Nema ništa gore... - Strana 44
Strana 44 od 45 PrvaPrva ... 3442434445 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 662
  1. #646

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad sve manje ima elana u tebi za prepoznavanje potencijala u drugima.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #647

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad moras da napustis slavu posle sarme, a pre iznosenja kolaca.
    Pa ja ako na slavlju ne pojedem bar tri parceta torte, to mi dodje k'o da nisam ni bila.
    A domacica i nije neka kad mi nije spakovala za poneti. Pff.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #648

    Odgovor: Nema ništa gore...

    od tudjeg puberteta
    to je definitivno
    molim da neko uzme ovog baksuza i vrati mi moje ljubazno dete

    nema nista gore nego kad odjednom moras da budes detektiv
    za dzaba

    ovo nije zivot,ovo je potera ,skrivena kamera i nemoguca misija
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #649

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad ti je neko potreban, a on više nije tu. I prođe godina, i pređu dve i tri i pet, a tebi fali i fali...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  5. #650

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad sagovornik podrigne...onako...pokusavajuci da ne podrigne glasno...pa zadrzavajuci zvuk naduva obraze i saspe ti u facu sve opojne mirise iz zeluca uz pozdrave od kobasice. Ili tamo neke svargle. A jos nije svario pihtije od proslog Bozica.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #651

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Od kupovine...ili da bolje kažem pabirčenja knjiga za srednju školu
    Donosio sinko spisak step by step po danima....i ja uredno zapisivala šta im je rečeno...
    Odem u zavod sa tim spiskom...kažu...a pa to su stare knjige...svi nam traže ali se ne štampaju već 7-8 godina
    Ej bRe....ko je tu ovde lud a ko zbunjen???
    Zašto ministarstvo i dalje odobrava rad po tom nastavnom planu ako nije u stanju da organizuje štampanje knjiga (koje btw ne koštaju kao klikere...već ih debelo naplate)?
    Kao šlag na tortu...razredna koja im drži neki stručan predmet kaže im da je dotičnu knjigu od nekog Srećka N. nabavila na Najlonu (buvljaku)
    I? Šta to znači??? Da ja treba da obijam buvljak svake nedelje da bih pribavila tu knjigu?
    I takooo....zainatim se ja i pretresem čitav internet....knjige nema te nema (jedan primerak mi za dlaku izmakao)...
    Ok...znam ja da može i na beleške...i ja sam u povoju srednjeg usmerenog obrazovanja (iako sam išla po programu gimnazije saS sve latinskim) imala isti problem...nedostatak knjiga....ali za svoje dete hoću sve najbolje...
    ...i popiiiiiiiiii**im....i nađem ja od tog prof, dr, mrr...prrr....telefonski broj...uljudno mu obrazložim...
    Epilog....dobiće(mo) knjigu sa sve posvetom....
    ...a kada sinak završi skolu....pa...može da je pokloni razrednoj
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #652

    Odgovor: Nema ništa gore...

    uvek ima gore
    kad god sam pomislila ,ili ne daj boze rekla da nema gore,desilo se Iznenadjenje!!!
    i vise ne govorim
    jedna bas bas teska godina iza mene
    je l bilo gorih? verovatno
    je l ce biti gore? o,da, verovatno.....

    ucim se koraku,dan po dan,dan po dan....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #653

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od "Ima vremena".
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #654

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Ufatio me neki artritis pre 6 meseci i ne pušta. Sunce ti poljubim, pa meni u životu nije niko bio potreban za otvaranje tegle, flaše...
    Jaka žena bre! Bosom nogom panj izbijem i te fore.
    Sad...
    Pa ne mogu česmu da odvrnem...k'o da nisu moje ruke.
    Tegla me namučila, došlo mi je olupam o pod. Vrti, drndaj, grizi zubima, reži, tuci...ni makac.

    Nemoć. Još mi gore kad moram nekog da pitam za pomoć. Duzmem štranjku i da se besim.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #655

    Re: Odgovor: Nema ništa gore...

    nista gore nego kad udjem u lift iz kojeg je izasao Rastafarian Yardie .


    ne mora da pusi gandzu . to je hodajuca gandza .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #656

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ufatio me neki artritis pre 6 meseci i ne pušta. Sunce ti poljubim, pa meni u životu nije niko bio potreban za otvaranje tegle, flaše...
    Jaka žena bre! Bosom nogom panj izbijem i te fore.
    Sad...
    Pa ne mogu česmu da odvrnem...k'o da nisu moje ruke.
    Tegla me namučila, došlo mi je olupam o pod. Vrti, drndaj, grizi zubima, reži, tuci...ni makac.

    Nemoć. Još mi gore kad moram nekog da pitam za pomoć. Duzmem štranjku i da se besim.

    Pozdrav, pročitah tvoje muke, pa da ti preporučim da probaš ako hoćeš.
    Pije se mesec dana Gela drink fast pa onda dva meseca Gela drink forte, moja majka je imala probleme sa kolenima tako da nije mogla noću da spava od bolova. Jedino je ovo pomoglo. Znači ovo http://www.bolesti-zglobova.com/sr/p...geladrink-fast i ovo http://www.bolesti-zglobova.com/sr/p...eladrink-forte te tri kutije koštaju oko 15 hiljada dinara, ako naručiš direktno kod njih poštarina je besplatna i mnogo je jeftinije nego da kupiš u apoteci - provereno. Čak sam i ja pio ovo tri meseca kad sam imao problema sa kolenom i kukom. Nisam agent prodaje ovih proizvoda samo želim da pomognem svakom. Srećan uskrs
    PS
    Ovo je trebala da bude privatna poruka ali je gospođi pun inbox.
    Dodji janje kad se žito žanje




  12. #657

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ..nego kad ti je pun kUfer...koječega.
    E sad...babi je pun sandučić pa nisam mogao da joj kažem da batali štranjku jer...sa takvim prstima ne bi ni omču mogla da napravi ! Cela stvar je u tome što joj fali sunca pa provitamin D nema šanse da pomogne oko stvaranja kalcijuma i jačanja kostiju. Znači...kad ovde grane ti lepo spakuj guzu i bikini, osunčaj se, izluduj i posle opet možeš proći neki kurs specijalaca .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #658

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Obrisala sam 2 poruke iz inboksa. Rokaj.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #659

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kapiram da nisi u Trubiji (tm) no ima ovo da se kupi i u Češkoj, mislim da je originalno njihov proizvod. http://www.orling.cz/cs/
    Ima i u drugim zemljama EU, a ja ti predlažem da uzmeš prah a ne proizvod u kapsulama http://www.docsimon.com/article/geladrink-forte-cps-360
    Dodji janje kad se žito žanje




  15. #660

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Nego naleteti na sredovecnog ..ckopacenika,cija je sujeta kao oblakoder,a glupost isto tolika..

Strana 44 od 45 PrvaPrva ... 3442434445 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •