Koga bi s kim? - Strana 318
Strana 318 od 321 PrvaPrva ... 218268308316317318319320 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,756 do 4,770 od ukupno 4803
  1. #4756

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    G.Memento nisam mislila ništa loše kad sam pomenula "alter ego".Taj pojam ste upotrebili baš Vi i to baš na ovoj temi,koja je uzgred budi rečeno odlična u smislu šale i odmora od politike na forumu i u ovim toplim letnjim večerima...
    Ma, shvatio sam šalu, naravno. I sećam se šta sam napisao za gospođu B. Ali, i ja volim da se našailm.

    Da, ja mislim da bi Čista Iluzija i moj veliki prijatelj Slavko bili zaista strašan par.
    Jel?

    A da nam obrazložite?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #4757

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Vidim...vrućina aktivirala jednu, svojevremeno, baš aktuelnu temu gde je bilo humora, druženja i zezanja do balčaka.

    LM...leta gospodnjeg 2012 sparuju se:
    -Anibas i Alokin74 [ par koji voli naopake orijentacije, koji ne okleva i koji je direktan...u nastupu i željama],
    -Čista iluzija i Kaetano [ em su novi pa nema Jazza, "ja tebi..ti meni", ko kaže da Jehovini ne spajaju..],
    -Adrijan i BoginjaMarija [ iako je boginja ipak sam ubeđenja da bez konkretnog nema ni potomstva..stoga tRipujem da je ćera na putu ],
    - Memento i Leptirić [ rečeno je da je on gospodin sa velikim G..pa nekom analogijom...i takooC ]

    ...pauza za kaficu...nema reklamacija .
    Pisi propalo,ona je moja.
    Hasta Siempre

  3. #4758

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Che_Guevara kaže: Pogledaj poruku

    Pisi propalo,ona je moja.
    I ja bi sebe ,s'tebe


    Meggy bi spojila sa Bazilejom...oni su mi onako..
    pomalo kruti svako na svoj način pa mislim da bi u bili dobar spoj.
    Taman da razbiju jedno drugo
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #4759

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Zabo, odi ti ovamo, vec cemo naci nesto za uparivanje
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #4760

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Di cu sa tobom, ti uskoro neces moci da vidis sopstvena stopala Doduse, garant imas onaj sjaj
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #4761

    Odgovor: Koga bi s kim?

    ....nesto mi se kazuje da Adrijanu jako fali chicha/teta/ Glisha....a i meni, samo po drugom paragrafu...
    Poruku je izmenio Cecara, 03.07.2012 u 19:00 Razlog: uklonjen obrisan citat
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #4762

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Di cu sa tobom, ti uskoro neces moci da vidis sopstvena stopala Doduse, garant imas onaj sjaj
    eeee...ali gorim

    Mogli bi spariti Jamiroyu i Anibas
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #4763

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku

    Mogli bi spariti Jamiroyu i Anibas
    Sto bi to bio spoj ,vazda bi se oduzimali i dodavali
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #4764

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Opaaaaaa....... Ovde je zanimljivije nego na onoj sektaskoj temi koju smo nadam se malo zagasili i uvideli kakve spodobe nam prosipaju mooda za bubrege.

    A sto se tice spojki, vidim da neki voleDU da spajaju nove sa novim sto i nije tako lose, mada bi voleo malo obrazlozenja zbog cega je to idealna kombinacija. Da nije to kanda neki stra' da im ne "maznemo" neku staru koku? Samo opusteno i bez stra' jerBO cemo biti fini i tak'i smo vaspitani.
    Ja jesam ovdI nov al' ne razumem sto se srdite kad vas neko spoji? Moguce da ima tu nekih vasih starih peckanja koje ja ne povezujem al' potrudicu se da vas po'vatam.
    Inace, to je razlog sto necu da nudim svoju listu spojki da ne bi' nesvesno izazivao treci sveCki rat na forumu.
    p.s. Iluzijice, evo slobodno dodji da me ispit(p)as sve sto te zanima. Uopste se ne bunim.

  10. #4765

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Vidim razne kombinacije kako bi nekoga sklonili od mene da bi oni dosli na to mesto...Moj ortak,frend,izabranik ovde je Anibas i druge kombinacije me ne zanimaju.
    Hasta Siempre

  11. #4766

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Becarino, nisi se ni izuo kao covek, nemoj ni odvajati kao frajer. Porfavor.

    Mario, Marice.. Padni mi u zagrljaj, nek prste konfete, gace i brus'alteri, mnogo je vrucina
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #4767

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Eto uparili smo Starsicu i Mariju.
    Hasta Siempre

  13. #4768

    Odgovor: Koga bi s kim?

    starsice, ako mislis da ne mogu ja i obuven ako treba, ondaK si se grdno prevarila.

  14. #4769

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Čini mi se da su se možda stekli uslovi da ova tema postane na neki način besmislena. Razlog tome je veliki kam bek našeg planetarnog zavodnika i odskora lekara i revolucionara Če Gevare, ranije poznatog kao Bećara. Naime, pošto sam uveren da svaki muškarac na ovom forumu polako ali sigurno shvata svoju inferiornost u odnosu na najveću (mega, giga, tera...) mušku zvezdu ovog foruma, palo mi je na pamet da bi bilo zabavno da u duhu netom prekinute serije o Sulji Veličanstvenom priznamo Če Gevari, rekao bih, prirodno pravo da osnuje svoj legalni i legitimni harem, već kako to njegova švalerska svest to nalaže...

    Pa, u tom smislu, verujem da bi bilo dobro da se predlože kandidatkinje za sultanije kao i ostale članice harema. Naravno, pravi Sulejman je tek bleda i dosta neuverljiva kopija našeg Čea, ali trenutno mi bolji uzor mi nije pao na pamet.

    Dakle, koje su to dame koje imaju najviše izgleda za sultanije? Značajno se pitam ja.
    A, koje su moguće članice Čeovog vrtuelnog harema?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #4770

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Zar nije najveca muska zvezda foruma Yossarian?

Strana 318 od 321 PrvaPrva ... 218268308316317318319320 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 20:24
  2. Za koga navijate u Meridijan ligi?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 13:17
  3. Za koga navijaju poznate licnosti?
    Autor Becar u forumu Navijači
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.04.2010, 18:17
  4. Na koga licite?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 03:01
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.01.2007, 21:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •