In Memoriam - slavnim muzicarima - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 102
  1. #46

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Ne vidim razlog kuckati na ovoj temi ako ne želiš reći nešto ok o tom čoveku...
    Sviđao se on nekima ili ne, činjenica je da je obeležio veliki deo pop muzike u 80-tim godinama a i kasnije (kome se sviđala njegova kasnija muzika, nakon raznih operacija ) i kao takav zaslužuje da se pomene. Ostaće u istoriji upisan kao neko ko je vodio vrlo, rekla bih buran život, propraćen skandalima i naslovnicama žute štampe ... pri tom je imao svoj stil igranja (nikako đuskanja ) i oblačenja koji su mnogi kopirali i ne vidim ništa loše u svoj toj priči.
    Doći ovde i prepucavati se o tome da li je on bio pedofil ili ne je sasvim marginalna stvar.
    Ovde se piše o njemu kao muzičaru, pevaču, koji je ceo svoj život posvetio tome

    PS. I ne znači da onaj ko ima novac ima i sreću...a u ovom slučaju se pokazalo ni zdravlje...

  2. #47

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    da li je bio ikona popa? jeste
    da li me je potresla vest o njegovoj smrti? nije
    za mene on je bio olicenje patologije
    strasno je da je takav neko imao decu,strasno je da je oslobodjen optuzbi o pedofiliji,strasno je da je bio toliko infatilan emo0tivno
    a najveca skarednost je uporan pokusaj da postane Belac....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #48

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Nikad ga nisam slusala.
    Jednostavno nije mi se svidjao.
    On, njegov nacin zivota, njegove pesme.
    Nisam tuzna,ne place mi se zbog njega, nit cu misliti o njemu.
    Ravnodusna sam, da nisam procitala ovu temu, ne bih se danas vise ni setila Majkla.
    Umrla je i jedna velika Olja Ivanjicki,pa niste toliko komentarisali.
    Sta me se tice Dzekson, ziveo je kako je ziveo, umro kako je morao.
    Nisu mu pomogli ni svi milioni, umro je kao i svaki obican smrtnik, sto se desava svakih dvadest minuta oko nas.
    Hocemo ga sad dizati u zvezde i praviti jos vecu ikonu od njega.
    Ja sigurno necu.

  4. #49

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    nisam ga slusao, nisam ga voleo...
    talenat jeste bio, ekscentrik takodje...
    negde je pisalo da je imao rak koze...

    Show must go on!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #50

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    "Šok zbog smrti kralja popa

    Iznenadna smrt Majkla Džeksona (Michael Jackson), kralja popa, jedne od najuspešnijih svetskih zvezda i večnog dečaka, šokirala je 25. juna svetsku javnost, a i najveći mediji prekinuli su redovne programe, izveštavajući podrobno o njegovoj burnoj karijeri i neuobičajenom životu, kao što su 2005. detaljno pratili suđenje na kojem je oslobođen optužbi za seksualno zlostavljanje maloletnika.

    Svega par nedelja uoči povratničke turneje, prve posle 12 godina pauze, Džekson je kolabirao oko podneva po lokalnom vremenu u iznajmljenoj kući na Beverli Hilsu, a iako je ubrzo prebačen u bolnicu, lekari su dva sata kasnije konstatovali smrt. U bolnicu je stigao kada je već prestalo da mu radi srce i nije disao.

    Prema navodima Los Anđeles Tajmsa, koji je među prvima izvestio o smrti Džeksona, dok su najveće svetske mreže prenosile da je u komi, ekipa hitne pomoći pokušala je da ga reanimira, ali bez uspeha.

    Rođen 29. avgusta 1958. godine, Džekson je imao dužu istoriju zdravstvenih problema, a u maju je odložio četiri koncerta kojima je trebalo da započne povratničku turneju u londonskoj O2 areni, pa je njen novi start bio zakazan za 13. jul.

    Organizatori su, međutim, tvrdili da su novi datumi određeni iz tehničkih i organizacionih razloga, a rasprodato je čak 50 koncerata u O2 areni, zaključno sa nastupima planiranim za mart 2010.

    Džeksonova smrt, istog dana kada je u Los Anđelesu preminula glumica Fara Foset (Farrah Fawcett), okupila je na stotine njegovih obožavalaca ispred bolnice UCLA u Los Anđelesu."


    ___________________________________________

    Tako da .............. uz sve sporadične "this is shit" pokušaje, ipak ...


    This is IT !





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #51

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da...upravo sam mislila o tome....niko nije otvorio temu,niko nije nista kazao....Olja,zena sa neverovatnom energijom,vanvremenskom,osnivac Medijale,zena sa idejom.....
    juce sam gledala neku emisiju sa Veljom Pavlovicem....seca se poslednjeg intervjua...kaze,bila je u zurbi,ispred sebe je imala neku svesku....na pitanje sta je to,rekla je da su to beleske iz filozofije.....tri puta nedeljno je k njoj dolazio neki student s Filozofskog da je poducava filozofiji...i ona je s paznjom i mladalackim odusevljenjem prihvatala to ucenje...tada je imala 76......
    e to je Persona.....

    a ne infatilni kreten koji se stidi da bude crnac i stvara sebi park gde dovlaci decake.....
    Za Olju se slazem. Velika zena.
    A za ovo drugo, tako lepo i socno receno, se ne slazem.
    Nisi u pravu, believe me.
    Najlakse je lupati tako socne etikete i nekoga za nesto optuziti.
    A ima li vece boli i nepravde od toga? Kada te optuze za nesto sto nisi uradio
    ili nije dokazano da si uradio. Pogotovo za ovako nesto. Zasto su odustali od tuzbe?
    Zar je novac mogao da nadomesti svu tzv. psihicku i fizicku bol koju su navodno pretrpeli? Kada su pristali na nagodbu, to je bila oslobadjajuca presuda.
    Njihov motiv je bio jasan. Lova.
    A to sto je hteo da bude belac, to je njegov zivot i njegov izbor. Svako pravi izbore u zivotu i snosi posledice istih.
    Bio je veliki muzicar, umetnik, pop-ikona i duboko nesrecan covek.

    P.S. Pogledaj film "Dan mrmota".........ponavljanje je majka mudrosti

  7. #52

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Nisam slušao njegove pesme. A i u vezi s njegovom smrću sam potpuno ravnodušan. Sam je odredio svoj životni put, a u velikoj meri i način na koji će ga okončati. Ne osećam gubitak.

  8. #53

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Za Olju se slazem. Velika zena.
    A za ovo drugo, tako lepo i socno receno, se ne slazem.
    Nisi u pravu, believe me.
    Najlakse je lupati tako socne etikete i nekoga za nesto optuziti.
    A ima li vece boli i nepravde od toga? Kada te optuze za nesto sto nisi uradio
    ili nije dokazano da si uradio. Pogotovo za ovako nesto. Zasto su odustali od tuzbe?
    Zar je novac mogao da nadomesti svu tzv. psihicku i fizicku bol koju su navodno pretrpeli? Kada su pristali na nagodbu, to je bila oslobadjajuca presuda.
    Njihov motiv je bio jasan. Lova.
    A to sto je hteo da bude belac, to je njegov zivot i njegov izbor. Svako pravi izbore u zivotu i snosi posledice istih.
    Bio je veliki muzicar, umetnik, pop-ikona i duboko nesrecan covek.

    P.S. Pogledaj film "Dan mrmota".........ponavljanje je majka mudrosti
    da li je normalno da odrastao muskarac pravi zemlju Petra Pana i okuplja klince oko sebe? meni nije
    uopste ne podnosim te nedovrsene idiote
    imao je tesko detinjstvo? pa sta? ko nije?nesrecna detinjstva su obelezila hiljade zivota svuda okolo pa ne mecemo tudju decu u nase krevete
    pitas:Zar je novac mogao da nadomesti psihicku i fizicku bol koju su ta deca pretrpela NAVODNO.
    Mogao je
    nisu ni svi roditelji isti
    ovog leta ja nemam pare da svom jedincu kupim biciklu
    zao mi je,ali nemam
    ali znas,ne bih ga gurnula nedelju dana na imanje neke pop zvezde ni za kakve pare
    ipak
    postoje roditelji svakojaki...i oni koji teraju decu da prose,i oni koji ih fizicki razbijaju,i oni koji ih siluju....i sta te sad kao cudi da je neko zanekoliko stotina hiljadarki dolara zapusio svom detetu usta
    mene jok

    i ta prica sa izbeljivanjem.....patologija jos nevidjena....aj da je sebi hteo da ugradi krila orla pa da leti,to bih mogla da razumem,ali ovo......degenerik ....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #54

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da li je normalno da odrastao muskarac pravi zemlju Petra Pana i okuplja klince oko sebe? meni nije
    uopste ne podnosim te nedovrsene idiote
    Мени некако битније колико обожавалаца је имао упркос свему шта је био... један кретен у поређењу с милионима је ништа... опет, можда је то због музике... али кад се сетим оних митинга подршке око суђења...

    imao je tesko detinjstvo? pa sta? ko nije?nesrecna detinjstva su obelezila hiljade zivota svuda okolo pa ne mecemo tudju decu u nase krevete
    pitas:Zar je novac mogao da nadomesti psihicku i fizicku bol koju su ta deca pretrpela NAVODNO.
    Mogao je
    nisu ni svi roditelji isti
    ovog leta ja nemam pare da svom jedincu kupim biciklu
    zao mi je,ali nemam
    ali znas,ne bih ga gurnula nedelju dana na imanje neke pop zvezde ni za kakve pare
    ipak
    postoje roditelji svakojaki...i oni koji teraju decu da prose,i oni koji ih fizicki razbijaju,i oni koji ih siluju....i sta te sad kao cudi da je neko zanekoliko stotina hiljadarki dolara zapusio svom detetu usta
    mene jok
    У праву је општеприхваћено да је новац одговарајуће средство накнаде за физички и душевни бол. Наравно да неће поништити то што се десило, али ће омогућити оштећеном да себи приушти нешто пријатно, што је, јел, позитивно.

    i ta prica sa izbeljivanjem.....patologija jos nevidjena....aj da je sebi hteo da ugradi krila orla pa da leti,to bih mogla da razumem,ali ovo......degenerik ....
    Прво, увек ће циркузант у оваквом друштву да буде популарнији од нуклеарног физичара.
    Друго, какво год срање или глупост направиш неко ће рећи "то је његов живот". Јесте, ал је радио будалаштине.

    Елем, Михаел... обојио је осамдесете, класични шлагер певач, подсећа на ту дивну декаду... дакле има и позитивних сећања на њега... а све ово после... будалаштина, али не знам, толико је зла и будалаштина у свету да ме његово лудило не дотиче претерано... попиздим с времена на време како неко може да буде толики кретен, и то је то.

    Вечни дечак... није дечак... а видешмо да није ни вечан... sic transit gloria mundi... memento mori...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    04 Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Covek samo sto je umro,a jedan deo clanova pljuju po njemu,najzesce.Mislim da je neumesno,voleli ga ili ne.

  11. #56

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Citat A.A. kaže: Pogledaj poruku
    Covek samo sto je umro,a jedan deo clanova pljuju po njemu,najzesce.Mislim da je neumesno,voleli ga ili ne.
    Nije to pljuvanje,nego najobicnije iznosenje cinjenica iz njegovog,ne tako sjajnog,zivota.
    Mozda je neko voleo njegovu muziku,ali "to" sto je on bio tj. postao,niko normalan nije mogao da voli.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #57

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Samo gledate na njegov privatan zivot...

    Sagledajte objektivno sta je uradio covek na globalnom planu sa muzikom. Muziku je digao na visi nivo. Njegova muzika u vreme kada je nastajala je bila potpuno drugacija i neobicna, i povrh svega kvalitetna. Covek je pevao odlicno. A tek scenski nastupi! Negov poznati moonwalk! Vecina ljudi koji se bave profesionalno plesom, duboko postuju Majkl Dzeksona kao coveka koji je doneo tu eru novog pokreta i stila igranja iz kojeg se razvilo jos mnogo drugih i sada modernih pokreta i stilova igranja. Ja cu ga pamtiti po tome, kolko je dece imao i kolko je beo bio, me ne zanima, isto kao sto me ne zanima sta komsinica sprema za veceru.


    RIP MJ


  13. #58

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Nemam nameru da pljujem Majkla Dzeksona.....zao mi je sto ga nema.....rasla sam uz njegove pesme i rado ga slusala. Posebno volim njegovu Bili Dzin.....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #59

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Poštujem talenat koji je posedovao, a i kad sam imala 7 godina, pored Zorana Lekovića, ložila sam se na Beat it kasnije mi nije padalo teško da čujem ni onu kakosezovekadjesaNaomiKempbel u spotu... i još uvek mi ne pada. Ravnodušna sam prema njegovoj muzici i ne iritira me preterano ni kad se negde vrti. Ono što je izašlo u javnost i vrtelo se oko njegovog privatnog života mi se ne dopada ni najmanje. A opet, ko zna šta rade sve oni koje ja baš gotivim da slušam, a isto imaju love da se bahate Zato gledam da mi muzika bude bitna, uglavnom. I to je to.

    Kad se pomene njegovo ime ja se prvo zadivim Americi. Kakav je to kontinent... Rodiš se kao mali siromašni crnac i izrasteš u bogatu belu babu.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 07.07.2009 u 11:13
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #60

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. In memoriam
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 29.12.2015, 17:10
  2. In memoriam
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.06.2012, 09:02
  3. In Memoriam Slavnim Knjizevnicima
    Autor cabb u forumu Književnost
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.11.2010, 22:23
  4. Tose Proeski - In memoriam
    Autor Joanna u forumu Spomenar
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 16.10.2008, 22:08
  5. In memoriam - Žarko Petrović
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.04.2007, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •