Danas ste se smejali... - Strana 43
Strana 43 od 228 PrvaPrva ... 3341424344455393143 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 645 od ukupno 3409
  1. #631

  2. #632

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    To je bilo sinoć al' drži me i danas ceo dan, kako se setim tamo mi se razvuče osmeh
    ...uspela sam da od jednog slatkiša, posle osme pružene šanse da se popravim , popijem blok na msn-u i to ne jednom! nego dva puta!!! ...e da mi je neko pričao da je to moguće ne bi verovala

    ...o srce malo

  3. #633

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    samoj sebi... ustala, popila kaficu, otisla u kupatilo... Prvo sam oprala zubice i onda se pljusnem po licu (mi to zovemo umivanje), ali cvikere sam zaboravila da skinem...
    neunistiva zlojebaba!

  4. #634

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zamena vode za rakiju podseti me na Isaharin doživljaj



  5. #635

  6. #636

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vremenskoj prognozi na obn tv:

    Vrijeme jučer - promjenljivo...


    Tamo se izgleda lako zaposliti kao meteorolog... Čak ti ni kvalifikacije ne trebaju, samo "gvirneš" kroz prozor...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #637

  8. #638

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bubica ustaje jutros,ulazi u dnevni boravak i kraj troseda trlja oči i počne da se njari: "što si stavila stvari ovde, kako ću sad da legnem!"
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #639

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Objašnjavam malo pre koleginom sinu (VI razred) šta su homonimi,sinonimi i antonimi, i kod homonima on opušteno, onako više za sebe, kaže: "aaaa, pa homonimi su kao homoseksualci! Tako ću da zapamtim. Isti su ali različito rade".

    ova današnja mladež je čudo!

  10. #640

    Odgovor: Danas ste se smejali...


    Jes' da je juče bio bolji strip, ali i ovaj je ....


  11. #641

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    _baba_ polaze road test. Cekamo ova moja opaljotka i ja na parkingu i molimo Boga da nam ne dodje debela instruktorka, jer su nam svi rekli da je najgora od svih i da ne podnosi kad je neko "tumba" u toku voznje. I naravno, posle pola sata cekanja bas ta gospodza prilazi nasem autu
    Ode opaljotka prva, vrati se brzo-polozila.
    Ulazim ja u auto, krecemo, spava mi se ne vidim na oci. Pocinjem da pravim greske i to katastrofalne, ma k'o da sam prvi put sela u auto. Vidim ona stalno nesto upisuje, pridrzava se za vrata, par puta mi rece da usporim...
    Dakle _baba_ opucala si garant. Izlazimo na auto put, debela mi govori da se prestrojim i samo u jednom momentu pocinje da vice:"NO, no, no!" Mislila je da cu se prestrojiti, a drugi auto se priblizava, ali baba je videla auto i nije uradila to sto je debela mislila da cu uraditi Uglavnom, pocinje da dahce i da uzdise, reko' bogtemazo da zaustavim auto, hoce joj jos pozliti?
    Ispisala ona meni gomilu krstica na onaj papir, ja popizdela. I u povratku na poligon skrecem na parking i predjem preko ogromne bankine, tako da se gospodza zatalasala kao puding. E. Eto joj. Iz inata.
    Pogledam u opaljotku, a ona
    Zaustavim aFto i kazem:"E do qurca!"
    A gospodza:"Quwca?"
    "O that mean-it's not my day"
    -"It is your day. You pass"

    Ali kako?
    A nije ni bitno.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #642

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tata me nasmejao danas.
    Iskoristio ne tako veselu situaciju u porodici...
    -peglaj, peglaj.. jedna je oterana jer je odlagala peglanje... -

  13. #643

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Setio se priče jednog mog komšije:

    "...ugojila se, Brašo, kau matora džora...za dupe joj trebu dve stolice...njoj guzno crevo mora da je kau u bika, a govno debelo kau moja ruka..." onda za nekog rođaka od dotične: "...ondak je aperiso šuljove, jel znaš Brašo šta je šulj? E, na to su mu navukli jedan prsten, i sad se to suši...kako da ti kažem, kau riba, znaš...e, jedared ga napelo da prdne...Brašo...kad je prdno u kupatilu, ode i prsten i šulj...a pločice, kau da si zakl'o tele..."
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  14. #644

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pre neki dan (znaci nije danas ) sedim sa drustvom u klubu i pricamo nesto o filmovima ko je sta gledao.. i ja se iskljucim totalno, isao neki film na teveju.. i cujem ja, pominju mi "Gospodara prstenova".. oooo pa to se ne propusta.. i sad pocinje prica, komentari, utisci (njihovi, ja umem da smorim sa hvalospevima) i kaze lik koji je poceo da prica "Ja gledao ceo dan, dupe mi se ukocilo dok nisam pogledao sva 4 dela" a ja
    reko molim, koliko delova? i kaze on lepo, pa 4 dela..
    missim, momak, ima 3 dela ne 4 i pocinjem da se smejem, kontam mozda se zeznuo..
    ali ne, on ne odustaje od toga, ima 4 dela i kraj price..
    ja se uspalim, popizdim i kazem mu lepo: "Decko, ti pricas sa najvecim fanatikom za "Gospodara" u okolini, mene nemoj da farbas, ima 3 dela i ne lupetaj, jer mogu da ti ispricam sve od prve do poslednje recenice, i iz knjige i replike iz filma"
    e tu se on uvredi, 'oce lik da se kladimo.. i mislim se, reko necu da te osurim samo, veruj mi, ima 3 dela.. kladili se mi, uverila sam ga da ima 3 dela tako sto sam mu objasnila da su to od cega je on mislio da je 4. deo izbacene scene iz filma i dodaci koje dobijes uz DVD.. posto sam trazila da mi isprica sta je video i od cega je pomislio da je to cetvrti deo.. missim.. nasao je koga ce, pa bato, znam i Tolkina i njegova dela u mali prst.. pricas sa fanatikom kakvog svet nije vid'o
    danas pijem besplatno, boli me kita
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #645

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 43 od 228 PrvaPrva ... 3341424344455393143 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •