Nema ništa gore... - Strana 34
Strana 34 od 45 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 662
  1. #496

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Jk...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #497

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kosa ti je u takvoj fazi da place za pranjem i to ukapiras tek kad otvoris prozor u autu, a ona ne leprsha.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #498

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...nego kada se opanak popapuci

  4. #499

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad se nameracim da u rernu bacim bas lepu pecenicu, i skontam posle 15-tak minuta da gornji grejac ne radi
    neunistiva zlojebaba!

  5. #500

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kad obujete nove sandale a udari kisa..............

  6. #501

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kada neko u virtuelnoj ravni bude neosetljiv na dosetku,kalambur,igru reči,dobronamerni poDprc...doskočicu...šalu-malu...itd
    Kako si tek onda natripovan,uneravnotežen,težak,dosadan i smoran u stvarnom životu,jbte....
    The rest...is silence.

  7. #502

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad odeš na neki koncert u društvu osobe koja je kao slučajno tu, i koja kao zna 2-3 pjesme... i onda ide pjesme za pjesmom...ti uživaš, a ta osoba melje, i melje...i ne ušućuje. A onda dođu te pjesme koje "zna" ...i pusti glas. Srećom, kad se neko lijepo zamoli da ti ne priča ništa, da te pusti da uživaš...pije vode. Hvala lijepo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #503

    Odgovor: Nema ništa gore...

    nego kad se zagrcnete, pa Koka Kola kroz nos izađe sa sve prskanjem iz svih rupa u glavi..i to pred ljepuškastim muškim stvorom
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #504

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kada si zaglavljen u (nepreglednoj) koloni vozila i to iza...DJUBRETARA
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #505

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kada lepo organizuješ sa najbližima druženje...popodnevno sa decom...i pripremiš sve od klope i pića, preko muzikice, igara za decu...i sve isplaniraš i jedva čekaš...

    I onda, muški se razočaraju u vaterpolo, počne pljusak, poplavi naš i komšijska dva podruma, pa jedna gošća ostane sa svom decom, a mi se ostali razmilimo po podrumima sa lopatama i zogerima da sakupljamo vodu...dok nam ruke ne utrnu...

    I sad...od svega, ostaje mi upala mišića sutra...sigurna sam

  11. #506

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad se udubis u kuckanje SMS-posta; pa mu ga das po 'sirini i duzini', i u nekom momentu zazvoni telefon...i kad se prebacis na poziv:'PUF'...sve nestane :auFickujagnjetinu:

  12. #507

    Odgovor: Nema ništa gore...

    .... kada na gajbi imaš 5 ortaka i svirate baš onako bučno i onda u pauzi provalite da je u frizu ostalo samo jedno pivo .....
    Calradian Empire

  13. #508

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kad stojiš pred šalterom da ovjeriš knjižicu, prazna čekaonica...ulazi djevojka, pardon, udata žena od prije 15 dana..koju si obrisao sa fejsa netom pred svadbu, jer je odbrojavala dane do iste ....iiii doda me opet na fejs, a ja neću da je ignore, da me ne doda opet, nego onako na "sakrij zahtjev".... iii onako, što bi rekao Đole, bezvezno "zdravo" i klimanje glavom, i sve što već sleduje...

    Facebook - disconnecting people.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #509

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od onih pola sata do odlaska kuci s posla a oni nikako da prodju...
    vatru u meni nikada neće ugasiti sivilo dana

  15. #510

    Odgovor: Nema ništa gore...

    kad prDneš, a imaš problema sa "stolicom"...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Strana 34 od 45 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •