Danas ste se smejali... - Strana 138
Strana 138 od 228 PrvaPrva ... 3888128136137138139140148188 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,056 do 2,070 od ukupno 3409
  1. #2056

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sta biste menjale na sebi...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Naše nove članice Sivka i Morfea se šepure po ženskom kafiću.
    Pala sam od smeha kad sam procitala ovo...
    Sivka i Morfea....

  2. #2057

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Sta biste menjale na sebi...



    Pala sam od smeha kad sam procitala ovo...
    Sivka i Morfea....
    I ja sam pao od smeha na ovo uopšte nisam primetio gde se nalazi tema, em sam i pogrešno pročitao naslov.

  3. #2058

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    na tubicu....na spisku za Single Ladies....spotic....




    If You Liked It Then You Shoulda Put A Ring On It ....

  4. #2059

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    na tubicu....na spisku za Single Ladies....spotic....

    YouTube - Single Ladies - Beyonce


    If You Liked It Then You Shoulda Put A Ring On It ....


    Ovaj je izazvao nekoliko stepeni Richterove skale, što se vidi i na snimku. Ili mu je pod loše urađen pa se prenose vibracije.

    A i body mu je samo takav...mada, moram da priznam, ima moveS na kojima bi mu i B. pozavidila.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #2060

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Moj šestogodišnji drugar Marko je zaluđen dinosaurusima i zna mnogo o njima i samo o njima i priča... Danas delim pečenu piletinu mojim malim drugarima i on mi kaže:

    -S. ja ću to jesti samo ako je to meso od dinosaurusa!

    -Naravno da jeste, probaj - odgovorim.

    Probao je, malo zastao i upita:

    -Hej, a od kog dinosaurusa je taj batak?

    -Pa od tiranosaurusa - ja sva bitna, odgovorim.

    -Dobar ti je izbor! Zadovoljan sam i poješću sve

    sad se setih klinca mojih prijatelja
    dosao da se igra s drugaricinom cerkom,svi smo na gajbi,ostajemo na rucku.I on.
    Ima cetiri godine,buckastog je lica i ima ustasca ko Beti Bup
    Sanja mu sipa u tanjir lovacke snicle
    on gleda,namrsten i mrtav ozbiljan (i nadrkan) pita:
    A od cega si ovo pvavila? Od kuvca?
    kad nismo popadali po tanjirima
    dan danas se smejem kad se setim...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #2061

    14 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Srpski feng shui
    -Svi mora da operu ruke pre ulaska u kuću a posle posete groblju, ali ne iz higijenskih razloga.
    -Posle istog tog groblja se ne ide u posetu kod male bebe.
    -Ne sedi se pored otvorenog prozora dok grmi da grom ne udje kroz prozor.
    -Ne preskači nekoga dok se izvalio u dnevnoj sobi jer neće da poraste.
    -Ne šeta se kroz kuću sa jednom bosom a drugom obuvenom čarapom, nećeš moći da se udaš/oženiš.
    -Ako ukrstite ruke sa drugima dok se pozdravljaju, neko će da se uda/oženi što mu dodlje kao protivmera ovome iznad.
    -Ako imaš manji palac na nozi od onog prsta do njega (kako li se zovu nožni prsti nemam pojma) žena ima da te maklja u braku, u smislu batina.
    I naravno, nešto što nema nikakve veze sa feng šuijem (kao da ovo iznad ima)-da komšiji crkne krava, pa onda i meni, pa da vidim od koga će onda komšija da kupuje mleko!!!

    Vukajlija
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #2062

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sudar u Sarajevu, lančani.


    Prvo mi smiješno kakav se krš od auta sudario. Svi oni prođu tehnički, a kočnice od zla oca i gore matere! A šlag na smijeh je kamion "in time" ..dođe čovjek đast in tajm.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #2063

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moj sin kaze: Mama, ja sam genije od nas dvadeset u razredu, ima 15 jedinica iz hemije, jedna petica, dve dvojke, jedno nije radilo pismeni zadatak, a ja sam medju cetiri najbolja.......Pitam pa koju si ocenu dobio, ..pa dvojku sa dva minusa
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  9. #2064

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kupio moj muz spravu za vezbanje....cela porodica je vredno vezbala.....danas su svi u krevetu......ne mogu da pomere ni ruke ni noge....vezbali

  10. #2065

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moj komp caletu sluzi za obilazak brezobraznih sajtova, a kevin mu sluzi da pici jamb i to veoma dobro, ne moz' keva odavno da ga makne sa liste i to je tako daleko otislo da je, dok je knjizila nesto, stalno pocinjala jamb da igra, pa kad ne krene dobro, prekine, pa ponovo isto ponovi posle nekog kratkog vremena. Optereceni. To su taktike bile, jedno vreme je i svadja bila ko ce prvi za komp, pa je doslo do ideje da i ja ubacim na moj komp jamb pa da se umreze, igraju zajedno, al' trt Milojka, onda ja nikad za moj komp ne bih mogla da sednem od njih dvoje. Ta cuda, Lalo, cuda.
    LM, nije to poJenta cale kad sedne da igra, pici neko vreme dok ga kocka ide, pa kad vidi da ne ide ili batali ili pici dok mu ne dosadi da ide u krug, jer je napucao toliki skor da vise ni on ne moze da ga obori. Nije mu dosta sto je kevi prepustio jedno slobodno mesto na TOP10. Kad zavrsi i kad krene od kompa, uvek, ali ne znam zasto, stisne desni klik misem na desktop, valjda da ga refreshuje, tako je navikao valjda i zacrkne on na fotelji malopre i keva primeti da je ostao padajuci meni kad stisnes desni klik misem i pocne da zvoca kako je isto uradio blablabla, kao da je nedajBoze oborio sistem i probudi caleta to zvocanje i kaze on: "A opet sam zaboravio da ga refleksujem?"
    Cale kralju, nabacio mi je kezinu da lice za ceo dan.
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #2066

  12. #2067

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    (jedna vrlo moderna bajka...)

    Bio jednom jedan samozvani ''Car'' Boris. Tadić. Lokalni knez, koji je vladao liliputanskom kvazidržavom Srbijom. Al' imaše Boris jednu veliku manu: nastavljao je politiku širom Sveta omraženog političkog prethodnika - ''Cara'' Slobodana Miloševića. I svaki bogovetni dan se Boris pojavljivaše na sredstvima medija da to demantuje, laže narod i Međunarodnu Zajednicu; a svako ko se usudi da ga iole uporedi sa Slobom - izgubi posao. Čak i Zakon o Informisanju donesoše - da se prikrije istina o Borisovim ''Slobinim ušima''.
    No, pojavi se jedan dan u virtuelnom svetu jedan hrabri portal pod imenom ''Slobodna Vojvodina'', koji neumorno ponavljaše Istinu:
    ''Boris je isti k'o i Sloba! Nikakve razlike!''
    I ne prođe dugo, te u Vojvodini izraste pokret koji isto poče javno, i sve glasnije da kazuje:
    ''Boris je isti k'o i Sloba! Nikakve razlike!''
    Ču to Car Borise, pa krenu Vojvodini Statut da ukida i rukovodstvo joj smenjuje.
    Al' dockan i uzalud - jer glasi bivaše sve glasniji i brojniji.
    Razbesni se Car Borise, pa sa Tomom Nikolićem u koaliciji na Voždovcu i u Zemunu - krenu u otvorenu ofenzivu na Vojvodinu.
    No, prozre ga Međunarodna Zajednica, te postavi posmatrače u zonu razdvajanja - te Vojvodina dobi svoju Samostalnost.
    A Car Boris se konačno uveri da se sa Istinom i Pravdom ne mogaše izboriti - te sa Vojislavom Koštunicom napravi narodni miting usred Beograda:
    ''Vojvodina je novčanik Srbije!''
    Slušaše ga sirotinja raja - a kad joj dosadi - navali na izloge, Nike patike i trenerice.
    Tad se i Boris počeška po carskoj glavi:
    ''To je meni moja ideologija dala - da ja vladam nad gomilom budala''

    c/p from slobodnavojvodina



    ___



    Poruku je izmenio little fairy, 09.10.2009 u 19:24 Razlog: maknut link i ostavljen samo tekst

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #2068

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Previše Mitra Mirića na prazan želudac.



    Kako se samo seti

    BudaleTina

  14. #2069

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Pa Chicha možes ofarbat kosu u plavo i bit češ uspješna kao ostale plavuše. Ne treba da budeš besna na plavuše . Pravilo je : ako ih ne možeš pobjedit , pridruži im se , dakle ofarbaš kosu u plavo i pobjednica si kao i sve plavuše. Inače nije Johnny Dugi bio neki bezveznjak. Onaj tko je čito strip AF.zna tko je Johnny Dugi bivši agent grupe Tnt , ali je kasnije nažalost ubijen na jednom zadatku grupe Tnt. No vratimo se temi . Plavuše jednostavno više zrače ljepotom , vladarice su , slatke ko med , nježne i strastvenije od bilo koje crnke ili brinete. Plavuše su zakon i nije sex ako nije sa plavušom ko što nema tice do prasice. Plavuše su zakon.
    Neka me izvine Johnny, ali nisam mogla da izdrzim.... Nakon nekoliko ovakvih postova, prosto sam morala da prasnem....

  15. #2070

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sex i selo ...Milan u ulozi "bebe" priča tužnu priču...kako se sjeća tužnih trenutaka sa majkom...i kako mu sjećanje tako daleko seže, da se na trenutke sjeti i poroda.

    Jedna od rijetkih serija koje me ovih dana oduševljava.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 138 od 228 PrvaPrva ... 3888128136137138139140148188 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •