Nema ništa gore... - Strana 39
Strana 39 od 45 PrvaPrva ... 293738394041 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 585 od ukupno 662
  1. #571

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad trebas da pises, imas rok, a tebi smooooor, misli idu svud, samo ne na temu...

  2. #572

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad ocekujes petoro ili sestoro..ono zajasu te njih 2o.. gostiju..
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  3. #573

  4. #574

    Odgovor: Nema ništa gore...

    i izdiferencirane istine
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  5. #575

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ..nego "kad se tralja popapuči" !
    Naime, zapitam se kakve su to osobe koje (iako nikakve nadležnosti, ni ovlašćenja, ni prava nemaju) umisle da su "neko" i da se "za nešto pitaju" . Ako imam dogovor sa vlasnikom (već nekih 15-ak godina) i ako sam se i sinoć čuo sa njim a jutros mi treba samo da finalizujemo rečeno odakle pravo namešteniku da "se utrpava" i "pita"? Treba samo da prosledi poziv i gleda svoja posla (iako i svoj posao radi tako da, po meni, ni za kiselu vodu ne bi zaradio ).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #576

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad ti se na semaforu otkaci auspuh, pa ni tamo ni 'vamo ...a jos si i zeMsko

  7. #577

    Odgovor: Nema ništa gore...

    .... od 'ladne supe i vrućeg piva ...

  8. #578

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad na Meksiku sretnes igrace kretene.... a posebno mrzim kad igram na sinovljevom profilu...znaci vidis klinca i ti skaces na njega,i osvetoljubiv si ,i likujes kad odneses ruku...znaci,zapalila bih ih...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #579

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...nego kad obnevidite uz knjigu koja je totalna navlaka (trešerana, ali definitli navlaka Pedeset nijansi Siva) i pročitate u cugu pola i još bi pola, ali obećali ste druženje sa ekipom za koju trenutno niste raspoloženi, na mestu za koje niste raspoloženi i Džokera koji kači sat za pojas dok svira 'armoniku..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #580

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ...nego kad obnevidite uz knjigu koja je totalna navlaka (trešerana, ali definitli navlaka Pedeset nijansi Siva) i pročitate u cugu pola i još bi pola, ali obećali ste druženje sa ekipom za koju trenutno niste raspoloženi, na mestu za koje niste raspoloženi i Džokera koji kači sat za pojas dok svira 'armoniku..
    opa bato!
    naruci za mene onu moju Gde si bio kad sam bila niko
    joj zivote!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #581

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ...nego kad obnevidite uz knjigu koja je totalna navlaka (trešerana, ali definitli navlaka Pedeset nijansi Siva) i pročitate u cugu pola i još bi pola...
    Razumem te..totalno
    Šit...ali te prosto mami da ideš dalje....

    Ja se još uvek odupirem za nastavke...mada me zanima zašto je postao onakav kakav je postao...mada je ON po meni savršen
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #582

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad te potera u pogresno godisnje doba a ti kolima na putu ..a okolo pukla ravnica..
    kukuruza nigde...tek je proklijo

  13. #583

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ...nego kad obnevidite uz knjigu koja je totalna navlaka (trešerana, ali definitli navlaka Pedeset nijansi Siva) i pročitate u cugu pola i još bi pola...
    Razumem te..totalno
    Šit...ali te prosto mami da ideš dalje....

    Ja se još uvek odupirem za nastavke...mada me zanima zašto je postao onakav kakav je postao...mada je ON po meni savršen
    ..kad je prototip za "savršenog" potpuni psiho
    to automatski isključuje mogućnost da svako ko nema iole patološkog bude vredan pažnje

    i naravno, kad jedan od dva slobodna dna stučete na čitanje knjige a obaveze se nagomilavaju, što poslovne što kućevne a onda jedva čekate sutra da se dokopate nastavka knjige, mudro ostavljenog u kancelariji kako u ponedeonik ne bi na posao došla slepa...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #584

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od ove krize, besparice. Mnogo neko gadno vreme došlo, obrni-okreni, ja sam švorc. Više ne mogu da rastegnem ni za ceo mesec, i pored čekova koje koristim za kupovinu namirnica. Sve češće kasnim sa plaćanjem računa. Život mi se sveo na životarenje i preživljavanje
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #585

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Gleda me u oči i laže. E!
    I znam da laže i ta osoba zna da ja znam da laže...i hebote laže i dalje.
    I počnem da se smejem, a dođe mi da joj zalepim šamarčinu preko cele face.
    Eto.
    Nema ništa gore no kad u svoj život primiš patološkog lažova. I još ga zavoliš. A kad nekog voliš, valjda ne primećuješ njegove mane. Ali vremenom počne da ti smeta to konstantno nepoverenje i počne ta ljubav da se rasipa, nekako, kao maslačak na vetru...malo po malo...sve dok ne ostane samo jedna tužna, ogoljena stabljika.
    I onda dođeš do te faze kad sve više želiš samo jedno... da ta lažovska usta zapečatiš pomenutom super lepak šamarčinom. Onako, momački.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 39 od 45 PrvaPrva ... 293738394041 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •