Danas ste se smejali... - Strana 114
Strana 114 od 228 PrvaPrva ... 1464104112113114115116124164214 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,696 do 1,710 od ukupno 3409
  1. #1696

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tema: Da li ste za ukidanje vojne obaveze..
    među biserima .. dijamant:
    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    . Pre koju godinu smo imali priliku da vidimo koliko to sve zajedno vredi... Ok, možda neko još uvek misli da smo pobedili...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #1697

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Saznala sam danas da su mi prosle godine doktori samo zagrebali kost, umesto da uklone sta su imali, a ubedjivali su me da je operacija u potpunosti uspesna.
    Pouka: ne veruj doktoru koji te posteno ni ne pogleda a vec ti daje dijagnozu sa smeskom na licu. I da, rutinska operacija? Dzaba kad je doktor nesposoban. Takvo je stanje u drzavi a ocigledno i u zdravstvu. Sta reci, udri brigu na veselje idemo sve Jopet, pa mozda jednom i odrade kako valja

  3. #1698

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Wtf?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #1699

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    не ваља да се иде на овај интернет, неко вече мали од комшију отишо на интернет и нема га целу ноћ, ми сви га тражили и он дошо пред јутро сав се ошунтавео, и ми звали милицију кад они тамо пушили шишмиш и маријану. најебало дете ко нико његов...


  5. #1700

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    s jednog drugog foruma
    tema koncert ac/dc-a

    Vidim jos niko ne pise sigurno gde misle da sviraju... i zar vi stvarno verujete da oni mogu da popune nesto vise od skc-a. ... ja vidim ovu pricu oko koncerta kao deo propagande rezima na vlasti... a posle se sve zavrsi kao i oni mogi prethodni konceri sto su otkazivani ove godine. Zasto taj ac/dc bas da trazi stadione?!... mutno je to mnogo... kao da su to smislili mafioze zeka i bjeka i curka (koji jos vode klub iz humske, a vidim da utokas zeka ima svoje sledbenike i na forumu)
    Ako bi svirali na groblju to bi bilo verovatno u talu sa politickim vrhom zarad pranja novca...a sva ostala vecina crveno-belog naroda znaci treba da im dolazi i finansira tak projekat zaglupljivanja naroda koji krade i namesta utakmice.
    A da ne govorim o odvratnoj medijskoj promociji kao ono sa metalkom kojoj su trpali ruzne dresove kluba da bi se ovi slikali, a posle su ih lars i ekipa verovatno jednokratno iskoristili kao toalet papir.
    Sto se tice Marakane.. znam da je ogromna vecina navijaca Zvezde protiv bilo kakvih koncerata posle onih proslih koji su nam upopastili travu, Oni kojima je Zvezda i fudbal bitniji od bilo kakve muzike (a tu racunam i sebe) ne mogu da shvate drskost i pravo nekog tamo stranog tela da se siri i dovlaci razne idiote po nasoj kuci, neki u samom klubu mozda i promene misljenje uz ogromnu novcanu nadoknadu ili garanciju titulama od strane drzave... ali ja znajuci da nam ni jedan koncert nije doneo nista dobro posle, ne bih verovao ovoj korumpiranoj tadicevoj drzavi.
    Sad se verovatno pitate ko sam to ja da se mesam u sve ovo, jeste da ja pisem u svoje ime.. ali da podsetim sve da sam slicno ovome svojevremeno postovao par negativnih komentara na jednom drugom forumu protiv dolaska Kiss-a.. i njihovih crono-belih maski i sta se desilo... Gene.S se prepao

    Mozda da su u pitanju koncerti Slayera ili Iron maiden... mozda bi i presao preko toga da sviraju na marakani.. ali, da li su ovi zaista takve legende, o cemu oni pevaju imali smisla njihova muzika... sta je to crni led...niko to ne pita.. ali tu je pomodarstvo.
    Oni su po mojim saznanjima deo globalnog masonskog programa kontrole uma i magijskog mega rituala, gde to vodi da ll je dobro po razvoj covecanstva, ja to ne mogu zasigurno da tvrdim, ali sigurno je da skracenica AC stoji za -Aleister Crowley - cuvenog prakticionara magike.. isto tako je bio i A.Cooper (koji nije isto dosao).. i mnogi drugi AntiChristi... Sad da li je Krouli pozitivan lik ili ne, ne tvrdim ni jedno...cak sam pomalo proucavao njegov lik i delo, ali prizivanje groma u nasem pravo-slavnom gradu...je kranje sumnjiv ritual slicno kao i naziv albuma.

    i za kraj-- za ovaj poziv na bojkot sam bio podstaknut od strane pojedinih grobara koji najavljuju bojkot koncerta Hammerfall-a - istinskih rok umetnika, koji ne dobijaju zasluzenu medijsku paznju koja im pripada kao sto imaju ovi, tako da jos jednom kazem ove rasprave se ne bi ni vodile i ova zemlja bi bila mnogo lepsa srecnija i bogatija da nema tog vatikanskog kluba i stadiona jna.
    Poruku je izmenio maksimilijan, 18.06.2009 u 20:46

  6. #1701

  7. #1702

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sreca pa tvoj avatar odaje sve o tebi pa ne moram da nagadjam...
    ovaj polaže(ne radi) test inteligencije,maher je za sastavljanje prostoproširenih rečenica(ako tako mogu da se nazovu)...pa upišaću se

    ali ok,dobra dušica je mislim ovako

  8. #1703

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejala sam se sestri Sto joj se macak upiskio na majicu
    Everybody Wants to be a Cat

  9. #1704

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Chuck Norris zna gde je Mladić.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #1705

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tudjoj nevolji.
    Kraj je radne nedelje i to kakve nedelje, svaki je dan bio malo topliji od onog prethodnog.. I tako ljudi posedali u autobuse gradskog prevoza, umorni i oznojani, sazuli cipele, prodisali otoci na stopalima, misle o 'ladovini vikenda i doma svoga, jos malo pa ce stici.
    Lepo su oni to smislili ali malo mUrgen.
    U gradu je samit preCednika i pola ulica je zatvoreno, ceka se i po sat vremena na nekim mestima da ti pokazu da prodjes, cujem da su neki iz Ledinaca putovali dva i po sata.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #1706

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    не ваља да се иде на овај интернет, неко вече мали од комшију отишо на интернет и нема га целу ноћ, ми сви га тражили и он дошо пред јутро сав се ошунтавео, и ми звали милицију кад они тамо пушили шишмиш и маријану. најебало дете ко нико његов...

    Evo drugi dan kako mi se ovo mota po glavi
    Sinoć sam Najgorem pokušala da prepričam i nisam mogla od smeJanja

    отишо на интернет и нема га целу ноћ


  12. #1707

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pp-z kojz sam poslao
    na svakom mestz na kojem je trebalo da zkzcam slovo "z"
    ja sam kzcao slovo "z"

    moraćz izgleda da zpalim svetlo
    ne kzcam više na slepo
    ... bar ne danas

  13. #1708

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    kad mi je sin zapevao

    "jer ja sam zmija, a ti si zaba"

    ovu pesmu nikad nismo kuci pustili, jedino je mogao da cuje kod bake jer ima kablovsku


  14. #1709

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sada se smejem novootkrivenom Venishu

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Kada sam jednom davno...tek smo kupili tv u boji... ne znam iz kojih
    neobjašnjivih razloga prineo magnet ekranu...(nešto sam valda experimentisao ) i nakon toga je ostala užasna crvena mrlja na sred ekrana.
    Ugasio ja TV pa opet uključio ali mrlja ostala...
    Kad je najbolja supruga na svetu došla kući, napravila mi je takav hepening
    da se još i sada ježim
    Sva sreća imao sam jednog kolegu TV- mehaničara koji se samo nasmejao
    i rekao mi da istim tim magnetom izvučem mrlju preko ivice ekrana...
    its medžik
    Nakon toga žena mi je zabranila da se igram magnetima ...
    čak i kada sam hteo da zalepim jedan na vrata frižidera

    eto ta mrlja je za mene najnezaboravniji TV događaj

  15. #1710

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić

Strana 114 od 228 PrvaPrva ... 1464104112113114115116124164214 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •