Danas ste se smejali... - Strana 61
Strana 61 od 228 PrvaPrva ... 1151596061626371111161 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 901 do 915 od ukupno 3409
  1. #901

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...hronologija jednog udvaranja....


    set, 22. Avg 2008. 15:33:59
    ako si za tucanje javi se
    set, 26. Avg 2008. 19:02:29
    cao picko
    set, 31. Avg 2008. 00:27:40
    ako si za ozbiljnu vezu javi se

  2. #902

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    tema: erotske priče

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja ih imam na pregrst ali necu da ih objavljujem jer su iz licnog iskustva a ovde bi dosta njih i prepoznalo o kojim se devojkama radi mislim na Vrsac.

  3. #903

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejala sam se kad sam pročitala članak o Amy W. kako je vodila svoju 14.god. sestru u grad,ali je bila toliko pijana da je padala po ulici.. Amy, ne sestra..

    ooo Amy..

  4. #904

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #905

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jas sam se smijao komsinici kad rece muzu swom: ''sto ces jadan,ti da me izbijes jel,e p..i k...c'' kakwe su seljacine,inace

  6. #906

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pa svashta su ljudi spremni da ukradu dakle, jutros u jednom trenu govori meni Meksikanac di je plocha (plocha sa sve speshls za taj dan, koju inache stavimo ispred ulaza) ja u fazonu pa nappolju je.. kazhe on nije.. ja van, ono stvarno nema ploche.. a znam da sam je iznjela.. da stvar bude gora, vec zadnjih 10 meseci rovaju ulicu, i bageri non stop prolaze, i radnika pun kofer.. i non stop neshto nosaju.. ne bitno.. ja predjem cijelu ulicu.. kontam da nije radnicima smetala plocha pa su je maknuli.. i pitam glavnog njihovog da nije mozhda vidio.. on nema pojma.. i odem do Dzordza, koji je inache menadzer zgrade i kazhem mu ako mozhe da pogleda na kameru shta se desilo s nashom plochom nema 15 minuta dolazi Dzordz umire od smeha.. ja rek'o shta je bilo.. kazhe on meni: u 9h55m21s dolazi chovek u prugastoj majici.. uzima plochu, naslanja je 2-3 metra dalje.. odmakne se od ploche.. vrati se do nje, prekrije je crnoj vreecom za smece.. i ode..

    ostala sam malo zbunjena, ali posle nisam mogla da se prestanem smijati.. josh mi ne ide u glavu kome je jedna obichna plocha bila toliko potrebna
    moomoo meee jooouu

  7. #907

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vratio se tarmi...
    "ja sam i biti cu fini"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #908

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kupili smo klincima disk ''Upotrebi klikere od 9-12'' i drugi od 12-15...I ondak smo se svi zarazili kviz pitanjima ...Al' sinoc silazim kod svekrve u stan a ona pustila disk ... ''I vi ste se navukli?'' ... ''Ma jok, sad sam pustila da vidim sta je to''

  9. #909

  10. #910

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #911

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nisam se danas nicemu smejala....smatram ovaj dan protracenim.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #912

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nisam se danas nicemu smejala....smatram ovaj dan protracenim.....
    Kod mene ista situacija

  13. #913

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pa sinoc sam umirala od smeha kako je moja malenkost uspela da nam nabavi karte za court-side sjedishta na mechu Nadal-Fish nas tri smo naime imale karte gore negde, bogu-ispod-nogu (koje smo dobili preko korporativne firme za 60$).. i sve je to divno i krasno, lepo se vidi.. odigrale sestre mech koji je zavrshio oko pola 12.. danas radni dan, pa se ljudi pokupili kucama, ipak mora se danas radit'.. tako da je stadion bio polu prazan.. i kontam ja da se spustimo, da pitamo nekog ko odlazi da nam daju karte (karte se inache ne cepaju).. pitam prvi par odkantaju me, dali vec nekom karte.. pitam druge, i oni dali pitam trece, a zhena mi odgovara: "xmmm, nooo, aj kent giv them, vi'l kip them ez suvenirz" a ja i ove dve prvo nismo znale dal' se zajebavaju il' su ozbiljne.. pa prasnusmo u smijeh.. rek'o evo ti moje karte cho'eche.. krecem prema zheni posle toga i govorim joj "ekskjuzmi, ken aj ask ju samting?" a ona meni uputi snobovski pogled i kazhe "ju vont mani? aj don't hev eni" a ja ne vjerujem!!! bash bi doshla na Artur Ashe da zhicam pare budalo
    uuuuglavnom, na kraju, da skratim prichu, neka trojica nam dali karte, i mi gledali Nadala iz 3. reda


    momci su karte platili samo 400$


    vamos Rafa


    Rafa

    dok se mech zavrshio, dok sam doshla kuci, vec bilo 4 ujutro, a ja ustala u 7 al' vredelo je
    moomoo meee jooouu

  14. #914

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pravio prženice. Zvoni mobilni. Ja se zapričao. Dim oko mene, ništa ja. Pitam koja budala je zapalila nešto, derem se Tek, nakon 2, 3 minuta se setim. Prekidam razgovor. Letim u kuhinju. Hvatam tiganj. Skoro se ugljenisale, na najjačoj vatri sam ih pržio. Iznervirao se ja. Ulazi burazer, pravi se da razmiče dim kao zavesu, odlepljuje jednu prženicu s tiganja i počinje da jede, mrtav ladan. Kaže: Kad će sledeća tura? E, tu sam pao
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  15. #915

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Od: low_rider
    17:57 - 05. Sep 2008.
    Tema: low

    Lave,

    Pretpostvaljam da me nisi zaboravio, pa ne moram da ti se predstavim.
    Sigurna sam da znaš da te ja brišem ( ustvari i ja, jer toliko nebuloza i gluposti napišeš da ne stižem sve sama da očistim ). Nisam te nikada moljakala a neću ni sada da prestaneš sa ovakvim ponašanjem. Poznaješ pravilnik, poznaješ i mene nemam šta novo da ti kažem.
    Ne znam sa kojim si se ciljem vratio na forum, ali ako želiš što pre da dobiješ ban, na usluzi sam ti.
    Neću ti slati više nikakve poruke, samo ću te ukloniti i to zauvek ne samo na mesec dana kao prošli put.
    Ako želiš i dalje da pišeš na ovom forumu urazumi se molim te i ne izigravaj tu nekog klinca kojeg drma pubertet, već se ponašaj shodno svojim godinama.


    low


    ...otvoriću fan klub...

Strana 61 od 228 PrvaPrva ... 1151596061626371111161 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •