Danas ste se smejali... - Strana 155
Strana 155 od 228 PrvaPrva ... 55105145153154155156157165205 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,311 do 2,325 od ukupno 3409
  1. #2311

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Našem milom Alokinu. Njegovi pokušaji da me uvredi i drhtavi prstići dok žuri da mi udeli negativnu reputaciju (od silne želje, naravno, pogreši i da pozitivnu ) su komika dUmreš.

  2. #2312

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Hocete iskreno
    E pa smejala sam se do suza ne artikulisanim porukama koje on ostavlja na forumu. Pa tu nista nije smsleno, normalno, pametno...kao nemoj ono...Decko ja tebe ne razumem vise, ali nema veze, bar se slatko tvojim postovima nasmejem
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #2313

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Necijoj originalnosti

    Na jednom veeelikom sajtu - dobijem PP.........i nista ne bi bilo neobicno, da to nije bio jedan VIC.
    U moru onih, kojima je prvi nastup isti (daaa, daaa - zbog nika ), ili onih sa "smajlic porukom" ( koje o'ma "bris-bris" ) ......... pojavi se jedan originalaC
    Sva usplahirena, pristupim brizljivom odabiru vica - kojim cu da uzvratim

    I takoC ........... uzvratio mi je novim vicOm ...... mislim da mu se sviDZam

  4. #2314

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E, zato ja ni ne pokusavam

    YouTube - Plavusa uci da vozi !!!
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #2315

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  6. #2316

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dragi Deda Mraze,

    u ovoj godini si uzeo mog najomiljenijeg pevača Michaela Jacksona, mog najomiljenijeg glumca Patriska Swayzeja, moju najomiljeniju glumicu Farah Fowcett. Pišem ti, tek da ti spomenem, da je moj najomiljeniji političar Mlađan Dinkić

    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  7. #2317

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jeleninoj priči, koja ide ovako:

    mom komšiji Mikiju (klinac od 5 - 6) godina kupili zeca. Malog, klempavog, patuljastog. I priča mi njegov ćale da je zekonja nešto poludeo i ujeo Mikija za prst. Sumnjaju da hoće da se pari. Juče, mali dolazi kod nas sa klincem njegovog uzrasta i kaže Daci (Jelina sestra, op. a.):

    - Daco, daj nam tvoju mačku...

    - A štooo (nemajući pojma o čemu se radi)?

    - Pa moj zec izgleda hoće da se pari, ujeo me za prst, pa da odnesemo tvoju mačku da se pari sa njom...

    - (krajnje ozbiljno i iskreno) Slušaj Miki, nije moja mačka qrwa da se pari sa celim komšilukom, a pogotovo sa kojekakvim zečevima!!!



    Naravoučenije: čast svoje mačke se brani do poslednje kapi krvi, ako treba!

  8. #2318

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Novogodišnja groznica... Uletela sam u jedan od megamarketa... Zgrabila katalog, da vidim šta je na ''akciji'' (to mi je boljka)
    Gledam... Nema mojih muškaraca...
    Dolazi tata u koloru, sa Kikijem, uz konstataciju da su se automobilčići sa korpom smanjili
    ''Alooo, bre... Nisu se dimenzije automobilčića smanjile, već ti je dete poraslo!!!''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #2319

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mejlu koji mi je upravo stigao, a glasi


    Svima, koji su mi poželjeli sve najljepše u 2009. samo da vas obavijestim da uopće nije upalilo.
    Molim, za 2010. umjesto želja, šaljite novac i alkohol.
    Hvala!





  10. #2320

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prijateljica na fejsu...napravila album, i nazvala ga "Slike" ...mislim, da nije stavila taj naziv, ja ne bih znala o čemu se radi. Smijem se eto tim jednostavnim glupostima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #2321

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zasto sam otpustio sekretaricu?


    Pre dve nedelje sam napunio 38 godina. Ujutru, na svoj rodjendan, sam se probudio prilicno neraspolozen, ali, godine cine svoje! Otisao sam u kuhinju uveren da ce mi zena osveziti dan sa jednim: "Dobro jutro i srecan rodjendan, muzicu moj zlatni!" A verovatno me i iznenadi nekim poklonom. Nista. Nije rekla ni dobro jutro, a kamoli ostalo cemu sam se nadao!Dobro, pomislio sam, s godinama postanu takve, ali deca, ona su me se sigurno setila. Takodje nisu nista rekla.

    Duboko razocaran otisao sam na posao. Cim sam usao u kancelariju, docekala me je moja sekretarica Lidija sa osmehom na licu i procvrkutala: "Dobro jutro, gospodine sefe, i sve najbolje za Vas rodjendan!" Odmah sam se osecao bolje. Ipak se neko setio da mi je danas rodjendan. Udubio sam se u posao I radio do podneva.

    Tada je na vrata pokucala Lidija: "Znate sefe, danas je tako lep dan, a i rodjendan Vam je, pozivam Vas na rucak!". "To je naj lepsa stvar koju sam danas cuo", odvratih, "Idemo?" Otisli smo na rucak u odlicni mali intimni restoran na periferiji, priustili sebi martini (nekoliko) i beskrajno uzivali u odlicnoj hrani. Kad smo se vracali nazad, Lidija je rekla:
    Znate sefe, tako je poseban dan, zasto se vracati u kancelariju?". "Stvarno ste
    u pravu", rekao sam, kao svaki dobar sef zadovoljan svojom sekretaricom.
    "Onda Vas pozivam kod sebe na casu vina!"

    U njenom stanu sam se udobno smestio, Lidija nam je sipala vino i kad smo se kucnuli, rekla je: "Samo trenutak, sefe, da obucem nesto udobnije!". "Svakako, samo napred!", odgovorio sam, vidno uzbudjen i u treptavom iscekivanju. Otisla je u spavacu sobu i vratila se posle nekih pet minuta.
    U rukama je nosila veliku tortu, a iza nje su isli moja zena, moja deca, prijatelji i nekoliko kolega s posla. I svi su pevali "Happy birthday to You...".
    A ja sam sedeo na kaucu potpuno iznenadjen i go ....


  12. #2322

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    prevodu Google chrome...posebno jednom detalju koji mi je zapao za oko





    oni meni tako, a samo sam hteo nesto da vidim

  13. #2323

    10 Odgovor: Danas ste se smejali...

    I dont like it when you talk,
    Cause that just means your not sucking my cock.




    YouTube- Show Me Your Genitals 2: E=MC Vagina

  14. #2324

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Lokalnom zeCu i njegovom načinu čestitanja nove godine...

  15. #2325

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dr. Love me navodi da se smijem kao luda...naročito ovaj zadnji savjet koji je dao kolegici forumašici Mish.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 155 od 228 PrvaPrva ... 55105145153154155156157165205 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •