Vi i ljubomora - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Ribe- Ljubomora je stalni pratilac Riba. Često je to mučan i opterećujući osjećaj, koji može i Ribu i partnera dovesti do ludila. Pripadnici tog znaka, naime, najčešće previše traže i od ljubavi i od partnera. A kad prema njihovim očekivanjima ne bude udovoljeno, Ribe se polače. Često su nesposobne oprostiti i najmanju grešku.
    [/QUOTE]

    Manje vise tacno,ali ako trazim puno onda puno i pruzam.

  2. #17

  3. #18

    07 Odgovor: Vi i ljubomora

    Strijelac- On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.

    bilo bi to ispod mog dostojanstva...i kao što rekoše strelci koji su se oglasili na ovoj temi:ili jesi,ili nisi

  4. #19

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Vaga- Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.
    hehehe...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  5. #20

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku


    Vodenjak- Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.

    Istina! Nevolja je kada partner reaguje, jer nismo ljubomorni!
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #21

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Vaga- Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.

    Škorpion- Škorpion isijava ljubomoru. Bez obzira postoji li za to trenutni razlog, ili je on postojao prije nekoliko mjeseci, pa čak i godina. Rođeni u ovom znaku su ljubomorni na svakoga tko je ikada stajao u blizini njihovog partnera. Problem je to veći što Škorpion teško izračunava svoje osjećaje. Pa čak i u slučaju ljubomore. A upravo je u ovakvim trenucima važno izreći sve, želite li sačuvati vezu.

    Nemam reci, evo da priznam da me je ostavilo bez teksta. Ja inace nikad ne citam horoskop, jer mislim da horoskop nije bas realan, sem onog licnog horoskopa. Ali ovo...nemam reci

  7. #22

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Vodenjak- Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.


    Ovo je potpuna istina...Nisam ljubomorna samo odem i objašnjavanje ne slušam!

  8. #23

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Rak - Rakovi gotovo da i ne poznaju ljubomoru. Oni su, naime, slijepi od ljubavi. U svojoj predanosti partneru oni ne mogu ni zamisliti kako bi mogli biti prevareni. A kad ipak pronađu razlog za ljubomoru, duboko su potreseni. Od te spoznaje mogu se i razboliti. Ako su još pod jakim utjecajem Neptuna i Urana, jedva da prebole razočaranje zbog nevjere partnera. Kada bi naučili zaboravljati, Rakovi bi bili mnogo sretniji

    ....pa ja ne znam šta je ljubomora...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #24

    Odgovor: Vi i ljubomora

    ljubomorna al nikako bolesnik
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #25

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Vodenjak- Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.


    ...sta bese "ljubomora"?

    ..necu valjda da volim nekog ko to ne zasluzuje,pa jos da budem i ljubomorna?
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  11. #26

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Jarac- Jarci, obično, vuku za sobom puno loših iskustava. Oni također ne zaboravljaju, a ni ne praštaju. Začudo, ipak je ljubomora kod njih slabo izražena, pa nikada ne istražuju postupke partnera. No, ako doista ustanovi nevjeru, Jarac će zalupiti s vratima,i to zauvijek.



    ovo sam definitivno ja
    Poruku je izmenio bellissima, 08.11.2008 u 00:39

  12. #27

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Blizanci - Rođeni u ovom znaku nisu skloni scenama ljubomore, iako ih ponekada rade - bez razloga. Blizanci su svjesni da su sami skloni izletima U ljubavi, pa pretpostavljaju kako drugi nisu ništa manje nevjerni. Upravo ta sumnja ih ponekad nagoni da tragaju za dokazima nevjere i strašno su nesretni kad ih pronađu.


    Ta sumnja ih nagoni da tragaju za dokazima i strasno su nesretni kad ih pronadju.

    Otprilike kao veciti hipohondar kome je, konacno, potvrdjena smrtonosna bolest.. Likovanje..

  13. #28

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Jao ja sam ona mirna i emotivna nezna riba,ljubomora u granici normale je ok

  14. #29

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Vaga- Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori.(ne bih bas rekla...ali hajde) No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, [B]nepredvidiva i opasna.[/B](ovo vec zvuci mnogo realnije) Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine(ovi idu iz krajnosti u krajnost,nisam bas takva...ali...nije ni daleko). Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  15. #30

    Odgovor: Vi i ljubomora

    pravi rak i to dupli
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubomora
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.10.2018, 10:24
  2. Ljubomora starijeg deteta
    Autor nenin u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 20:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •