Nema ništa gore... - Strana 6
Strana 6 od 45 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 662
  1. #76

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad po najvecoj zegi ides u trgovinu, nasipcis se, otegnes jezik do pupka i dodjes kuci sam ubudjan od znoja, i onda skontas da si zaboravio da kupis najbitniju stvar
    neunistiva zlojebaba!

  2. #77

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od nesanice....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #78

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od sunchanice...
    Citius, Altius, Fortius.

  4. #79

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    elem.. nema nista gore od urasle dlake
    em smara, em boli, em ne mos' iscediti
    Ima! Kad ti ta dlaka uraste na tetovaži pa ne vidiš jel tamno zbog boje ili zato što je dlaka još tamo..
    _____

    Kad hoćeš malo da dezinfikuješ ruke i istrljaš ih dezidermom pa te oko zasvrbi, a deziderm ti se još nije osušio... bogte al' to peče..
    Poruku je izmenio Zvonchica, 10.08.2008 u 15:42 Razlog: dodatak..

  5. #80

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad imaš gomiletinu posla i dočekaš minut do dvanaes', ne bi li sve to pozavršavao.

    Dobro došli, mili gosti

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #81

    Odgovor: Nema ništa gore...

    nema nista gore nego kad oces da seres a ne mozes jednostawno u momentu da odes jer si u nekom razgoworu sa wise ljudi..i prosto je nemoguce da odes

  7. #82

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ... nego kada se najedes sunke, a nema nigde bunara u blizini
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #83

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad ujutro bunovna odem na posao, pa uzmem soljicu kafe, pa se sa njom penjem na sprat, pa zapnem, a kafa po meni i stepenistu...
    ili odem u grad, iskontam da sam zaboravila novcanik...
    nattydread is coming to dinner

  9. #84

    Odgovor: Nema ništa gore...

    i jos da dodam, kad moram da nosim stikletine i usput treba i da dzuskam na svadbi...
    nattydread is coming to dinner

  10. #85

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ... nego kada imas stomacne tegobe u drustvu neke dame.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #86

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kada posle par, prelepo provedenih dana sa prijateljicom, ostanes opet sam!
    neunistiva zlojebaba!

  12. #87

    Odgovor: Nema ništa gore...

    lepo se naruckas.. bas onako sito.. ali si jeo feferone, senfa i ljute paprike..
    elem, nema nista gore od kenjanja posle te egzibicije.. dusu dalo za davanje povoda kad zelis da places a suze ti ne krecu nikako
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #88

    Odgovor: Nema ništa gore...

    E bre Zoljka...pa doci cu ja opet.


    Nema nista gore od ljudi koji su stalno nesto smoreni, nista im nije po volji, samo kukaju i ne cine nista da promene to sto im ne odgovara.
    Mislim, svi mi imamo zute minute, ali svaki dan po ceo dan...brrrate gospodjo
    I nesto mi se cini kao da sam to vec napisala jednom ali stvarno iritiraju...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #89

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad ti izadje bubuljica, al' ona velika! Pa preko noći još naraste pa se šlogiraš ujutru kad se pogledaš a pri tome ne prestaje da pulsira pa ti tokom dana još naraste...toliko da ti se usta iskrive pa se od toga napravi otok duž vilice. Onda lepo stavljaš hladne obloge (to mu dodje kao sreća u nesreći ) pa to ne pomogne, onda staviš i malo radže pa ti bude za nijasu lakše al' to sve dok si na poslu (nesreća u nesreći je da ne smeš da je popiješ...jer je poklon i stara je k'o biblija) pa ćutiš dok kolege komentarišu da negde smrdi rakija pa ukapiraju da si ti onda se pitaju odakle ti rakija u kancelariji ...Onda rešiš da odeš kod lekara ali te tamo dočeka extra debela spodoba koja treba da te izleči a lečenje počinje pitanjem šta vam je to?! a ti kažeš...kako šta? pa bubuljica! onda ti ona prepiše Palitrex jer su je u školi učili da to leči sve...naravno sa receptom odeš u apoteku da bi ti tamo rekli da taj lek ne možeš da dobiješ sa tom dijagnozom ...i tako

    jbš mi sve nema ništa gore!

  15. #90

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ...kad ti izadje bubuljica, al' ona velika! Pa preko noći još naraste pa se šlogiraš ujutru kad se pogledaš a pri tome ne prestaje da pulsira pa ti tokom dana još naraste...toliko da ti se usta iskrive pa se od toga napravi otok duž vilice. Onda lepo stavljaš hladne obloge (to mu dodje kao sreća u nesreći ) pa to ne pomogne, onda staviš i malo radže pa ti bude za nijasu lakše al' to sve dok si na poslu (nesreća u nesreći je da ne smeš da je popiješ...jer je poklon i stara je k'o biblija) pa ćutiš dok kolege komentarišu da negde smrdi rakija pa ukapiraju da si ti onda se pitaju odakle ti rakija u kancelariji ...Onda rešiš da odeš kod lekara ali te tamo dočeka extra debela spodoba koja treba da te izleči a lečenje počinje pitanjem šta vam je to?! a ti kažeš...kako šta? pa bubuljica! onda ti ona prepiše Palitrex jer su je u školi učili da to leči sve...naravno sa receptom odeš u apoteku da bi ti tamo rekli da taj lek ne možeš da dobiješ sa tom dijagnozom ...i tako

    jbš mi sve nema ništa gore!

    ma nema ništa gore od Najgore

Strana 6 od 45 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •