Женска доминација на в.ц. (а и иначе...) - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 108
  1. #31

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Eto, sve tražim da nađem ko više kaki i piški, a ono v.c. znači v. cafe, a ne w.c.

    Ne znam ni zašto sam učestvovo u ovom forjumu, ali neka me...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  2. #32

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    Eto, sve tražim da nađem ko više kaki i piški, a ono v.c. znači v. cafe, a ne w.c.

    Ne znam ni zašto sam učestvovo u ovom forjumu, ali neka me...
    Jes' ti platio kartu?

  3. #33

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Na svim kvalitetnim forumima dominiraju zene.
    Ne verujem da je pitanje inteligencije, vise je pitanje same licnosti i slikovitosti duse...

    Odavno se pitam, zasto na forumima vrvi od kvalitetnih zena, dok su kvalitetni muskarci u mnogo manjem broju (pa sta mislite, zasto mi muski visimo ovde? ).

    Razlog je verovatno taj da zene se lakse late reci, rima i slika, dok muskarci traze drugaciji nacin za izrazavanje svoje kreativnosti...
    Delimicno je razlog i taj da zene vise vremena provode kuci iz raznih obaveza, te ova vrsta zabave je mnogima jedini izlaz.

    Interesantna je stvar na sajtovima za upoznavanje, gde one obicno ne znaju birati zbog mase ``nekvalitetnih-nezrelih-primitivnih`` muskaraca, dok je zenski svet na istom mestu mnogo istancanijih potreba.

    Meni licno ovo i odgovara, ovo mi je odlican nacin da posle muskog drustva na poslu i uopste u zivotnim prilikama druzim na kvalitetan nacin zenama. S obzirom da 90% mojih web poznanica/prijateljica pise prozu, pesme, slika ili svira muziku, ponekad se zapitam, da li to sve zene rade?

    Sto se tice stvarnog sveta, da budemo iskreni, gde se odlucuje o novcu, tu su ipak mahom muskarci. Zene su potisnute na oblasti gde mogu ispoljavti svoje ambicije ali nikako ne uticu na direktan nacin sustinski, na drustveno ekonomske tokove.
    Cenim sposobne i realne zene koje znaju da postave cilj i deluju svrhodno ali se i jezim nerealnih, isfoliranih, iskompleksiranih zena sa problemom samovrednovanja. Mislim da mnogo vise odlaze u neko ekstremno stanje i mogu stvoriti mnogo neprijatnije situacije od nekog muskarca (sa njima je lako...).

    A VC je posebna prica, ovde vrvi od kvalitetni clanica, s tim da mnogi nose klicu energicnog nastupa. Kako vidim to su uglavnom zene koje ne zive u nasoj zemlji, pretpostavljam da je to crta tamnosnjeg lokalnog nastupa.
    Sto se tice nasih moderatorki-amazonki, pa ujedaju bweeee!




    ...dok ne pronadjes tacku na koju se razneze k`o maslac na suncu...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #34

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Volela bih pročitati neki argument u prilog tvrdnji da žene dominiraju ovim forumom.
    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    Исто можемо приметити и у стварном животу, све је више доминантних жена и волео бих да укрстимо копља поводом те чињенице. Може? Зашто су мушки устукнули пред женским језиком, пред женском "појавом"?
    Nekad treba praviti razliku između onog koji dominira i onog koji ne želi tuđu dominaciju (ali ni svoju).
    Šta muškarcima koji se bune protiv "ženske dominacije" zapravo smeta? Gubitak sluge (šerpa, varjača, pelene,...poslušno širenje nogu) ili bojazan da onoj koja misli, govori, radi, želi, voli, ...neće biti dostojni parnteri?
    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    мада ми се некако чини да нисте у реалности толико брбљиве, бар тако мени изгледа из ове перспективе. можда ту неку фрустрираност овде надоместите... можда грешим душу, ко ће га знати.
    Mislim da bi zagovornici ove ideje bili zbilja frustrirani kada bi se našli u istoj prostoriji sa par nebrbljivih frustriranih forumašica koji se prazne dominacijom na forumu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #35

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Strasno.
    Da ti baba nesto kaze...danas jedna zena ustaje rano, vodi decu u skolu i ide na posao. Radi-zato sto mora jer jedna plata u kuci nije dovoljna ili joj je posao jednostavno izduvni ventil, ma koliko da joj je na poslu tesko.
    Kad dodje kuci ulazi pravo u kuhinju da bi skuvala rucak. Klopanje, pranje sudova, brisanje poda jer su mrve pale na sve strane...
    Sledi pomaganje deci oko domaceg ako su mali, ili ako su veliki i pomoc im ne treba, zena ce naci sebi zanimaciju u vidu pranja ili peglanja vesa.
    I dok se okrenula, vec je vreme za veceru. Prica od rucka se ponavlja.
    I da ne nabrajam dalje sta sve jedna zena radi, jer ipak nisu sve iste, neke mogu da priuste da plate pomoc u kuci ili im pomazu mama ili svekrva, neke opet nemaju ni jednu ni drugu, pa ni muza jer radi po ceo dan...
    Koliko cesto ces videti na ulici da zena vucara pune kese namirnica?
    Koliko cesto ces videti da je zena ta koja je popodne u parku s decom?
    Koliko cesto ces videti da zena vodi decu kod doktora?
    Cesto. Jako cesto. Ne generalizujem ima dosta muskaraca, koji pomazu zeni u svemu...i ovaj moj je takav...
    Ali ako se definicija dominantne zene svodi na to da ona sve postigne, onda bi trebalo malo vise da postujes tu istu zenu i ne lupetas kako joj je mesto u kuhinji.
    Muskarac-glava kuce? Aha. A ja sam nevina. U lakat.


    Kad je Tula htela da upiše školu za kompjutere pa se oko toga raspravljali njojzini mama i tata, tata rekao da joj ne treba više škole i da je dovoljno pametna za žensko. E onda se mama baš razljutila i pitala ga da li on misli da je pametniji od nje... pa je tata počeo da muca... pa je ona počela da nabraja: Vodim restoran, kuvam, čistim, perem vas i odgajam troje dece i predajem u nedeljnoj školi... sreća moja da imam tebe da mi vezuješ pertle

    Volela bih pročitati neki argument u prilog tvrdnji da žene dominiraju ovim forumom.
    Evo: i već vide da su ugroženi. Also, smeta im često to što se žene uglavnom međusobno štite ako se desi neko sporečkavanje na ovom nebu. Na to dodaš mali strah da im neko žensko ne zapuši usta iiiiii voila!

    Pokušao čovek da se našali izgleda

    Po prirodi sam dominantna ženka, takav mi horoskop, al' mi nije gušt da dominiram pored neke kese niti da unižavam dostojanstvo onog sa kojim sam. Bljak. Volem da se juuurimooooo i idemo kroz život rame uz rame Ekstreme u ovom pogledu ne volem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #36

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Evo:
    alo dominantkinjo jedna... covek rece da se latis kuine a ne samo tiganja.... cudestvo jedno nisi se oklagije latila ovaj put

    nego apropo teme i ravnopravnosti polova.. citam neki dan clanak u novinama kako su neki naucnici ustanovili da se zivotno doba kod zenske populacije osetno smanjuje kako je pocela da cvijeta ravnopravnost... sve vise zena je na mjesalici ili sa krampom u rudniku... greota bemliga
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #37

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Covek lepo rece da ste u vecini na forumu. Za to je koristio rec dominacija.
    I eto zavrsili smo se kod Tule a niko nije ni dodirnuo problematiku da je Tulin muz poprimio sve njene obicaje, cak se i prokrstio. Ko onda dominira?

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    alo dominantkinjo jedna... covek rece da se latis kuine a ne samo tiganja.... cudestvo jedno nisi se oklagije latila ovaj put
    Oklagiju samo za tebe čuvam srce moje da ti skuvam šta god poželiš!

    I eto zavrsili smo se kod Tule a niko nije ni dodirnuo problematiku da je Tulin muz poprimio sve njene obicaje, cak se i prokrstio. Ko onda dominira?
    Ženina familija
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    bravo Žemske smo tako opalte po Dominaciji
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  10. #40

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    мени само није јасна једна ствар- да ли је то заиста погрешно ишчитавање од стране појединих чланица или шта већ... па тако тамо на репутацијама много црвених картона.

    фала вам лепо,
    покушавам да дискусију доведем на прави пут, да је каналишем, а ви тако- опали по негативним репутацијама. мислим...
    шта рећи?
    дајте мало живости, чињеница и истина. знам да криву дрину не можемо исправити, али... да покушамо бар.
    ја сам за здраву и конструктивну конверзацију а не за сплеткарење. (звучи као политички памфлет)

    очигледно да се ваша жеља за доминацијом рађа из вишевековног ропства од стране злих и покварених мушкараца (којима бај д веј смрде ноге ) ето нама полазне тачке за ову тему- реците све што вам на срцу лежи па да вам видамо ране.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #41

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Eh slozena je zenska dusha prijatelju moj...
    Ja sam tvoj post procitao kao pohvalu zenskom polu ali eto....

    Da ti objasnim, zanemarena zenska dusha prelazi na veci nivo feminizna, trudeci se da se prikaze ugrozenom, tako zeleci paznju suprotnog pola...
    Kada to predje u ekstremno stanje, privucena paznja se automatski odbija, izazivajuci time veci osecaj ugrozenosti, a to dovodi u pravu ekstazu feministickog osecaja...


    Eto rekao sam, sada pucajte!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #42

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    ...i na kraju se sve svede na pocetak, naime: Adamov komplex& Evin sindrom...

    Never confuse movement with action.

  13. #43

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    ...ne,ne...uopste nemam komplex...kada zena dominira...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Nemam želju da dominiram ovde, a kao neko žensko sam, a i inače, nisam primetila na VC žensku dominaciju. Da dominacije ima, ima je, ali neke drugačije.



  15. #45

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    покушавам да дискусију доведем на прави пут, да је каналишем
    Samo nemoj više da se šališ
    дајте мало живости, чињеница и истина. знам да криву дрину не можемо исправити, али... да покушамо бар.
    ја сам за здраву и конструктивну конверзацију
    Ajde kreni! Daj neke argumente zbog čega misliš da je to tako Kako si ti osetio tu dominaciju na svojoj koži?

    очигледно да се ваша жеља за доминацијом рађа из вишевековног ропства од стране злих и покварених мушкараца (којима бај д веј смрде ноге ) ето нама полазне тачке за ову тему- реците све што вам на срцу лежи па да вам видамо ране.
    Šta reći?
    Ti pričaš o dominaciji ili ravnopravnosti?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Eh slozena je zenska dusha prijatelju moj...
    Ja sam tvoj post procitao kao pohvalu zenskom polu ali eto....
    A ja jadna pročitala da nam je mesto pored šporeta a ne pored kompa

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Covek lepo rece da ste u vecini na forumu. Za to je koristio rec dominacija.
    Čovek lepo piše(bar to može da prepravi ) al' nešto drugo misli

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Мали екрани наших ТВ пријемника...
    Autor yossarian u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 23:19
  2. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 25.06.2013, 00:01
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:19
  4. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 23:31
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 13:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •