Sta vas najcesce ljuti? - Strana 10
Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 188
  1. #136

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Zadnjih mjesec dana ljutim samu sebe svojim ponašanjem da ću uskoro po*pip*zdit. Ne znam način akako da izađem na kraj sama sa sobom. To je nešto kao Ultimate fight
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #137

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Mene ne ljuti nista!
    Emocije su snazni pokazatelji sta privlacite u vas zivot. Ukoliko se jedite, privucice te jos vise okolnosti zbog cega ce te se jediti. Ja jednostavno mislim na stvari koje zelim i osecam se lepo povodom toga. Ako mi se desi nesto neocekivano, jednostavno iskuliram, jer nije vredno jeda. U svakom slucaju, ukoliko se koncentrises jako na ono sto zelis, ono sto ne zelis otpadne

  3. #138

    06 Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    ljudska glupost izrazena kroz sujetu.

  4. #139

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?


    Vlast
    Kolovođe
    Njihovi pomoćnici
    Sva Ova Državna Bagra
    ove zaštićene retke mečke i mečkari



    ... ludim ...
    i dok ih samo slušam ... a tek dok ih gledam kako potapaju ovu Zemlju ... k'o Titanik
    koji nas u tom svom potonuću svakim danom vuče, sve bliže dnu.







    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #140

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    kad neko zeli nesto da me pita,pa ne sme,i pomisli da je dovoljno pametan da to od mene nekako moze da izvuce,a da ja ne skontam poentu ...ma hajde da se malo vozamo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #141

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Ljudska glupost...više ženska nego muška...

    Zar je moguće da se neko u 35 god ko pristojno izgleda i normalan je što se tiče elokventnosti i komunikacije toliko zanese da svakog muškarca ne gleda više kao partnera za vezu,sex,zaljubljenost,ljubav kako god se zvalo,već isključivo kao mladoženju...

    Za ne verovati da neko iole normalan misli da ga neko može voleti toliko pre sexa da je spreman da potpiše blanko priznanicu na zajednički život...

    Nije ti do mene i moje pažnje već do mamine i tatine sreće i svojih uslovno rečeno obaveza prema njima,pa mi kažeš da treba ozbiljno da razgovaraš sa mnom pre nego daš one stvari kao da je jedina imaš i kao da je bolja od meni do sada već viđenih...

    Koliko onda pacijenata takva osoba ima na lageru,jer ako je pametna krenuće od logičnog zaključka da ako kuca na više vrata istovremeno,jedna će se već otvoriti ili su obijena,pa brave i nema...i tako se usreći...

    Kako neko ko sebe smatra normalnim i iole pametnim može meni da tvrdi pazar ili priča nebuloze o ljubavi,a da usput čeka da joj ja nabijem glavu na onu stvar,jer je izgleda na napadaće i smorove navikla...Da pišem stihove i zovem telefonom da vidim šta mi ljubav radi...Ne daj Bože nikome...

    Kako ne volim kada mi neko mozak potceni,pa nema dalje...

    Ko se voli taj se 'ebe...drugačije do braka il' mraka i dece ne možeš doći osim ako ne veruješ u rode...

  7. #142

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Mene najvise ljuti,kada neko laze,hoce da mi se ulizuje, a vidim da je osoba neiskrenaPogotovo se iznerviram kada vidim da je neko strasan egoista i bezosecajan

  8. #143

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Najvise me "ljuti", to sto je svet koncipiran po sablonu , takvom, da broj pi*ki nije jednak sa brojem zenskih polnih organa, vec ga daleko premasuje.
    ...................

  9. #144

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    ne vredjaj moju inteligenciju i sve ce biti okej....za sve drugo sam open mind....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #145

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Glupost (necija),prvo se iznenadim,pa se iznerviram .
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #146

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    ljubopitljivi
    neunistiva zlojebaba!

  12. #147

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Kad neki mužjak pomisli da ima pravo da mi određuje bilo šta!!! Alo bre!!!



  13. #148

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Proseratori
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #149

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    ...oni sto umisle da za kratko vreme me upoznaju...

    ...pa se onda opuste...

  15. #150

    Odgovor: Sta vas najcesce ljuti?

    Vazim za osobu koju je gotovo nemoguce iznervirati. Jedino sto moze delimicno da me poremeti je, vec pomenuta, ljudska glupost, nesposobnost pojedinih ljudi da racionalno, logicki razmisle, pa tek onda donesu zakljucak o necemu.

    Sto se ostalih stvari tice, moz' da mi psujete sve po spisku, reakciju doziveti necete. Vreme moje nervoze je pluskvamperfekt

Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde najcesce idete na more
    Autor Badza u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 29.12.2010, 07:46
  2. Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 21:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •