Nema ništa gore... - Strana 43
Strana 43 od 45 PrvaPrva ... 334142434445 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 645 od ukupno 662
  1. #631

    Odgovor: Nema ništa gore...

    nema nista gore od onih kojine postuju dogovore
    a inace

    volim ta novostecena slihtanja zasnovana na istim navijackim sklonostima...
    Poruku je izmenio Isahara, 25.06.2013 u 18:00 Razlog: razmak između reči
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #632

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...nego kada svi lepi i carobni trenuci, koje si godinama upijao u posebni pregradak memorije... svoje duse, srca......postanu secanja zbog kojih se "raspadas od tuge"...

    Ne kazu bzv da je najgora kletva "Imao, pa nemao".....a ona se, nazalost, ne odnosi samo na matrijalna dobra.

  3. #633

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ...kad ti prsti upadnu u vrelo ulje dok stavljas krompiriće u tiganj. Jaukala sam kao štene kad ga slučajno očepiš i da mi nije bilo glupo od dece lupila sebi šamar što sam toliko brzopleta.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #634

    Odgovor: Nema ništa gore...

    od bednog privlacenja paznje..... i nakon game over....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #635

    Odgovor: Nema ništa gore...

    aaaa kazu 130.000 dusa na koncertu ''dive'' .
    pa ''to'' se masovno onda slusa ? jelte u prestonici . pa ni ne moz ' da bude dobro onda .

    jel ' odgovor na pravoj temi ? mislim da jeste
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #636

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad neko zna da si ruina i umesto da ti bude potpora uzme macolu i dokrajči te,do temelja.Smrvi te,zgazi,životinjski te iskida na komade , sa potpunim zadovoljstvom i bez trunke griže savesti ,slično psihopati. A ti u njoj/njemu video prijatelja....
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #637

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kada te teraju da piŠaš a tebi se baš tada ne šiškiriški...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #638

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ..nego kad poranite na trening i shvatite da ste zbog mesečnog ciklusa sprečeni da vežbate, a bude kasno za vraćanje u krevet.
    Kafa već spremljena, oči k'o sarme, biću pospana celi dan
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #639

    Odgovor: Nema ništa gore...

    .. od toga, kada ti prijatelj legne na vrata, gleda te tuznim pogledom, kune se, pa u tebi se probudi duh Majke Tereze ... e tek onda, kada se probudis, shvatas da si svoju buducnost bacila(o) u reku.
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  10. #640

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Nema ništa gore od toga , kada si uveče sam , usamljen , gledaš na TV šta ti serviraju , a 'ladnog piva nemaš...... Ništa gore......

  11. #641

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Nema nista gore od kuknjave nad sopstvenom sudbinom.
    Glavu gore!!!
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #642

    Odgovor: Nema ništa gore...

    SMS No1.

    "Stigli smo, raspakovali smo se, sve je uredu, nemoj da brines."

    20:44
    10.08.2013.

    SMS No2.

    "E sve je uredu, nema nevremena. Nemoj da brines. Ljubim te puno."

    00:30
    11.08.2013.

    SMS No3.

    "Sad smo ustali. Lepo je jutro. Nemoj da brines. Ljubim te puno"

    07:08
    11.08.2013.


    Dakle, stigao je, sve je uredu, nije bilo nevremena, jutro je lepo, a ja sam skot.

    Nema nista gore nego kada ukapiras.


    ybg, i smejem se od jutros, ali i lupam po usima

  13. #643

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad se čo'ek ufišti na ovu vrućinu od 'četeresikusur'...pih..sve mi tada smrdi na sirće...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #644

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kada u četvrtak, 40 minuta pre ponoći nestane struje (kao da je nevreme i minus 30).
    Ali, ne lezi vraže, ujutro su "majstori" popravljajući struju presekli glavni vod telefonski !
    Kao za inat, ja sam na ADSL-u, i samim tim sam bio odsečen od Interneta, telefon stabilni "mrtav", mobilni vrištao za neke poslove, pretrage i nabavke delova za mixetu, stajale mašine koje sam trebao očistiti od virusa...i takoo.
    U opštoj gužvi, stigne bar struja negde popodne i navalim da lemim barem.
    Naravno, vikendom službe održavanja telefonskih veza ne rade i mnogo toga je trebalo odložiti zbog NET-a.
    Uveče se setim da pojma nemam gde mi je mobilni i da ga nešto nisam čuo od popodne.
    Mučenik se verovatno sam ugasio zbog ispražnjene baterije, a kredita je već bilo nestalo.
    Kako god, negde sam zagubio bio i punjač njegov i tako prođe vikend i ceo ponedeljak bez zvonjave.
    Tek u ponedeljak, negde uveče, dođe stabilni i sa njim proradi i ADSL modem!
    Još da navatam negde punjač za mobilni pa da telefonsku apstinenciju pošaljem u istoriju letnjih "majstorija" dežurnih službi .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #645

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Nema nista gore na svu ovu vrelinu nemati bazen.
    Nije los ni tus , i kada ima svojih cari , lepo je i staviti noge u lavor i pustiti misli da se bujno roje ....
    ali bazen !!!!!

    Bazen je najbolji ....mislim definitivno.

    Moracu vec sutra pozvati na mobu komsije i prijatelje i uzu i siru rodbinu, putnike namernike , Jehovine svedoke , biznismene sto kupuju staro gvozdje , deda Iliju zdrepca ( sto on zna povuci )
    pa da uz vino i gitare i dobru klopu i poneku salu jer kada je drustvo dobro tu i sale i smeha ima , pa da krenemo zajednicki
    u taj veliki poduhvat samo na prvi pogled jer kada svi dodju i bazena ima da ga bude.

    Uostalom ......sve je lako kad si mlad .
    Poruku je izmenio bigrancer, 14.08.2013 u 23:10
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 43 od 45 PrvaPrva ... 334142434445 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 14:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 01:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •