju kci. Sa tom kceri ozenjen je moj otac. Ozenivsi kci moje zene, moj je otac postao i moj zet. U isto vreme, moja je zena tasta mome ocu, a kci moje zene, moja je maceha.
    U oktobru zena i ja dobismo sina. To je dete brat oceve zene, a zet moga oca. U isto vreme, to je dete i moj stric, jer je brat moje macehe. U februaru zena mog oca rodila je sina. To je dete moj brat, jer je sin moga oca. U isto vreme, to je dete i moj unuk, jer je sin zenine kceri.
    Dakle, ja sam brat svoga unuka, a s obzirom da je muz necije majke i otac toga deteta, ja sam i otac zenine kceri, te brat njenog sina.
    Jasno je, dakle, da sam ja svoj vlastiti deda.
    Nadam se da sam sve jasno objasnio. Nadam se, gospodine ministre, da cete me razresiti vojnicke duznosti, jer zakon nalaze da sinovi vise od dvaju generacija (dakle deda, otac i unuk) ne smeju istovremeno sluziti vojsku.

    Hvala vam na razumevanju....

  2. #92

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citam onu temu - Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... i cepam se od smeha,toliko duhovitih odgovora uz koje sam dosta naucila,ma celu bi temu stavila na naj poruku
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #93

    02 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Načinu na koji mi Kiki objašnjava kako se '' 'ubi sa Tamanom '' i '' ' ubi sa Anom ''... u vrtiću
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #94

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    meded mi je sinoć dao povod smejanju..
    ne smem više da kažem tu reč..
    ubiće me...garant
    al,bilo je slatko
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #95

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nekim "nepismenim" postovima....

  6. #96

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -Princes krofne , na Akademiji sam mogao istu da menjam za sve slatko cele nedelje

  7. #97

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    smijala sam se konstantno veceras od ponoći do 5 ujutro (jer je toliko trajala veselica kod mene na gajbi)...dakle, ekipica je čoporativno igrala čovječe ne ljuti se (prvo normalno, a onda je jednoj pametnici palo na pamet da igramo i naopako). i kao da nije bilo dovoljan onaj čoviječe naopačke, nego je i prilično veseo drugar, ničim izazvan, odjednom ustao, zaigrao kolce, zavrtio dupeškom i stomačićem i počeo da pjeva najveće hitove lepe brene...i kako onda da ostanem normalna
    nattydread is coming to dinner

  8. #98

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Videla nick novog clana- TrtMilojka gde mu/joj to pade na pamet??

  9. #99

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Carica...


    Ubica mekog srca.

  10. #100

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Naravno, opet ono moje derište

    Propitujem ga ja lanac ishrane danas, pa ubacim malo i kontinente, čisto da ne bude jednostavno, i kad smo prešli nekoliko (već se smorio kao plovak), reko' aj' reci mi lanac ishrane u Africi... Kaže, trava - antilopa - jaguar. Reko' tupsone otkud jaguar u Africi? Paaa dobrooo dobrooo ne mora jaguar, eto može februar na primer

    Zajebant. Ne znam na koga je

    A onda je došao na red domaći. Pregledam ja, tema otprilike: zašto više voliš sadašnjost?

    Jedan od razloga što ja volim sadašnjost su kazne. U prošlosti su decu u školama kažnjavali da kleče na kukuruzu i šibali su ih po rukama, a sad samo moraš da sediš pored onoga pored koga nećeš , ili da izađeš u hol ili da jednostavno moraš da ćutiš To mi se više dopada i dobro je da se nisam rodio tada.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #101

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ja se danas uošte nisam nasmejala..ceo dan..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #102

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    I sada se smejem sebi... trebalo mi je skoro sat vremena da odgovrim na jednoj temi ... ja i moje dubioze ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #103

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    smijala sam se sinoć. dakle, došao mi je drugar iz ns-a, pa je bio pun nekakvih dogodovština. između ostalog, počeo je da priča jednu pričicu koja otprilike ide ovako...
    meljavi drug: e zamisli koju sam priču čuo. neki klinac se ušmrkao koksa i krenuo da se kre*e sa nekom ribom. kad ono, valjda od koksa, njemu se kur*c na vrhu prepolovi od silnog napona i kre*anja. zamisli, otišao onako sav krvav da mu stave kopču. (usput je koliko god je mogao slikovito opisivao mlatarajući rukama)
    mrgud: garant zato postoji izraz "boli me kur*c" (onako mrtav ladan, nije ni mali prst pomaknuo)
    moja malenkost:
    nattydread is coming to dinner

  14. #104

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo upravo se smejem slušajući Indeksovo pozorištance- kviz "Želite li da postanete premijer"

  15. #105

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    barem svakih pet minuta se smejem da nisam mozda bolesna dobro,pa neka
    No me toques

Strana 7 od 228 PrvaPrva ... 567891757107 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •