Danas ste se smejali... - Strana 145
Strana 145 od 228 PrvaPrva ... 4595135143144145146147155195 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,161 do 2,175 od ukupno 3409
  1. #2161

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bakica, da ne preteram ali blizu 90 banki, sa prevrnutom hiruskom maskom, stoji u marketu, kada je stigla do kasirke, podize masku( kao da podignes naocare na vrh glave) i pita da li imate neko sredstvo za dezinfekciju, nema ga nigde u marketu na vidnom mestu...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #2162

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kao i svakog dana na kraju smene moj drug pregleda ugovore sklopljene u toku dana, čisto preventive radi.
    Gleda da li je dobro popunop šta je trebalo, da li su ljudi potpisali gde treba, jer to često omaše. Sve u redu, on zadovoljan.
    Uzima poslednji ugovor, podaci dobri, sve ok, samo još da proveri saglasnost.
    A na dnu papira na mestu potpisa stoji, sasvim lepim slovima: Davam saglasnost!!!
    Pa reko mu da potpiše da daje saglasnost
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #2163

  4. #2164

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malo mi je smešno da je bilo onih koji su mislili da je ono u profilu prava Bećarova slika, a devojče sa zmijom "njegova Gaga"...

  5. #2165

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E danas smo se na poslu smejali jednom liku jedno 20 minuta..dobro nismo ni mi bili chisti al taj kad..kad bilo kakav zvuk ispusti nije ti dobro..chudan lik

  6. #2166

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    SMS-u koji je bio zbog halloweena verovatno, ali ja sam se tako slatko pronašla posle epizode sa slavnim manekenom, A6 i tako tim facama za koje uključujem radare po potrebi :

    What do you get when you mix PMS and GPS?
    A crazy bitch who will find you!

  7. #2167

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Daljinac za muškarce...


  8. #2168

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Objasnjava mi Nikola kako su u vrtic ucili saobracajna pravila i znakove...
    I stigne do leseceg policajca:
    - Mama dali znas da ima lezeci policajac?
    - Da, sine. A dali ti znas za sta sluzi?
    - Pa to je figura, koja je na putu i kad dodjemo do nje zakocimo auto, da ne bi brzo vozili - objasnjava on na svoj deciji nacin
    - Bravo, sreco mamina super!!

    I onda nakon minut - dva kaze mi:
    - A mama, dali znas da i tata moze da bude lezeci policajac ?

    Inace nas tata radi kao policajac pa sinak malo pobrkao loncice


  9. #2169

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vršljam po jutjubu preslušavajući stare hitove Pušenja, i naiđem na nešto novo, što se zove "Ko ne voli Radovana"...e sad, pesmičica je sama po sebi degute, ali komentari ispod... ...ne zna se ko je veći mentoL, naši ili njihovi...onolika količina priglupe ostrašćenosti mi je redovno smešna.

    A i prvi put čuH za ovakvu psovku:

    je..m ti sve sto pisa cuceci

  10. #2170

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jebiga. Psovka je ponekad čak i umesto dobar dan.

    "Gde si bre ti pi@ka ti materina."

    Ili umesto doviđenja:

    "Idi koj' ćeš mi kura<."

    Ali i čuđenje, teško prevodivo na druge jezike:

    "E jeba8a!?"

    I vrhunska gramatička bravura nedefinisanog vremenskog oblika, za prigušeni oblik drugarske ljutnje:

    "Je&'o sam te kad te stignem."

    Udruženje starih Nišlija daje 100 evra nagrade ekspertu koji definiše koji je glagolski oblik upotrebljen i osveti po stizanju. To je samo jedan od napora da se iskorene zlonamerna ogovaranja da Nišlije nepravilno govore. Evo na primer priča da Nišlije ne koriste sve padeže je notorna laz. Odgovorno tvrdim da mi koristimo sva četiri padeža. Ja barem to mogu da potvrdim jer sam, kao što svi znaju, u osnovnu školu bio najbolji iz gramatiku.
    Strongmen
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  11. #2171

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    DIIIIIIIIIII žte se DRRRRRRRŽte četniciiiiiiii iiiiiiii .... strašna će borba da budeeeeeeeee




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #2172

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Donela mi mama pitu s makom...

    Elem, jednom su nam se jeli kolači, pa smo moje kolege i ja tražili poslastičarnicu po Paliću. Dođe konobar i počne da nabraja šta sve imaju, pa kaže: krempita, šampita, bla, bla, pita makovnjača...
    A moja koleginica se trgne pa pita: A ta pitoma kornjača, to je neki specijalitet kuće, ili?

    E, kad nismo pomrli...
    I tako ja sad, kad god vidim makovnjaču, zamislim pitomu kornjaču...
    Vrag odneo šnalu...

  13. #2173

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bregalnička bb


    Ponedeljak, lep i topao, onako – oktobarski. Prekrasno plavo nebo nad Beogradom, divno jesenje jutro... Ćerkice nas izljubile, i sa osmesima i grajom otišle u školu, žena i ja krenuli na posao, u nove „radne pobede". Trolejbus broj 29 marke „japanski humanitarac" nov i čist kao suza, a poluprazan. Imalo bi se gde sesti, ali lepše je stajati na zadnjoj platformi i gledati suncem obasjan grad, upijati tu bogomdanu lepotu... Malo je trenutaka u životu kad možeš upasti u takvo blaženstvo, u taj miris jutra, u nirvanu, razmišljam i molim boga da ne udje, kao i svakog jutra, ta prokletinja... Ali...

    Na sledećoj stanici ulazi omanja grupa ljudi, među njima i – ta baba. Nije to neka obična, šematska beogradska baba, nego šišmiš baba, od onih što imaju oči navr' glave, a sve ostalo su – usta; onakva baba, koju, da je za jezik il' noge obesiš, na dupe bi progovorila. I počinje baba da sere... o omladini koja se drogira i ne poštuje nikog i ništa, o rupama u asfaltu, cipelama i ozonskom omotaču, o apotekama koje prodaju karmine, deterdžente i kondome a ne lekove, o lopovima iz Elektrodistribucije, o „platama" i „penzijama", ministarstvima i agencijama, o gradonačelniku Beograda iz Pičkovca, nemačkim bankama za naivne, visokim cenama trulih banana na pijacama, urbanističkoj mafiji, legalizaciji, tranziciji, lažnim radnicima i još lažnijim sindikatima... Sere baba trista na sat, još kraj prve rečenice nije odjeknuo, a početak novog rafala pršti po mojoj lobanji... i meni nebo počinje polako da se crni, a s' njega da padaju govna.

    Neočekivano, šišmiš baba prilazi baš meni, udara me laktom u rebra i iskofršti mi se u lice:

    –Što si stao tu, pola trolejbusa si zauzeo, što ne sediš kad ima mesta, nego si se natrćio na...

    I puče mi. Dibidus. Bacim kesu sa CD-ima zabezeknutoj ženi i zakrvavljenih očiju, i uz škrgut ovo malo ličnih zuba, krenem na babu:

    –E, sad ću, baba, da ti jebem*) mater!

    Sledećih desetak sekundi, čitaj „večnost": otvaraju se sva vrata na trolejbusu, baba eskivira dugim skokovima, lako i hitro, kao divokoza, pa kroz srednja vrata, ja pokušavam da je uhvatim na volej u vratima, onako „punom" i... promašujem! Pljunem za njom u svom jadu i nemoći i, – promašim! Baba iskače i beži ulicom, ja iskačem i natisnuo za njom, mrtva trka Bregalničkom... baba mi izmiče za koji desetak santimetara, prokletih desetak cantimetara, vazda mi nedostajali u životu... Baba zamiče u prvu uličicu desno, skoro je sustižem... Daleko zaostala, za nama, trči i moja žena sa kesama i viče mi, sa pola glasa, ne razumem je šta, imam samo jedan veličanstveni cilj pred sobom – ubiti babu! Odmah i ovde! Sad, ili nikad, ali... baba uskače u prvu kapiju levo i zalupi mi vrata pred nosom... Šišmiš baba nestaje netragom u dnu dvoršta između niskih čatrlja, ja blejim u kapiju... Prokleta Bregalnička!

  14. #2174

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku


    DIIIIIIIIIII žte se DRRRRRRRŽte četniciiiiiiii iiiiiiii .... strašna će borba da budeeeeeeeee



    Smešno mi je kad me ljudi nepotpuno citiraju. Dakle, u reputaciji je pisalo:

    "Aj otvori bar JEDNU temu pa onda daj sebi za pravo da komentarišeš. LH" (ako se dobro sećam šta sam napisao, do u detalj)

    A odnosilo se na njen primitivni komentar kako Yosse, eto, nije bilo dva meseca jer je smišljao kako da otvori dve najgluplje teme.

    Mislim da je drug Čiča dobro razumeo šta sam hteo da kažem i "slučajno" izostavio text ostavivši samo potpis.

    A sad, malo smeha:


  15. #2175

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Diktira majka neki recept, a sestra zapisuje...

    - Kilogram brasna... toliko i toliko vode, ulja....bla bla ..... Tri prazne kasike secera
    I tu nas dve pogledamo je zacudjeno ...
    Pa pocnemo da se smejemo svi zajedno..

    htela zena da kaze - tri ne previse pune kasike secera...


Strana 145 od 228 PrvaPrva ... 4595135143144145146147155195 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •