Danas ste se smejali... - Strana 222
Strana 222 od 228 PrvaPrva ... 122172212220221222223224 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,316 do 3,330 od ukupno 3409
  1. #3316

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas u marketu na kasi dok sam cekala da mi naplati i da racun, kasirka obrati se devojci koja je bila posle mene
    - Zasto ste danas vi devojcice (inace i kasirka nije bila bas nesto mnogo starija) sve isto izgledate, kao barbike.
    Devojka nije stigla ni da se obraduje "komplimentu" kad je dobila hladan tush
    - Vestacke nokti, trepavice...sve nesto vestacko na vas.


    Sirota devojka jedva rece - samo su mi nokti vestacke, sve ostalo na mene je sasvim prirodno!

    joooj pojede me sramota


  2. #3317

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ma nije važno šta je,ali ja ne mogu da prestanem i to nije danas, nego sad
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #3318

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nagovori me da kupim aktivni kiseonik, i, ja ga prskam k'o nezdrav, štagodgdegodkadgod.
    Kaže mi : Videćeš, nećeš moći da živiš bez kiseonika!
    Odgovaram joj: Ja bez kiseonika ne mogu da živim svakako
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #3319

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žene su zaista čudna sorta (svaka čast, nama, izuzeTcima ).
    Na nekom ženskom forumu...
    Provali jedna da od Ginodaktanola (ili tako neke masti protivU gljivica u donjim regijama) brže raste kosa kada se utljava u glaFu
    I 90% njih sutradan pojuri da kupi tu mast...onako, na svoju ručicu

    Spazim danas temu...Celulit...brat bratu dostigla 800 i kusur stranica rasprave/saveta/preporuka/jadikovki...
    A bi mi malko dosadno (riknula mi pegla, inače bih ja peglala) pa ko velim, ae se malo zabavim i ubacim im buVu
    Napisala sam im da sam primetila da se od zglobexa (koji sam koristila zbog mog nesretnog kolena i koji pomaže ali je užasaaan...smrdi i farba kožu) topi celulit...
    Jbt, koja pomama nastade...nagrnuše sa pitanjima i potpitanjima
    I tako...verovatno će neke sutra već pojuriti po zglobex

    Joj, znam da sam groUzna...ali bilo je jače od mene
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #3320

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    @Vojvotkinja

    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #3321

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tek danas, pisajući na temi "Šta vas je danas obradovalo" ugledam Slavkosov post:

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Našli smo sestriću patike br52
    Mislim, takve patike su po veličini bliže malom čamcu, pa kako onda da su ih zagubili ?
    P.S. Znam o čemu pričam, jer sinovljeve patike br 48 prema mojim 42-43 izgledaju baš kao čamci za Hobite .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #3322

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Komentarima na status jednog druga na fejsu


    Filip:
    Ja ne znam gde vi živite i kako je samoodbrana da kad nekog 5 puta ubodeš nožem i on urme a ti pritom nemaš ni jednu jedinu povredu. Čime te je napao, orhidejom?

    Dušan: usao ti je u kucu da te pljacka. u ameriKi mozes glavu da mu razneses sacmarom ako ti se hoce, nisi kriv
    Bojan: Još je i urme doneo?!
    Filip: Takav zakon ne postoji u Srbiji a i da postoji ne bi se zvao SAMOODBRANA. Sem ako si naravno kuća, onda je ok. I mora urme, brate.
    Bojan: Nije u redu onda, brate. Osim ako je lik alergičan na njih. Onda jeste samoodbrana.
    Filip: Možda je on zapravo imao nož da bi nasekao urme ali je došlo do zabune?
    Bojan: Tradicionalna srpska svađa zbog urmi.
    Filip: Možda sam ja pogrešio, možda su bile urmašice. To bi ovom zločinu dalo novu dimenziju
    Bojan: Zamisli, čovek se pomučio da mu spremi urmašice, a ovaj ga izbode zbog safta.
    Milan: Elem, u pitanju nije samoodbrana nego nužna odbrana, jer nije bio napadnut on niti iko od članova njegove porodice, već je povređen integritet njegovog privatnog vlasništva.
    Dalje, u pitanju je prekoračenje nužne odbrane i to se smatra krivičnim delom, nikako za oslobađanje, ali se kazna može ublažiti.

    KZ Srbije
    Nužna odbrana
    clan 19.
    (1) Nije krivino delo ono delo koje je uinjeno u nužnoj odbrani.
    (2) Nužna je ona odbrana koja je neophodno potrebna da uinilac od
    svog dobra ili dobra drugoga odbije istovremen protivpravan napad....

    Filip: Ne smaraj, Milane, vidiš da raspravaljamo ovde.
    Milan:
    Miloš A. : elem, ja kad bi nepoznatog zatekla nocu u stanu, ne da bih ga ubola 5 nego 27 puta iz straha i verovatno direkt zavrsila u Lazi i nikad se ne bih oporavila. mislim.
    ako poludim, volela bih da mi donesete urme prilikom vizite
    Filip: Miloš ima krizu identiteta.

    ...

    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #3323

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jednom grafitu u Podgoričkom naselju Bloku 5, kojeg više nema, a glasio je: "Znamo ko se u Tuzi za pare guzi."
    Riba ga obriše, ali "I DALJE ZNAMO KO SE U TUZI ZA PARE GUZI"...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #3324

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Kad porastem biću vatrogasac. Zato što volim vatru. Kad zazvoni zvono tu je negde vatra. Volim kad zazvoni zvono za vatru."
    odgovor na pitanje sto zelim biti kad porastem, jednog 7godisnjaka


  10. #3325

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ime: 942014_460071284084719_522817748_n.jpg Pregleda: 49 Veličina: 71.5 KB

    Ime: 581247_10151630316217236_1905253306_n.jpg Pregleda: 50 Veličina: 47.0 KB

    Ime: 942406_619016991444517_282703630_n.jpg Pregleda: 50 Veličina: 39.6 KB
    Poruku je izmenio Samuraj, 01.06.2013 u 11:41 Razlog: mala dopuna :)
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  11. #3326

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Uuuuuuuuumrla sam od smeha

    Jedna moja prijateljica je nasla novog tipa i sad, vidjaju se vec neko vreme, sve po JUS - u, i doslo doba da se ljubav "proba". Prica ona, sve super, atmosferica, muzikica, mrak, al' nije joj legla vecera i sva je bila naduvana. U zaru borbe i guzvanja posteljine (bice bezobrazno, deco, nemojte citati), dodju do 69 poze i u jednom momentu ju je on nesto jako stisnuo u predelu stomaka i ona Diiiirekt na nos. Kaze, ni za smejanje nije bilo, poj'o je blam.
    Ja pisem i masim slova toliko se smejem
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #3327

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jesu li još zajedno poslije tog inhaliranja?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #3328

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ma jesu, to je bilo pre nekoliko dana, smejali su se posle, ali u tom momentu je citavo raspolozenje otislo u Honduras
    Sad, 'ajde, kad smo kod toga vec.. Pre nekoliko meseci se desilo i meni (ne na nos, ali opet na njega) i katastrofa me je bio blam jer je izduvni gas bio raspolozen da bude sto glasniji, ali je on bio super, poceo je da se smeje i rekao (zamislite bosanski naglasak): "Zvonis, zvonis..."
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #3329

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Da Bog da ti Vesna Rivas bila komšija!"
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  15. #3330

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mustafa, care!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 222 od 228 PrvaPrva ... 122172212220221222223224 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •