Peglanje veša - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 70
  1. #61

    Odgovor: Peglanje veša


    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #62

    Odgovor: Peglanje veša

    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #63

    Odgovor: Peglanje veša



    wow, dok stigneš na posao, ispeglaju ti i košulju...

    ima li kod nas ovakav taxi?



  4. #64

    Odgovor: Peglanje veša

    Ja sam sa peglom na Vi, drzim tu distancu, i mislim da se nikada necemo zbliziti.
    Masina za susenje stvarno pomaze, samo je vazno da se ves odmah po zavrsetku susenja izvadi iz nje.

    Vucem traume iz detinjstva kad sam gledala mamu kako se pati sa peglanjem zavesa, zato sam iz predostroznosti stavila venecijanere.

  5. #65

    Odgovor: Peglanje veša

    Nekad sam voljela da peglam...sada izbjegavam u širokom luku. Sjećam se mame kao mala...peglala je do 5h ujutro, čarape, gaće sve... Mi smo hodali lijepi, čisti, ispeglani...ali zar je to stvarno neophodno? Ja peglam što moram. Jedini posteljinu cjelokupno moram da ispeglam do besvijesti.S tim da više ne peglam šlifer od uha do uha... lijepo složim pa onda peglam. Ne hodam pogužvana, ali ne skapavam nad daskom za peglanje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #66

    Odgovor: Peglanje veša

    Ja bas volim da peglam! Volim da spremam po kuci, brisem prasinu, usisavam, perem, ribam... ali peglanje mi je jedno od omiljenih kucnih poslova

    Jedino sto NIKAD ne radim, jeste skidanje paucine!!! Mrzim paukove (uostalom, sve vrste insekata), i taj posao rado prepustam nekom drugom!

  7. #67

    Odgovor: Peglanje veša

    Citat JohanaZahndiese kaže: Pogledaj poruku
    Ja bas volim da peglam! Volim da spremam po kuci, brisem prasinu, usisavam, perem, ribam... ali peglanje mi je jedno od omiljenih kucnih poslova

    Jedino sto NIKAD ne radim, jeste skidanje paucine!!! Mrzim paukove (uostalom, sve vrste insekata), i taj posao rado prepustam nekom drugom!
    Udaj se za mene
    Ja ne znam da peglam , mrzim da peglam i neu da peglam !
    A zauzvrat u da ubijam paukove , bube şvabe i ruse , mişove , teram svrake s prozora i komşijinog kera
    P.S.
    istiu i usisiva i bacati smee
    Poruku je izmenio Kal_el, 14.11.2009 u 09:44
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #68

    Odgovor: Peglanje veša

    Ne volim da peglam......ali to nije razlog da to ne radim......sve peglam, od posteljine,vesa, krpa....jedino ne peglam carape......tako da su moji ukucani a i ja uvek ispeglani........

  9. #69

    Odgovor: Peglanje veša

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Udaj se za mene
    Ja ne znam da peglam , mrzim da peglam i neu da peglam !
    A zauzvrat u da ubijam paukove , bube şvabe i ruse , mişove , teram svrake s prozora i komşijinog kera
    P.S.
    istiu i usisiva i bacati smee

    Jos je meni rano za udaju, ali kad je takva ponuda mogla bih i da razmislim! hehe

  10. #70

    Odgovor: Peglanje veša

    najgori kucni posao..ne pamtim kad smo vesh peglale..poenta je da ga lijepo rashirish, pa ti pegla nije potrebne, sem za neke specijalne sluchajeve...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •