Ne zaboravi mlijeko!!! - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36
  1. #16

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Meni se zaista retko kad desi da zaboravim nešto iz prodavnice ali zato mom suprugu... čim ga pošaljem da kupi više od 3 proizvoda
    Isti slučaj, ne pamte više od tri.
    Veće nabavke su dobra stvar, tako ide malo po spisku malo ko šta hoće malo "a ovo nismo probali" pa bude i šta treba i ne treba ( al' važno da se sve iskoristi ), pa i ne treba često dokupljivati više... Pišemo svi, ja ne baš za 4 stvari, al' pišem i ja... da ne razmišljam.

    Al' ono što se ponavlja sa kolena na koleno je zaboravljanje onih sprdnji od kesica koje ti uvek fale... čini mi se kad sam bila klinka samo sam to kupovala i pitala se jbte šta prave više od ovoga vanilin šećer, prašak za pecivo trt mrt... kad sam provalila da isto to radim i klinčetu počela sam da kupujem pakete od po 10 - 20 komada, pa što češće... čisto da prekinem tradiciju. Sad komšike znaju gde će da se uzajme uvek
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Ta epidemija zaboravljavanja traje vec jako dugo kod muskaraca.Bojim se da ce uskoro preci i na zenski rod.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #18

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    dobijes papirce pa sve lepo kratko i jasno napisano na njemu:
    1 vekna gradskog belog hleba
    1l jorguta Ella
    jedno celo belo meso
    1/2 kg svapskog sira
    10 celih jaja srednje velicine
    4 kruske
    2 grejpfruta
    1kg jabuka
    1 glavica kupusa
    250 gr sampinjona
    2 kelerabe
    1 kg narendane bundevare
    kore za pitu

    a i sta mi se svidi
    uklopi se u hiljadarku
    a sve uz navodjenje preko mobilnog za svaki slucaj da se ne zaboravi jos ponesto.


    ah, te zene uvek nesto zaborave da stave na spisak kao i 1l mleka sa 0.9 ml.masti
    Poruku je izmenio robert ns, 20.11.2008 u 16:45

  4. #19

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ta epidemija zaboravljavanja traje vec jako dugo kod muskaraca.Bojim se da ce uskoro preci i na zenski rod.




    ...presla je,presla...

  5. #20

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Nista ljepse od online kupovine
    Ako se nesto i zaboravi, par koraka natrag do kompa pa ponove
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  6. #21

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    kad god kupujem vise od dvije stvari, ja lijepo zapisem i problema nema...
    nattydread is coming to dinner

  7. #22

    07 Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    "Ja sam se te napasti davno oslobodio..."


  8. #23

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    kad kupujem vise stvari, narocito kad pazarim za jelo napravim spisak...


  9. #24

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    ma koje zaboravljanje..uvek kupim i više nego mi treba..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #25

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Budući da sam oduvijek nepušać, kada me suprug zamoli da mu kupim cigarete, ja ih uredno zaboravim kupiti. A možda namjerno to radim?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #26

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    pa eto.. odem jucher do ducana.. i kontam trebam kupiti DVE stvari.. tolet papir und mljeko udjem u prodavnicu, 'nako usput zgrabim chokoladu.. i uzmem tolet papir.. i krenem na kasu i kontam jesam sve uzela.. i gledam u ruke, imam dve stvari.. i dodjem kuci i skuzhim da nisam kupila mljeko
    moomoo meee jooouu

  12. #27

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Ljudi!Pa ja sam svetski prvak u zaboravljanju!
    Redovno mi se to dogadja.Pa čak i zapišem šta treba da kupim,ali zaboravim da izvučem papir iz džepaUglavnom me mrzi da zapišem ,kao setiću seahaa..malo sutra.Uglavnom izadjem iz prodavnice i onda se setim.Nekad se vratim,a nekad pošaljem dete u prodavnicu kasnije.Sva sreća nije daleko.Eee..nepopravljiva jbg.Juče sam trebala da zapamtim samo jednu jedinu stvar i dok smo bili u marketu, nakupovali sve i svja,u glavi mi je stalno prisutno da mi nešto treba ali ne znam šta.I naravno setila sam se kad sam otvorila frižider! Kasno!

  13. #28

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    - baba za šta ti je ovaj lek?
    - da ostanem pri zdravoj pameti!
    - imaš a ne daš m?

    Zezaju me na poslu ponekad..."nije popila babin lek"

    Uputstvo za upotrebu:
    naravno da ga ne pijem, mene retko kad treba shvatiti ozbiljno!

    U poslednje vreme sam primetila jednu stvar
    od dece sakrivam važne stvari po budžacima...
    jer tako treba jel...
    E sad su te važne stvari na sigurnom!

    jer nema šanse da ih nadjem kad mi treba

  14. #29

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    10 celih jaja srednje velicine
    Ima negde da prodaju po pola dzajca?

    Cula sam za jednu sto nosi peglu u torbi jer joj je dosadilo da se vraca da proveri da li je iskljucila. Ja sam u tom fazonu, samo mi treba veca torba, da stane i pegla i sporet.. Bivalo je da se vracam sa pola puta do negde i uvek bude iskljuceno ali moram da se vratim.

    Sto se nabavke tice, dessavalo se da zaboravim spisak, nakupujem po secanju, vratim se, proverim spisak, fali jedna stvar ili nijedna

  15. #30

    Odgovor: Ne zaboravi mlijeko!!!

    Ne zaboravljam baš nešto posebno, jedino imam večitu frku da li sam isključila peglu, pa umem da se vratim da to proverim. Ako se setim kasnije, dobijem religiozni napad i molim se da imam gde da se vratim s posla... To je jedan od razloga zašto peglu doživljavam kao svog večitog i vrlo aktivnog neprijatelja...
    Mužu pišem spiskove redovno, jer mu je čuveni okret i vraćanje u radnju uz "E, jeeebi ga...", polako prelazio u naviku.
    Dešava se i sad da me zove iz prodavnice i da me pita ko mi je silan od ruže i kako da mi ga kupi Mada umem i ja da nakitim taj spisak sa bundom, đinđuvama i sl. Pa lepo je rekao da napišem šta mi sve treba...
    Dešava mi se da zaboravim brojeve telefona, jer su mi svi mahom upisani u mobilnom uz identifikaciju. Kad treba da nazovem nekog s fiksnog, bogami se mislim i za neke najbliže...
    Vrag odneo šnalu...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da se ne zaboravi...
    Autor proleće u forumu Istorija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.01.2018, 20:17
  2. Domace bademovo mlijeko
    Autor yige_gui u forumu Recepti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •