Koga bi s kim? - Strana 10
Strana 10 od 321 PrvaPrva ... 891011122060110 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 4803
  1. #136

    Odgovor: Koga bi s kim?

    A gle ti njega, vec hoce rastavu Da nije i tebe danas malo opeklo sunce?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #137

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    A gle ti njega, vec hoce rastavu
    Ne ja bih SASTAVU,zato se i bunim... Dobre ti nogice na toj sličici il' se to kaže avatar A gle ti nju...

  3. #138

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ne ja bih SASTAVU,zato se i bunim... Dobre ti nogice na toj sličici il' se to kaže avatar A gle ti nju...
    Ah oprosti. Ja navikla da me ganjaju otkad sam otisla u gastarbajtere nebih im li sredila vizu ili kak'i grin kart, pa me malo sokiralo sto se bunis
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #139

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Ah oprosti. Ja navikla da me ganjaju otkad sam otisla u gastarbajtere nebih im li sredila vizu ili kak'i grin kart, pa me malo sokiralo sto se bunis
    Pa ja ne bih tamo da mi platiš,a i 'ebeš putovanje kad moram na interpolov sajt da vidim koje mi je boje poternica... Ako me voliš ti ćeš naći načina da dođeš,jer ja kada bih kao drugi prodavao mioljuba zarad vize ne bih bio ovo što jesam A nisam ni human k'o Majka Tereza Bog da joj dušu prosti,nit' sam Crveni Krst...

    Sve što je crno to nije dostupno... Baš si mi bademasta...

  5. #140

    Odgovor: Koga bi s kim?

    ma volim te ja (zasto nebih) i dosla bih ti stvarno, al' puno mi je para dati za kartu. nista onda...sorry zenske al' kod ovog spoja ne frcaju iskre
    nego mene golica ona 3x2 doza dnevno. biter, jer to obecanje il' se samo hvalis?
    Poruku je izmenio Savannah, 04.08.2008 u 19:52
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #141

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    ma volim te ja (zasto nebih) i dosla bih ti stvarno, al' puno mi je para dati za kartu. nista onda...sorry zenske al' kod ovog spoja ne frcaju iskre
    nego mene golica ona 3x2 doza dnevno. biter, jer to obecanje il' se samo hvalis?
    Nema hemije kad su starije žene u pitanju,jest' vala... Obećaj se drugom slobodno sa sve green kartom...

  7. #142

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nema hemije kad su starije žene u pitanju,jest' vala... Obećaj se drugom slobodno sa sve green kartom...
    ah ti ...nevalja ti samnom, nevalja bez mene . tocno, u mojim godinama jedina hemija koja je zanimljiva zove se botox
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  8. #143

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    ah ti ...nevalja ti samnom, nevalja bez mene . tocno, u mojim godinama jedina hemija koja je zanimljiva zove se botox
    Gledas E kanal puno...

  9. #144

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Gledas E kanal puno...

    Jok, Pink . Ma vidis da Biterlemon ignorise moje pitanje, sve mi se cini ostat cu ja na suhom ili na listi za cekanje kod Najgore.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #145

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Jok, Pink . Ma vidis da Biterlemon ignorise moje pitanje, sve mi se cini ostat cu ja na suhom ili na listi za cekanje kod Najgore.
    3 x 2 dnevno... pa ignoriše,brine čovek za tvoje zdravlje il' ti nemaš intuiciju za pravog davaoca terapije...

  11. #146

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    3 x 2 dnevno... pa ignoriše,brine čovek za tvoje zdravlje il' ti nemaš intuiciju za pravog davaoca terapije...
    pa oprosti al' zar nisu hleba vec odavno spojili ?!?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #147

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    pa oprosti al' zar nisu hleba vec odavno spojili ?!?
    Ne znam ja koji hleb... Meni sam samo ja bitan i ono što je moje... Nećeš me naterati da upoznajem kolege... Ili stvarno možeš da pomisliš da ja imam od koga nešto da naučim što već ne znam???

    Eto Mladića ispod jbt...

  13. #148

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam ja koji hleb... Meni sam samo ja bitan i ono što je moje... Nećeš me naterati da upoznajem kolege... Ili stvarno možeš da pomisliš da ja imam od koga nešto da naučim što već ne znam???

    Eto Mladića ispod jbt...
    Opa, sad si me zaintrigirao. Cuj je da nisam spring chiken vise, ali da mi ipak probamo? Ha? Ha?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #149

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ako nam to ne saopstite, memento ce definitivno da crkne od radoznalosti.
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    a bogami i zaba
    da se ne lazemo
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #150

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Lijepo boga mi. A ja sam mislio da ste vi sa zapada ponešto kulturniji.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 10 od 321 PrvaPrva ... 891011122060110 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 20:24
  2. Za koga navijate u Meridijan ligi?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 13:17
  3. Za koga navijaju poznate licnosti?
    Autor Becar u forumu Navijači
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.04.2010, 18:17
  4. Na koga licite?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 03:01
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.01.2007, 21:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •