Женска доминација на в.ц. (а и иначе...) - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 108
  1. #46

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    A ja jadna pročitala da nam je mesto pored šporeta a ne pored kompa
    Tvoje pravo!


    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ... al' nešto drugo misli
    Njegovo pravo!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #47

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    npr. ja ne zelim da se mesam u ovu temu, jer mislim da sta god bih rekla na stetu dragih mi muskih kolega, bilo bi okarakterisano kao sam totalni hejter, pa se suzdrzavam..
    ja sam takodje isto skontala da se ovde aludira da je zenama mesto pored sporeta..
    i nemam zelju za dominacijom, posebno ona ne pproistice iz visevekovnog ropstva muskaraca (koji su ironicno opisani od strane istog)..
    ja sam samo ravnopravna muskarcima.. sa onima sa kojima nisam, oni su vece zene od mene
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #48

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Tvoje pravo!

    Njegovo pravo!

    Jes' to sad ti dominantan il' šta?

  4. #49

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Nisu u pitanju dominacijske podele kada su u pitanju dečaci i curice (namerno pišem dečaci i curice zato što mi je to tako simpatično), nego dominiraju osobe koje striktno znaju šta žele u životu, a šta ne, odnosno, dominiraju osobe koje imaju snažan ego. I još nešto, kada vam je stalo do neke osobe (mislim izričito kada volite nju/njega)- Vi nećete dominirati sigurno, a u svakoj drugoj situaciji ćete dominirati. Navodim primer sebe...ja sam dominantna osoba, ali zato prijatelji moji (mogu tako da Vas nazovem, jer sa vama u zadnje vreme provodim dosta vremena i nikad Vam nisam rekla, niti napisala, da mi je drago što postojite) kada je moj dragi tu...ja sam pokorni sluga...šta reći...on je život moj i ja sve radim šta on kaže...ne baš sve...ali u većini slučaja da. Dominacija je jednom rečju "ljubav prema sebi ili bližnjem svom". Možda sam malo uvrnuto napisala...ali ko prepozna - znaće.

  5. #50

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    ...ko je iJole normalan muskarac...nece mu smetati zenska "dominacija"...
    ...btw...ja cu da kuvam...samo vi dominirajte...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #51

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ko je iJole normalan muskarac...nece mu smetati zenska "dominacija"...
    ...btw...ja cu da kuvam...samo vi dominirajte...
    GDE je ta ženska dominacija? Prstom mi pokaži

  7. #52

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    GDE je ta ženska dominacija? Prstom mi pokaži
    ...nisi me razumela...i da ima dominacije,ne bi mi smetalo...jednsotvano,ne slazem se sa muskracima koji misle da je zeni,iskljucivo,mesto pored sporeta...da li je dovoljno plasticno?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #53

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nisi me razumela...i da ima dominacije,ne bi mi smetalo...jednsotvano,ne slazem se sa muskracima koji misle da je zeni,iskljucivo,mesto pored sporeta...da li je dovoljno plasticno?...
    Jesam ja tebe razumela, prvo si rekao da normalnom muškarcu ne bi smetalo i da je ima a sad si i potvrdio da je nema
    Samo nas ima više...ovde bar

    Stvar ženske dominacije je stvar inteligencije. Nijedna iole pametna žena neće dozvoliti da u potpunosti i bez razmišljanja da dozvoli da sve odluke u njenom životu donosi muškarac, u ovom slučaju.

  9. #54

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Jesam ja tebe razumela, prvo si rekao da normalnom muškarcu ne bi smetalo i da je ima a sad si i potvrdio da je nema
    Samo nas ima više...ovde bar

    Stvar ženske dominacije je stvar inteligencije. Nijedna iole pametna žena neće dozvoliti da u potpunosti i bez razmišljanja da dozvoli da sve odluke u njenom životu donosi muškarac, u ovom slučaju.
    ...nepotreban je zakljucak na kraju...jednostavno...ta podela na musko-zenske poslove,odluke,dominacije i ostala sranja je stvar ne bas pametnih,zaostalih,zatucanih ljudi...koji normalan muskarac bi voleo da vidi zenu pored sebe,koja je glupa k'o qrac i samo klima glavom?Nijedan ofkors...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #55

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    zene imaju jak ponos,ali ga cesto,na pogresnom mestu i u pogresno vreme upotrebljavaju i namecu.
    po mom skromnom misljenju...upotrebite ga kad vam je ugrozen obraz,cast,status u drustvu..pa i na forumu,ali ne na razdvajanje(kad vama odgovara) na muskarce i zene ili izjednacavanje (kad vama zatreba) sa muskarcima.
    eto primer u dominacijama,tj,u namernom ispoljavanji istog!!!
    a sem toga..vi zene..ko vam daje za pravo,pa da zloupotrebljavate svoje cari i vestine,pa da nas terate na ovakve razgovore????
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  11. #56

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    zene imaju jak ponos,ali ga cesto,na pogresnom mestu i u pogresno vreme upotrebljavaju i namecu.
    po mom skromnom misljenju...upotrebite ga kad vam je ugrozen obraz,cast,status u drustvu..pa i na forumu,ali ne na razdvajanje(kad vama odgovara) na muskarce i zene ili izjednacavanje (kad vama zatreba) sa muskarcima.
    eto primer u dominacijama,tj,u namernom ispoljavanji istog!!!
    a sem toga..vi zene..ko vam daje za pravo,pa da zloupotrebljavate svoje cari i vestine,pa da nas terate na ovakve razgovore????
    Ne teramo mi vas na ovakve razgovore, niti se delimo jego, u tome i jeste caka To se brojka zapitao i sve bi bilo ok da nije pokušao da nas "postavi na svoje mesto" a tu se već radi o ponosu (bar kad sam ja u pitanju)

  12. #57

    13 Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    vi zene..ko vam daje za pravo,pa da zloupotrebljavate svoje cari i vestine,pa da nas terate na ovakve razgovore????
    Jego,kako si ovo lepo rekao...mi vas teramo pa uz to zloupotrebljavamo svoje čari i veštine

    Ja se ne bi ljutila ni kada bi muškarci "zloupotrebljavali" svoje čari i veštine

    ..mene neviđeno zabavlja ova tema

  13. #58

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Ma da...to sad samo tako kazes,a kad bi mi okrenuli list...aa?
    imam za vas samo jedan predlog...!!!
    dzabe se namecete i gurate,ali ovo je Balkan!!!
    vec vise od hiljadu godina se zna,kakav odnos imaju muskarci i zene,narocito u balkanskom mentalitetu!!!
    pa sad,vas par zemskinja to nece nikad promenuti,ali i vi da ste iskrene...nebi ni volele da je drugacije!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  14. #59

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    A ne... niti se guramo niti se namećemo

    A kako bi vi to okrenuli list? m?

    ...nas par ženskinja ?

    Pa na ovom forumu ima masa tema,a ne iznosim svoje mišljenje na svakoj,a imala bi šta da kažem ...ma opušteno samo

  15. #60

    Odgovor: Женска доминација на в.ц. (а и иначе...)

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    zene imaju jak ponos,ali ga cesto,na pogresnom mestu i u pogresno vreme upotrebljavaju i namecu.
    po mom skromnom misljenju...upotrebite ga kad vam je ugrozen obraz,cast,status u drustvu..pa i na forumu,ali ne na razdvajanje(kad vama odgovara) na muskarce i zene ili izjednacavanje (kad vama zatreba) sa muskarcima.
    eto primer u dominacijama,tj,u namernom ispoljavanji istog!!!
    a sem toga..vi zene..ko vam daje za pravo,pa da zloupotrebljavate svoje cari i vestine,pa da nas terate na ovakve razgovore????
    Polupao si lončiće, nije curica postavila ovu temu, neko dečak "broj310", trebaš malo obratiti pažnju na početak teme A što se tiče da Vas mi teramo na ovakve razgovore...izvini molim te, ali interesujeme kako smo mi Tebe naterale na ovaj razgovor ??? Izgleda da stvarno imamo čari i veštine

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Мали екрани наших ТВ пријемника...
    Autor yossarian u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 23:19
  2. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 25.06.2013, 00:01
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 20:19
  4. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 23:31
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 13:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •