Vi i ljubomora - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: Vi i ljubomora

    kao blizanac,nebih trebala bit ljubomorna,al bogami jesam...mozda tome doprinosi mars u ovnu

  2. #32

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Vodenjak- Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.


    Ovo što je boldovano je tačno A sad što se tiče ljubomore pa izgleda da me podznak malko zeki pa me i to ponekad snađe
    I'm floating on air..

  3. #33

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Strijelac- On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.



  4. #34

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Strijelac - On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati, a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.

    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #35

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Škorpion- Škorpion isijava ljubomoru. Bez obzira postoji li za to trenutni razlog, ili je on postojao prije nekoliko mjeseci, pa čak i godina. Rođeni u ovom znaku su ljubomorni na svakoga tko je ikada stajao u blizini njihovog partnera. Problem je to veći što Škorpion teško izračunava svoje osjećaje. Pa čak i u slučaju ljubomore. A upravo je u ovakvim trenucima važno izreći sve, želite li sačuvati vezu.
    Uh što me nafališe,jesam ljubomorna ali baš ovako ne,mora da me izvlači podznak
    Znam da nita ne znam...

  6. #36

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Blizanac,pa sam operisana od ljubomore.Mada nekad pi..im,ali ne bih bas to nazvala ljubomorom
    Poruku je izmenio NSdjanka, 26.03.2009 u 17:52 Razlog: psovka
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #37

    Odgovor: Vi i ljubomora

    Rak - Rakovi gotovo da i ne poznaju ljubomoru. Oni su, naime, slijepi od ljubavi. U svojoj predanosti partneru oni ne mogu ni zamisliti kako bi mogli biti prevareni. (tako nekako ) A kad ipak pronađu razlog za ljubomoru, duboko su potreseni. Od te spoznaje mogu se i razboliti. Ako su još pod jakim utjecajem Neptuna i Urana, jedva da prebole razočaranje zbog nevjere partnera. Kada bi naučili zaboravljati, Rakovi bi bili mnogo sretniji

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ljubomora
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.10.2018, 10:24
  2. Ljubomora starijeg deteta
    Autor nenin u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 20:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •