Koga bi s kim? - Strana 320
Strana 320 od 321 PrvaPrva ... 220270310318319320321 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,786 do 4,800 od ukupno 4803
  1. #4786

    Odgovor: Koga bi s kim?

    LM...da krenemo, po zaslugama :

    - GlorijaDruga & Bazilej (par koji je lako našao zajednički jezik, da ne pominjemo učešće na Religiji i ono "ljubi bližnjeg svog", deluju kao stvoreni jedno za drugo ),
    - Meggy & Savest (par koji je morao spojiti neko odozgo jer..on propovednik, ona moderator i sve fercera . Primer međusobne tolerancije).

    ..nastaviću se...
    Poruku je izmenio Sivi, 27.07.2012 u 01:59 Razlog: slovce
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #4787

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Sivi, sada si se izvadio za sve grehe koje si počinio prema meni u ovoj noći. Hvala ti za Bazileja! Pronikao si mi u dušu a da ti ni jedan lajk nisam dala pa se pitam, kako, kako to??? (tri upitnika, ne zanemari )

    Što se mene tiče, za sada soliraj dok ne vidim koja bi ti pasala. Da me Bazilej nije osvojio, možda bih to bila baš ja. Suprotnosti se privlače, zar ne??? (Je l' vidiš kakako šljakaju)

  3. #4788

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Gospođa beliverka i gospodin Sivi

    Ko je šta u kome video...i kako i zašto...ali oseĆam varnice...

    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4789

    Odgovor: Koga bi s kim?

    ...prođe avgust..a sparivanja malo ? Vrućine?
    Nego..da krenem:
    - Adrijan & Leptirić ... ( ne prave pitanje ni oko 75 ojra za ležaljke i suncobran, komšije, ovo- ono ...),
    - Anibas & Putnik iz daleka ..( nestadoše istovremeno.. a načuo sam da je neki "projekat" aktuelan )
    - Glorija Druga & Bigrančer... (pade ocenjivanje od 7 iako je 5 max...šta reći )
    ..i takoo..nastaviću se .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #4790

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Pa dobro ,bre,majku mu,Sivi,brate,prijatelju.....pa zar za mene na celom forumu da se ne nadje niko kome bih bila lahor nezni,prolecni,kosutica vita,ono sto je Tatjana Onjeginu a Julija Romeu,pa zar nigde da prepoznas nekoga ko bi me Strumfeticom i Strudlicom zvao.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #4791

    Odgovor: Koga bi s kim?

    ccc...imaš pravo Bi.
    Evo nastavka:
    - Beliverka & Rusty nail...( ne kaže se džabe da sve ide preko stomaka..ili lonca, bem li ga..ali ovaj par obećava).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #4792

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Eto ja spojila ali se na moju spajalicu oglušiše...

    A još sam i pesmicu pride...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #4793

    Odgovor: Koga bi s kim?

    nije loSHo,nije losHo.......vec nas vidim prejedene,s nogama na astalu,s tompusom medju zubima u nekakvom krcmi a Diego el cigal,nakicen zlatom,raspustene kose,peva Corazon Loco......


    vish kako umes nekad da budes i realan.....


    elem,meni je uz Isaharu najvise pasao nekako Carli Harper.....al kako je on na odsustvu ,mogo bi da se ushemi i Yossa....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #4794

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ccc...imaš pravo Bi.
    Evo nastavka:
    - Beliverka & Rusty nail...( ne kaže se džabe da sve ide preko stomaka..ili lonca, bem li ga..ali ovaj par obećava).
    Jos samo da Beliverka nauci da kuva corbast pasulj....

    neunistiva zlojebaba!

  10. #4795

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Rusty i ja cemo u prvom periodu prilagodjavanja jedno drugom da krenemo sa morskom ribom,skoljkama,salatama,finim sirevima iz ulja,vincima,krem corbama ...pa onda prelazimo na jagnjetinu ispod saca,teletinu,bifteke s biberom,gulasima od divljaci...pa posto sam ja Sumadinka takoreci,glupo je da ne uziva sa mnom u cetnickim gibanicama,kajmaku,prsuti,sljivovici,pihtijama,pod varku ,rastan kupusu s ovcetinom,mladome pecenju s ljutijem renom i kriskama kiselog kupusa odozgo posutim ljutom tucanom.....
    pa kad mi dodjemo do mog pasulja mi cemo vec toliko da se obozavamo da cemo da pevamo onu Mitrovu : Ne moze nam niko nista......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #4796

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Huuuuhhhh !!!

    match made in heaven sto kaz'li . sto se jela tice ne bi omanuli , samo mozda ono ...ovo malo ljuce , ovo malo gusce , fali arome , ono da se dogreje itd . sitnice ....


    za ostalo nemam zrnce sumnje kada se ovo gore uskladi .


    obozajem tu (ne)vernicu pismenu .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #4797

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem,meni je uz Isaharu najvise pasao nekako Carli Harper.....al kako je on na odsustvu ,mogo bi da se ushemi i Yossa....
    iJu naopako
    Čarli bi morao da zaboravi Čarli Šina ako hoće da drugujemo, a sa Josom bi sevali nožOvi...nije to macho- balcan boj- srbija do tokija- s verom u boga za kralja und otadžbinu za moju skromnost izopačenu feminističko-libertarijanskom-hippie-newage ideologijom...a i Josa važi za alfa mužjaka u našem sokaku, ja nekako više volEm momke u pozadini..
    lepo mi želiš, mila drugo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #4798

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Bojanče & Bazilej.

    Čovek joj javno izjavio ljubav a ona se femka..al`popustiće.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #4799

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Bojanče & Bazilej.

    Čovek joj javno izjavio ljubav a ona se femka..al`popustiće.
    Kad izvršim prEtisak sa svih stana, biće il' Bazilej, il' 'ladna Morava
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #4800

    Odgovor: Koga bi s kim?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem,meni je uz Isaharu najvise pasao nekako Carli Harper.....al kako je on na odsustvu ,mogo bi da se ushemi i Yossa....
    iJu naopako
    Čarli bi morao da zaboravi Čarli Šina ako hoće da drugujemo, a sa Josom bi sevali nožOvi...nije to macho- balcan boj- srbija do tokija- s verom u boga za kralja und otadžbinu za moju skromnost izopačenu feminističko-libertarijanskom-hippie-newage ideologijom...a i Josa važi za alfa mužjaka u našem sokaku, ja nekako više volEm momke u pozadini..
    lepo mi želiš, mila drugo
    Требало би увести таговање на форуму, као на фејсу, да знаш кад те неко помене, а не да налетиш овако, после пола године... какав састав... Јоса важи за алфа мужјака... па нек неко коначно разгласи женама!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 320 od 321 PrvaPrva ... 220270310318319320321 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 21:24
  2. Za koga navijate u Meridijan ligi?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 14:17
  3. Za koga navijaju poznate licnosti?
    Autor Becar u forumu Navijači
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.04.2010, 19:17
  4. Na koga licite?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 04:01
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.01.2007, 22:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •