Danas ste se smejali... - Strana 160
Strana 160 od 228 PrvaPrva ... 60110150158159160161162170210 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,386 do 2,400 od ukupno 3409
  1. #2386

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Izašao narkoman na balkon, malo na cist vazduh. Uzme on, zapali on jedan džiont, kad ono prolece neka narandžasta kugla iznad njega. Gleda on, cudi se, ništa. Zapali on drugi, kad ponovo prolece! Ajde sad za svaki slucaj, zapali treci, i ponovo prolece narandžasta kugla. On se iznervira i ude u kucu, a majka ga pita:
    - Ivane, gde si bio?
    - Na balkonu.
    - Pa zar 3 dana?!
    Davno se nisam toliko smejao nekom vicu, kao ovom.

    P.S.
    Ovaj ko Beliverkina mačka iz prethodnog posta.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #2387

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Valtera ova kuca podsjeća na Najku.




    Ne mogu da prestanem da se smijem...otkud mu sve ove ideje?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2388

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    danima pokusavam neke nikove da procitam
    a da pri tome ne polomim jezik
    E sad ko mi je kriv ,sto sam stranjske jezike
    davno lagerovala u neki kutak mozga ...
    pa sam sebi si i u sebi neke nikove prevela
    na samo meni razumljiv jezik
    Jos citam vase pisanije i steta je samo 5 komada predloziti...bar 10-20
    Elem
    sto sam i upste pocela i sta sam 'tela da kazem
    Da se prvo zahvalim na kandidaturi..
    ako me izaberete
    ucinicu vise nego moji predhodnici a i sire
    brze pruge kol'ko sutra
    zaposleost ce biti maksimalna
    sve poreze i prireze ukinuti
    penzije za 30% smanj,,pardon povecati...
    Korupcija ce biti ukinuta jednog dana ako ne i pre..
    promena zakona o bezbednosti u saobracaju
    smanjicemo promile alkohola na 0.0035 za izricanje bajbokane
    i ukinuti tv pretplatu..nek se sami snalaze za novce
    besplatno skolovanje ..ko hoce a i nije obavezno..sto moramo svi da budemo pismeni..
    i za ostala predizborna obecanja (ludom radovanju)
    mozete mi se obratiti mailom
    lazaiparalaza@uvekprvi.jok


    Dole Tadićććć bačkulju AmiU za preCedNicka

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #2389

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    PISMO RODITELJIMA

    Dragi moji,

    Već 8 meseci je prošlo kako sam na fakultetu, a još vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obećavam da ću sada sve nadoknaditi! Ali pre nego što nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas da sednete. Nikako nemojte dalje čitati ovo pismo ako stojite. Sedite.

    Već su mi se skoro potpuno zacelile opekotine i već sam se skoro potpuno oporavila od šoka što sam morala skakati sa četvrtog sprata. Provela sam samo dve nedelje u bolnici, vid mi se već skoro u potpunosti vratio, a i povraćam jedva jednom nedeljno.

    Pošto sam požar izazvala sama, moraćemo Fakultetu platiti 350.000 din. odštete, ali to nije ništa, jer je glavno da sam ostala živa. Imala sam sreću, jer je čovek, koji stanuje preko puta primetio šta se dešava i pozvao vatrogasce i hitnu pomoć. I posetio me je u bolnici, a pošto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti izgorela), bio je tako ljubazan i ponudio mi da pređem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inače, on je dvaput stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo se venčati . Nismo se još dogovorili kada, ali hteli bismo da se venčanje održi pre nego što se na meni primete znaci trudnoće. Uistinu, dragi moji, biću majka! Znam, da jedva čekate trenutak kada ćete postati baba i deda i potpuno sam uzbuđena da ćete bebice (jer čekamo trojke) primiti sa onoliko ljubavi sa koliko ste mene okruživali kada sam bila mala.

    Jedina stvar koja trenutno odlaže našu svadbu, je ta što je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujući antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilis ili tako nekako.

    Znam, da ćete mog supruga dočekati širom raširenih ruku, i uskoro će on postati deo naše porodice. To je veoma drag čovek, i uprkos tome što nema završenu ni osnovnu školu veoma je ambiciozan. Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam neće smetati ni to što je tamnije puti. Sigurna sam da ćete ga voleti barem onoliko koliko ga ja volim! Pošto je približno vaših godina, slagat ćete se vrlo dobro, naročito kada se preselimo kod vas (jer je naš stan suviše mali za toliko ljudi). Čini mi se da su i njegovi roditelji čestiti ljudi, njegov otac je poznati prizvođač narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj budući...

    Sada, kada sam vam sve opširno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije ništa, nisam ni bila u bolnici, nemam ni crnca-verenika, ni sifilis niti sam trudna. Istina je da sam pala iz matematičke analize, knjigovodstva i makroekonomije, a iz informatike sam se provukla, pa sam htela da vam pokažem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih! Ljubim vas... Vaša kćer


  5. #2390

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ti, bre, nisi normalan. Kad dve (pet, ne daj Bože) žene raspravljaju, ne mešaj se ni za živu glavu! Tampon zone su u ratu prošle kao bos po trnju, idiote.


    eeeeee, Morpfy, Morpfy....

  6. #2391

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #2392

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nisam danas bila dobra i smijala sam se tuđoj muci

    Moj kolega je otvarao funny mail-ove i tako je klinuo na neki ponuđeni link kadli mu je počeo iskakat prozorčić za prozorčićem. Tj., prozor nikako nije mogao ugasiti/zatvoriti jer bi se klikanjem na ok ili na crveni x pojavio novi prozorčić sa novom provokativnom i prcajućom porukom

    Uglavnom, jada se tako on meni što da čini a ja sam se bezobrazno počela smijati. Nisam htjela ali onaj njegov molećivi srneći pogled me je jednostavno mamio na smijeh

    Ali uspjela sam mu prozboriti da ili restarta komp ili da ode i ugasi aplikaciju neta u task manager.

    Uspio je. Šteta.. Mogla sam se još malkice zabavljat na njegov račun. Srndač jedan preplašeni.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #2393

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SilverTooth kaže: Pogledaj poruku
    Nosim najlonke cele zime, od sredine jeseni do pocetka proleca. Svidja mi se osecaj na nogama u njima. Pronaso sam neku marku koja je od mikrofibera, carape malo stezu nogu, taman da ne bude previse i uopste nema da padaju. Kako ih ujutru obucem tako stoje preko celog dana. Imam ih cak i u nekoliko boja. Kada temperature padnu malo vise ispod nule predjem na pamucni hulahop ili cak kombinacija jednih i drugih ako planiram ceo dan da provedem napolju.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ispričavam ali moram da pitam.

    Jeste li Vi muška ili ženska osoba?



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #2394

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    [juče 23:21] Becar: Nije vila nije kuca nesto izmedju u stilu moje majke

  10. #2395

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    50 Fahrenheit (10 C)
    Californians shiver uncontrollably.
    Canadians plant gardens.

    35 Fahrenheit (1.6 C)
    Italian Cars won't start
    Canadians drive with the windows down

    32 Fahrenheit (0 C)
    American water freezes
    Canadian water gets thicker.

    0 Fahrenheit (-17.9 C)
    New York City landlords finally turn on the heat.
    Canadians have the last cookout of the season.

    -60 Fahrenheit (-51 C)
    Santa Claus abandons the North Pole.
    Canadian Girl Guides sell cookies door-to-door.

    -109.9 Fahrenheit (-78.5 C)
    Carbon dioxide freezes makes dry ice.
    Canadians pull down their earflaps.

    -173 Fahrenheit (-114 C)
    Ethyl alcohol freezes.
    Canadians get frustrated when they can't thaw the keg

    -459.67 Fahrenheit (-273.15 C)
    Absolute zero; all atomic motion stops.
    Canadians start saying "cold, eh?"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #2396

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    klincu (11 god.) koji je ponosno konstatovao: " Na Zemlji su prvo živeli majmuni a od njih su nastali Adam i Eva koji su sve nas kasnije izrodili i još su oni živi ali su mnogo stari pa se kriju "
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #2397

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    klincu (11 god.) koji je ponosno konstatovao: " Na Zemlji su prvo živeli majmuni a od njih su nastali Adam i Eva koji su sve nas kasnije izrodili i još su oni živi ali su mnogo stari pa se kriju "
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #2398

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Definicija BAKTERIJE u udzbeniku biologije , izdavac Svjetlost-Sarajevo .

    Bakterije su plaho sitni hajvani koji žive u havi i koji kada se uvuku u insana naprave takav belaj da ako ne odes hecimu, ziher ti je dzenaza.



  14. #2399

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovoj hrabroj cica-maci ..hrabroj.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #2400

Strana 160 od 228 PrvaPrva ... 60110150158159160161162170210 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •