Danas ste se smejali... - Strana 193
Strana 193 od 228 PrvaPrva ... 93143183191192193194195203 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,881 do 2,895 od ukupno 3409
  1. #2881

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Oce neko da mi kaze gde je meni 22. jul?

    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #2882

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Yossa:

    Ко је ово на аватару, Киану Ривс? Ако јесте, лоша слика скроз, тотално неинспиративна.

    А потпис... готица... благи ужас... 2-2...
    idiJot...a vidi ovo gotica....

  3. #2883

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    a izjavi jedne avetinje da ga ovaj podsjeća na Šešelja ahahahahahahahaha e, qq..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #2884

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...samom sJebi...mislim da mozak ne prati telo u odrastanju...bar u mom slucaju......
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #2885

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    I'm floating on air..

  6. #2886

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    prije neko jutro ja krenula da predam do Mup-a neke fakture, a u međuvremenu zove me kuma da joj pomognem (friško porođena), tj. ona da radi oko bebe, a ja da usisam i obrišem prašinu...pitam je u povratku trebam li nešto da joj uzmem u prodavnicu. Ona mi kaže da joj trebaju 10 jaja i 'ljeb..
    e, sad prije prodavnice u kojoj trgujem0 postoji prodavnica auto djelova i bukvalno su vrata te dvije prodavnice jedna do drugih..kako je ono sunce upiždrilo, zamantalo i zatelambasalo mi sve pred oči, ja pravo u tu radnju za auto djelove i onako s ulaza :
    -Imate li jaja?
    Kad čuješ nekog momka iz magacina :
    - Kako ko, đevojko..i kako za što...
    izlećeh brže, no što sam ušla, izvinjavajući se..i smijući se..kako oni, tako i ja...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #2887

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Ko nije shvatio, neka pogleda:

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #2888

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Poruci na google crome u vezi koriscenje incognito window-a, t.j upozorenju od cega treba da se pazis


    Going incognito doesn't affect the behavior of other people, servers, or software. Be wary of:
    • Websites that collect or share information about you
    • Internet service providers or employers that track the pages you visit
    • Malicious software that tracks your keystrokes in exchange for free smileys
    • Surveillance by secret agents
    • People standing behind you



  9. #2889

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pojavi vec zaboravljene dileje
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #2890

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Slušam danas, zavaljena u sjedište, sa klimom koja mi miluje sinuse...dvije mlađahne djevojke, vraćaju se sa polaganja prijemnog na faxu, i tako, vode visoko intelektualne razgovore ...te su se dotakle teme vezane za hranu...i počinje priča:

    A: Ja ne volim meso...nikad ga i ne jedem..al' što volim ćevapeeee
    B: Pa ne moraš jesti meso, jedi soju. ( )
    A: Zašto soju?
    B: Pa soja ti je zamjena za meso.
    A: Pa kažem ti, ne volim meso...ne moram ga jesti, volim samo ćevape. Ne volim ti ja ono veliko meso, znaš...piletina, janjetina, teletina....a sad ću ti reći i zašto...
    Gledala sam ja jednom emisiju, u kojoj prikazuju kako se ubijaju te životinje, ono grozno skroz...kako ih kolju...i kasnije ih mi jedemo.
    Kažem ti, ne volim ja to, ja volim samo ćevape.

    Osoba B poslije toga ćuti, pa zaključujem da je fascinirana kako je osoba A plemenita, ili je glupa pa ni tu glupost koju je je osoba A prosula ne konta...ili bi najradije zalijepila za sjedište osobu A, jer voli da ždere i to "veliko" meso.

    Ja počnem da se smijem u sebi, jer se grozim takvih razmišljanja...kao žao joj je što se negdje ubijaju životinje, i od njih se pravi "veliko" meso...i to nju odbija, a to "malo" meso zvano ćevapi, koje se dobije mljevenjem tih istih životinja ju ne odbija.

    Meso ruleZ!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #2891

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bermudski trougao nije više zanimljiv ... sada imamo Srpski trougao - mesto gde nestaju padeži

    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  12. #2892

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pazite sta kupujete...


    ...Pazite shta kupujete...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #2893

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #2894

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Воли Нео кад бркови жаре.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #2895

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    neunistiva zlojebaba!

Strana 193 od 228 PrvaPrva ... 93143183191192193194195203 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •