Danas ste se smejali... - Strana 182
Strana 182 od 228 PrvaPrva ... 82132172180181182183184192 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,716 do 2,730 od ukupno 3409
  1. #2716

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    skinsi prebili radikale..... ... kud li ide ovaj svet.....
    & underpaid......

  2. #2717

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kad vec pomislih, da stvarno mora da se seli...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Volim što sam se doselila na metar od škole.
    kakav pametan potez.. kakvo olakšanje.


    Ne volim što ću se taman navići... a za pet godina "moram" da se selim ..
    pored srednje škole u koju krene
    Nije svako ko luta izgubljen..

  3. #2718

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    .. a i najnovijem uchlanjenju u HG .. bash me zanima jel to zato shto planira da se bavi kolazzima
    & underpaid......

  4. #2719

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Umalo mi je ogadila sladoled....


  5. #2720

    Odgovor: Danas ste vrištali ... i pištali

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    A zaprepastila sam se danas na vijestima..Srbija je po cijeni goriva, prva u Evropi.
    Eto! Pa posle neka nam kaže neko da nismo "ušli" u EurUpu... na velika vrata.




    Borise KraljE!
    Srbijo Kraljevino!!!





    __________________


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #2721

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Ako smes..

    Edit: Jos sa Vukajlije:
    Diši

    У Србији синоним за мање познату фразу "Пријатно" када неко једе.
    E, neka je definicija
    Poruku je izmenio starsica, 12.05.2010 u 14:27
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #2722

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejao sam se jednom događaju.

    Bio neki skup prijatelja pa se dobro pilo.

    Stojim ja tako u radu za WC. U međuvremenu, koliko sam stajao, više nisam imao potrebu da budem u redu ali sam se zadržao u razgovoru sa jednom plavušom. Ubrzo sam shvatio da je veštačka neitelingencija u pitanju. Dopala mi se priča sa devojkom pa sam ostao da ćaskam sa njom. Beše mi mutno pred očima i ne sećam se kako sam došao da izustim jednu rečenicu:

    - "Sve su žene iste kada se ugasi sveća!" napominjući da cirtiram repliku iz jednog filma.

    Na to je ona odgovorila:

    - "Ne! Neke znaju da pu#e u mraku a neke ne znaju."

    Vrata WC-a su se otvorila. Ona je ušla a ja sam se vratio za sto.

    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #2723

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Htedoh pre neki dan da ti dam reput za neki post kojim si me dotakla..a sad ne znam ni di je, ni koji je..jbg, starija zeena..

    Ćero ti mora da si me s'nekim zamenila
    ja sam ovdi nova članica.. koliko me pamćenje služi.. i nisam se s'nikim doticala od četrespete čini mi se..
    maa ..aj' nema veze


    najstarija žena


    ______


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #2724

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovo je nesumnjiv dokaz da postoji Bog Stvoritelj, koji upravlja prirodom i svojim stvorenjima!



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  10. #2725

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jutros gledam film " I love you New York" i inače nisam fan tih filmova sa milion zasebnih pričica....bljak...možda je zamišljeno dobro, ali je ispalo bezze.
    Elem...cijeli film onako ne plijeni pažnju...ali kad sam ga već upalila..da odgledam...i od svih scena...na ovu sam crrrkla od smijeha.

    Ethan Hawke....glumi nekog pisca u pokušaju, onako rječitog, šarmatnog, u svemu traži dublji smisao...pred nekim restoranom zapali cigaretu mladoj dami...počne priču o tom "čudnom plamenu" među njima...kako se takve stvari ne dešavaju često..muva...opisuje, uljepšava...završava sa potencijalnom erotskom scenom sve...da bi mu djevojka...rekla da je kurva... i da mu svoju vizitku.

    Kako sam se samo ismijala.



    Srećom nisam morala da cjepkam film...ovo je video koji jedini prikazuje cijelu scenu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #2726

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ulazim u stan posle posla, i vidim moj Mile se trudio i skuvao ručak...tj još ga kuva..Stoji onaj lonac na ringli...znam pasulj je..( samo pasulj kuva u Secuquick AMC loncu )...Poljubim ga ja tako vrednog, a jednim okom vidim izlazi tanak mlaz iz otvora na poklopcu...( a i kog očina gledam tamo di ne treba..).
    -Dušooooooooo, a zašto izlazi tanak mlaz pare odavde?
    -Pa ne znam..tako sve vreme....
    -Koliko si vode nalio u lonac?
    -Ih...nacepo sam, skoro do vrha !! Što?
    -Maaaaa ništa...pitam samo...inače ubuduće da znaš, samo 2/3 lonca sme da bude puno kad kuvaš sa Secuquick poklopcem...
    -Jeeeeeeel, a di to piše?!?!?! Ma ne smeta to ništa...
    -Ne smeta, ali mogao je bude mali kušlus...ali dobro ajd.

    Skuvam ja kafu a moj ti Mile kreće da pravi zapršku...( inače pravilo je-nema mešanja u tuđe kuvanje. Ko počeo taj i završava ručak, ostali NE PRILAZI!)
    -Ej, jel ovo dosta ulja, ajd baci pogled...
    -Hmmma što to praviš u šerpi a ne u tiganju?Nešto baš ne mogu da procenim...
    -Pa ja tako volem...govori jel dosta?
    -(priđem, pogledam i kažem)........dosta.
    -Dodaj mi brašno...(priđem dodam..)
    -A jel ovo dosta brašna?
    -(priđem, pogledam i kažem).........dosta..
    -Aj vidi nije mi dosta ulja, kanda sam stavio previše brašna...dodaj mi još ulja!
    -(priđem pogledam i dodam).......evo..
    -Aj mi dodaj alevu papriku.
    -(priđem, pogledam i dodam).......izvoli..
    -Stoj sad tu, ja ću da mešam da se ne zgrudva a ti dolivaj tečnosti, da napravim sos pa da sipam u pasulj..Jesi otvorila poklopac??!?!
    -......ahaaaaaaaaaaam...dobro....(stojim, dolivam i ćutim)...
    -Takooooooooo..dobro je...NE! STOJ ! DOSTA.. e takooooooo...nemoj da mi sad pokvariš ručak na kraju!!!
    Ostavim ga ja da meša onaj svoj ručak, da mu tepa i da mu peva....tek će ti Mile opet, posle probrnog "srka"..
    -Puuuuuuuuuuuu bem...ti nisam sipao vegete dok se kuvalo!!
    -....????? kakve vegete dok se kuva? Pa to se ne radi, onda pasulja ostane tvr. Ko ti je to rekao?? To se doda na kraju kad je sve gotovo..
    -Aaaa, zato sam ga prošli put kuvao celo prepodne, pa nisam mogao da ga skuvam!!! To mi sad tek kažeš?!?!?! Dobro, eto neke koristi kad nešto zaboraviš. Ajd sad možeš da napraviš salatu, ja sam gotov sa kuvanjem ručka. I postavi sto i može da se jede..!! Šta se tako smejuljiš???
    -.ma ništa..setila se nečega..
    I tako mi nahvalismo Miletovo kuvanje i njegov pasulj a on sav ponosan nije skidao osmeh sa lica tokom celog ručka..Njegov osmeh od ponosa a meni osmeh od mojeg "nepomaganja"...
    Poruku je izmenio Night, 13.05.2010 u 16:13

  12. #2727

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo šta mi je Alexandar (u narodu poznatiji kao Angus), moj dobar drug (nešto kao Metallica ) malopre ostavio na Fejsu:



    Jebote, koji je ovo pravac - turboxororfolK?

  13. #2728

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nisam znala da li ovde ili na "Ostavilo me bez teksta"..

    U prodaju je novi album za slicice Milana Stankovica
    Oni koji en znaju, to je deTJko koji nas predstavlja na Evroviziji. Nemam ja nista protiv njega, ali album sa slicicama?
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #2729

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Gledam ovaj snimak, pa pushtam i ostale...kad u pozadini zhenski glas, otegnuto... ma nije pravi.
    Nakon par sekundi, glas dechka koji je snimao...ne mogu se smirit, ovo je previshe za mene!
    Joj bre

  15. #2730

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    A i ovo mi se vrti par dana...momci su genijalni! Bolje od originala


Strana 182 od 228 PrvaPrva ... 82132172180181182183184192 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •