Danas ste se smejali... - Strana 194
Strana 194 od 228 PrvaPrva ... 94144184192193194195196204 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,896 do 2,910 od ukupno 3409
  1. #2896

  2. #2897

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pala neka baba zimus kad je pada' snijeg na Cetinje..Baba se nagrdila, slomila ruku i ne može da se digne..Prilaze joj neki momci i vele:
    - 1, 2, 3, 4, 5...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #2898

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #2899

  5. #2900

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ''(i Euridika me zbog toga izgrdila najstrašnije, i sad me ne voli)''

  6. #2901

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Indijski melos:

    Tajni štek srpskih visokobudžetnih kompozitora.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #2902

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku

    p.s. ono se ne zna, ali nije ni bitno, ionako insistiraju na ovoj drugoj veličini
    I'm floating on air..

  8. #2903

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sad se upravo smejem drugarici , lupetamo na fonu

  9. #2904

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    - ene, burazere, pogle, kafen sto, stolice, zid, dvosjed, police...aiii, čora, poturi de jednu nutelu na sto, pa da je sve u tonu

    ahahahah u stanu u Beču u kojem sam bila dnevni boravak je sav u braon nijansi od garniture, zida, polica, stola, tepiKa ...ovo gore bila konstatacija jednog momka koji se zatekao kod njih u kući dok smo 'gostovale' i mi , posto mu se ocigledno izbor boje nije svidio...i to ljut bijaše..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #2905

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Poslao mi neki lik zahtjev za prijateljstvo na fb, nemam pojma ko je ali kad sam ugledala sliku



    I'm floating on air..

  11. #2906

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Poslao mi neki lik zahtjev za prijateljstvo na fb, nemam pojma ko je ali kad sam ugledala sliku



    Ko nema u glavi ima u mishicima

  12. #2907

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Statistika ljudskog tela: 7 sekundi treba zalogaju da stigne do zeludca, vlas kose moze da izdrzi do 3kg, penis muskarca je dugacak kao njegova 3 palca, butna kost je cvrsca od cementa, 300 misica je angazovano dok stojimo, zene dva puta vise trepcu od...muskaraca....Zene su vec procitale poruku dok muskarci i dalje mere palac.. xDD

  13. #2908

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Statistika ljudskog tela: 7 sekundi treba zalogaju da stigne do zeludca, vlas kose moze da izdrzi do 3kg, penis muskarca je dugacak kao njegova 3 palca, butna kost je cvrsca od cementa, 300 misica je angazovano dok stojimo, zene dva puta vise trepcu od...muskaraca....Zene su vec procitale poruku dok muskarci i dalje mere palac.. xDD
    Ma ja i pročitala i izmjerila palac. Da vidim valja li šta ta konstatacija...niđe veze. Da je tako...ih da je tako.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #2909

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ja vragolan i moj deda

  15. #2910

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 194 od 228 PrvaPrva ... 94144184192193194195196204 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •