Danas ste se smejali... - Strana 6
Strana 6 od 228 PrvaPrva ... 456781656106 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 3409
  1. #76

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jutros sam se slatko ismejala kada sam videla jedan stari avatar u novom izdanju. Koliko neki ljudi ne vole zelenu boju, pa to je čudo. Pa još kad je fino uklopljeno ccccc bezobrazluk
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #77

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zvao me ćale da mi kaže da je kupio novu ribicu. I nema ništa smešno u tome, nego me to podseti na sledeći događaj, pa se opet otkinem od smeha.

    Pre nekoliko godina kupio on jednu slatku žuto crnu ribicu marke ( ) "Botia", a meni bilo žao da bude sama. Zaputim se ja u zo-zum, u nameri da joj kupim dasu Ugledam akvarijum sa gorepomenutom markom, pun i izjavim čika prodavcu:

    - Dobar dan. Meni treba mužjak. Od ovih.
    - A ti kao znaš da imaš ženku?

    Tu već prsnem od smeha, al' nastavljam, ne dam se ja setim se onog čuvenog vica sa pojeO i pojeLA

    - Znam
    - A kako znaš?
    - Zato što je ribiCA



    I nikad nisu imali bebe Nisu čak ni plivali/e jedan/na pored drugog/e
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #78

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas na ispitu kad je asistent upao u ucionicu i rekao da je promenjen format testa
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  4. #79

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo sad se valjam od smeha, jer mi je drug na MSN-u upravo pričao o nekom sajmu stoke koji se održavao u njegovom Nikšiću. Gradonačelnik istog tog grada, kaže, ovako je otvorio sajam:

    "Drago mi je što svojim prisustvom uveličavam ovaj sajam stoke..."

    A onda su seljaci pitali kako će da oplode volove, pošto nisu na poklon dobili volove zajedno sa kravama...

    "Ove godine ćemo ja i ministar Simov pomoći, a iduće se sami snađite..."

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #80

    11 Odgovor: Danas ste se smejali...

    zove me drugarica i kaze da je bila kod doktora, a ja je pitam: jesi bila i kod teta gine (ginekologa). a ona meni: ma ne, samo kod sisojka!!!
    nattydread is coming to dinner

  6. #81

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sitacija je sledeca:

    Gledamo ja i moj buraz (8 god. ) Velikog brata, kad ono, posle 10 minuta puste reklame (u uzivom prenosu ). Nista cudno. Kako reklame teku, dolazi i ona vezana za "Durex" . Opet nista cudno. U tom mali genijalac kaze: "E, ja stvarno ne razumem ovu reklamu, stalno je pustaju i nikako da je razumem." U to mu odgovorim i da ne treba da je razume, da je mali, i gledam da okoncam diskusiju. Na to ce on:"Znam, to je sigurno vrsta balona "


  7. #82

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    A ne da sam se smejala nego doživeh stejt of šok od smejanja Danas sam bila na nekom krštenju i verovatno sam danas jedina u ovom gradu (a i šire) po onom pljusku bila komplet u belom... obukla sam moju belu halju ( aka rizu ) preko belih pantalona... E i onda nisam mogla da se otresem trubača ispred crkve jer nisam mogla da objasnim da nisam mlada čak dadoh i kintu al' nije urodilo plodom... pokušah da objasnim da imam dojavu da je baš sad ispred opštine svadba te da trknu tamo... ali neeee svira čovek i sve me ispljuva a kiša pada li pada... ludilo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #83

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejala sam se danas kad sam videla jednu svoju bivsu ucenicu, odma' mi cela scena proletela kroz glavu... Radimo licne zamenice, konkretno trece lice jednine, i proveravam da li znaju rodove u srpskom, da bismo ih posle mogli uporediti sa rodovima u engleskom... skontam da neki od njih veze nemaju i krenem redom...


    - 'Ajde, ako zamislimo jednu porodicu... koja bi to imenica bila muskog roda?
    (oni svi u glas): Taaataaaa...
    - Dooobro, a koja bi imenica bila zenskog roda? Sta bi to moglo biti zenskog roda?
    (opet svi u glas): Maaamaaaa...
    - Dobro., aj' sad da vidimo sta bi mogao da bude srednji rod... (razmisljaju)... Jovana? Kazi...


    Jovana (sve onako gladeći bradu): Srednji rod bi mogla biti strina Stana iz Gospodjinaca


    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #84

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas mi je Mali Od Hladnog Oružja uleteo u sobu i na sto ostavio pozivnicu koju je lično napravio. Sad bih vam skenirala da imam skener, ali nemam Piše lepo:

    NOVOGODIŠNJA PREDSTAVA
    Počinje u 30 do 3 ( )

    + iznenađenje

    Predstava za one od 7 do 39 godina

    ( znači deda je automatski isključen )

    Rekoh, da nije malo rano za novogodišnju predstavu? Kaže, ma samo ti dođi sa pozivnicom. I odem ja tako u dnevnu sobu na predstavu... okrenuo čovek fotelje i sakrio se iza njih, napravio pozorište i pokupio neke plišane životinje koje je našao po kući + moju mrežastu belu pufnu za kupanje koja je obeležila sam početak predstave ( to je jak snežni vetar, takoreći mećava ). Da ne prepričavam sad sve, mada nije dugo ni trajalo, glavna uloga je bila poverena jednom irvasu koji je čekao deda mraza... a dok ga je on čekao tu su defilovale razne životinje... Sve je bilo ukomponovano do perfekcije, a onda se na pozornici ( uz onomatopeju teških koraka) pojavila i grendlandska ( !? ) gorila. E odatle ja krećem da se smejem, onako naglas

    Sad ide vrhunac. Kraj predstave, ja aplaudiram, on čeka kritike...

    (Inače, ispustih jedan bitan detalj... grendlandski gorila je brat od tetke onom irvasu )

    - Pa dobro, bre, odakle gorila na Grendlandu?
    - Nisi dobro slušala došao je iz Pariza

    p.s. Iznenađenje dobih na kraju predstave. Neku grnčariju mi ofarbao temperama Sad imam raznobojnu ćasu i tu već ubacih neki nakit
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #85

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ne znam kako je s vasim kucnim ljubimcima , ali moja macka prdi da padnes u nesvijest.Jednostavno se onesvjestis od smrada. Jutros za vrijeme dorucka ja se popela na sprat da pokupim neku robu kad moj potomak vice iz kuhinje:
    " Mama baci hitno dorucak u smece! Lilly mi je prdnula na Kellogs..."
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #86

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    vozim se popodne vozom, idem kuci onako pokisla i smrznuta.. u vozu guzva (btw -- cim padne kisha odma vozovi sporo voze ) i tako se mi vozimo, zapravo bolje da kazzem guslamo.. i zujim ja okolo i ugledam tipa koji je tako srdachno kopao nos da ja nisam mogla da verujem.. u prvi tren pomislih da nece dugo, ali covek je kopao i kopao i kopao.. i rovao.. i pomislila sam na tren da ce izvuce polugu zlata iz nosa al' najsmeshnije od svega je bilo to sto je radio kuglice
    onda slucajno pogledam nekog Indijca koji je stajao do mene.. vidim covek zabezeknuto gleda sa sve podignutom obrvom i ne moze da veruje.. pogledamo se Indijac i ja i pochnemo da se smejemo, onako na sav glas.. da su svi pogledali u nasem pravcu..
    super je kad tako potrefish valnu duzzinu sa nekim tako nepoznatim u vozu


    odma' sam se setila onog vica kad kopa Mujo nos u autobusu.. i tako radi kuglice, pa mu kuglica ispadne.. onda su putnici poceli da je trazze, a Mujo je rekao: "ma nema veze, napravicu ja drugu!"
    moomoo meee jooouu

  12. #87

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mali od hladnog oružja leži i čita knjigu. Traži da mu objasnim šta je to jeza. Posle petominutnog izlaganja, pitam ga ja "Pa zar te nikad u životu nije prošla jeza? Nemoguće da nije." "Jeste Svaki put kad kakim "

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #88

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    bila prekjuce na nekoj zurci i tako pricamo i u jednom trenu pita mene jedan decko, koji je inace iz Nish, "a odakle si ti?" .. ja rek'o "a gde bi ti mene smestio?" .. kaze on "ti si sigurno negde gore iz vojvodine!" kad mi je to rekao ja odvalila od smeha
    rek'o "paaa, recimo da nisi puno fulao" kaze on "pa jesam pogodio?" -- "axa, recimo da jesi -- ja sam inache iz Rijeke" kaze on "u jeeee, ne bi nikad rek'o"

    toliko o tome koliko mesham govor
    moomoo meee jooouu

  14. #89

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    u stvari bilo je to sinoc, nakon popijenih par piva...ja sam krenula da iznosim svoje teorije o slusalicama za mp3 player i sasvim sam naivno i malo glasnije, ali naravno, bas kad je muzika za tren utihnula rekla: "kad je najbolje, onda ispadne", pa su se svi poceli cerekati (ja sam se pri tom zalila da koje god slusalice kupim, one mi ispadaju iz usiju) kao sumanuti...ali je najgore od svega, sto ja naravno nisam skontala, pa sam to jos socnije i ponovila, dok se i ostatak lokala nije poceo kerembesiti, pa i ja zajedno sa svima...tko se zadnji smije...

    Eto,tome sam se danas naj sladje nasmejao!

  15. #90

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moj nepresušan izvor smeha...

    (Ulazi, naravno, znojav&blatnjav&crven in da fejs sa lišćem koje otpada sa njega)

    - Dobio sam 5 na 4 iz engleskog, ali ti računaj da sam dobio pet
    - Kako da računam da si dobio pet kad si dobio pet na četiri?
    - Ništa ne razumeš
    - Pa objasni mi
    - Koristio sam reči koje ne znam kako se pišu ali znam šta znače i kako se izgovaraju
    - Znači, dobio si pet na četiri zato što si hteo da ostaviš utisak
    - Ne Nego zato što volim da rizikujem

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 6 od 228 PrvaPrva ... 456781656106 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •