Danas ste se smejali... - Strana 124
Strana 124 od 228 PrvaPrva ... 2474114122123124125126134174224 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,846 do 1,860 od ukupno 3409
  1. #1846

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    najruzznija osoba na planeti ... sad kad je djekson rikn'o...




    donatela versache
    O M G!!! Uuu moja mama je starija od nje 6 god a prije bi se za njom okrenuli. Upravu si...ova totalno parira JackoU.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #1847

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    al` joj sise stoje za medalju.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #1848

  4. #1849

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Suncetišareno...



    Ako se neko prepozna, jeste, namerno je..
    Vrag odneo šnalu...

  5. #1850

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Izabela, pa ova je postala zvezda u Bugarskoj zahvaljujuci ovom svom nastupu... Ovde je davali na tv kao najsmesniji nastup....ali eto proslavila se zemska


  6. #1851

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas...oko 1h poslije ponoći. Nas 4 cure vanka...super atmosfera...opijene....dimom u kafiću. Jedna prijateljica, vratila se taman s mora...a nekih 6-7 godina muku muči s jednim momkom, i konačno upoznala drugog, i mi happy, bodrimo je da nakon njegove 4 poruke koje je on inicirao, da ona pošalje, sastavimo i pošalje....i nema odgovora....nema....ona hoće da pukne *ebe nam sve po spisku, meni posebno ...pošto smo se već fino zahuktale sa pjesmama i plesom, jedna se dosjeti da metne mobitel u dekolte, kaže da načvara onako..i zezamo se, i ona zaboravila na mobilni, mali je, u dekolteu, i ode do konobara da traži neku pjesmu, a mi je nazovemo. Mobitel zavibrira, ona crkla od straha, mislila da je srčani strefio! Jedva se dovukla do stola da nam saspe što nas sljeduje.
    Ne valja filovati dekolte...samo prirodno molim!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #1852

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zove me sin da bojimo zajedno poster sa auticem od njegovog omiljenog crtaca. I ajde sljakamo mi....A zanela sam se ja malo vise boljim, bojim... i nakon nekog vremena on meni kaze:

    - Jao mama kako si ga obojila ko da je torta!



  8. #1853

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Probajte tantričku masažu sa svojim partnerom
    kad bi to rekla balkan boy-u pomislio bi da ochesh da ga vezzesh za krevet i gurash mu neshto u *ulju
    & underpaid......

  9. #1854

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    kreativno caskanje dva uvazena clana, na nekoj temi...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #1855

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bejah u petak na nekom partiju kod drugara koji je Madjar (nema to veze, navodim zbog dalje price), njegovi otisli na more, prazna kuca, 6 litara votke, 4 krmace piva, litra rakije i drustvance + ortak kojeg veoma retko vidjamo jer iz NSa, pa je bio pun pogodak. LM, zurka je bila extra, zavrsena je negde oko 5 i sad, svi mrtvi polegali da spavamo i neko kuca na prozor. I kuca i kuca i kuca.. i drugarica i ja se probudimo i prepoznamo rodjenog brata koji je bio negde Bogznagde pa je dosao kuci, a ono zakljucano. Nas dve tu pocnemo da budimo ortaka (mish imposibl) koji je bio patosiran, popio je ubedljivo najvise i kad samo ga probudile posle nekog vremena, onako popizdeo, ustao i otisao do prozora.. i eksplozija. Ortak i brat poceli da se vredjaju na madjarskom (to jos na prozoru, ne pusta ga unutra), ori se ulica, komsije pocele da izlaze napolje i kad su skontali (a nisu prestali da se deru) onda je ortak ustao i otisao da mu otkljuca vrata da bi ovaj mogao da udje unutra, jos uvek urlajuci, a cujemo i brata kako se dere. Usli unutra, svadjaju se jos, mi unutra zanemeli, i brat mu opsuje nesto tako zestoko da smo se mi koji smo razumeli, zacrveneli. Muk, tisina, kontamo, pobice se, i ide dalje na srpskom svadja:

    Ortak: "Mamu ti jebem madzarsku, kretencino!"
    a iz druge sobe stize odgovor:
    Brat: "Ma kome ti bre jebes mamu madzarsku, mamu ti ja jebem madzarsku?"



    Odvala od smeha
    I nema tu spavanja sad, poustajali svi i ja odem do brata i kazem mu da ne krivi ortaka jer sam ja zakljucala vrata. I kaze on meni: "A, dobro je, vec sam mislio da je onaj Madzar..."
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #1856
    sneNokla says:golupchichi
    maski says:
    sneNokla says: im sooooo happy
    sneNokla says: ko zasere kewa mu kurva
    maski says:

    dalje,

    LH:
    Slušaj, ti.

    Ako je novi đuvegija sa sajta, hoću da znam ko je i da dam svoje stručno mišljenje pošto svi znamo da nemaš pojma što se procene ljudi tiče.

    maski:

    Poruku je izmenio starsica, 17.08.2009 u 19:25 Razlog: spojila poruke..
    & underpaid......

  12. #1857

  13. #1858

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Rakiju isto volim, akli ako je dobra rakija, da ne zeze grlo i da ne bude neka u kojoj baba pere noge ili od klozetskih dasaka, vec pitka.



    & underpaid......

  14. #1859

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ne bas danas...pre neki dan...dok sam jos bila u juznim krajevima...

    Krenemo mi tako na plazu, i sinak moj povede sa sobom jos 3 drugara (uvek meni nekim cudom uvale decu )

    ...i idem ja tako sa petoro dece i naravno svi me gledaju...a jedan nije izdrzao i (pri)upita me..."Izvinite, a je l' su sve ovo Vasa deca?"

    Rekoh..."Naravno da su moja"

    Komentar je biJo samo ...Auuuu
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #1860

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tozovac je uvek "in".

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Strana 124 od 228 PrvaPrva ... 2474114122123124125126134174224 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •