Davitelj!!! - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 50

Tema: Davitelj!!!

  1. #31

    Odgovor: Davitelj!!!

    utrnem...diskonektujem se....i tolerisem do jedne mere a tada sve rzjbem

  2. #32

    Odgovor: Davitelj!!!

    bejbe bejbe, zatvori oci sada, bejbe bejbe...

    smesi se... sutra ce biti gore

  3. #33

    Odgovor: Davitelj!!!

    ...volim zenske davitelje... ...kad me stegne sakom ispod glave......pa stiska...stiska...

  4. #34

    Odgovor: Davitelj!!!

    Uf samo se nerviram i onda prsnem i uvredim ih tamo gde ih najviše boli.
    Doduše i ja itekako umem da budem "fini" davitelj.
    Discovery is dangerous… but so is life. A man unwilling to take risk is doomed never to learn, never to grow, never to live.

  5. #35

    Odgovor: Davitelj!!!

    Ako samo davi...
    Ali nekad jos bocne i prstom, cim skrene pogled zrtve na drugu stranu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #36

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat anjich kaže: Pogledaj poruku
    bejbe bejbe, zatvori oci sada, bejbe bejbe...

    E ova ti je dobra he he odusevi me ali to je naj bolje iskuliranje.
    Nikad mi nije tesko kada devojka neka ili drugarica davi razumem hoce flert ali kada tipovi i drugari poznaninici pocnu da dave za kola ili kladionice i sta ti ja znam to me ubije u pojam

  7. #37

    01 Odgovor: Davitelj!!!

    Sta je "davitelj"? - To je osoba koja vam se ne dopada i sta vam god kaze vi govorite nek se makne od vas da vas ne davi vise.
    Ako vam se osoba dopada i najveci davez cete tolerisat....

  8. #38

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Sta je "davitelj"? - To je osoba koja vam se ne dopada i sta vam god kaze vi govorite nek se makne od vas da vas ne davi vise.
    Ako vam se osoba dopada i najveci davez cete tolerisat....
    Osoba koja dopada, ne moze da davi!
    Ona nas moze da gusi... (ljubavlju. zagrljajem, blebetanjem, paznjom, ...)
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #39

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Osoba koja dopada, ne moze da davi!
    Ona nas moze da gusi... (ljubavlju. zagrljajem, blebetanjem, paznjom, ...)
    To ti kazes, ali ja ti govorim iz iskustva...

  10. #40

    Odgovor: Davitelj!!!

    kodna s se to zove ubica mekogog srca koji voli da ....
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  11. #41

    Odgovor: Davitelj!!!

    Mislim da nisu retke situacije u kojima nekog dozivlajavamo kao davitelja. Po pravilu ta osoba uopste i nije svesna svog daviteljskog dejstva na veci ili manji broj pojedinaca iz svog okruzenja. Ja cu ovaj put preskociti davitelje mekog srca (ali ne i tvrdog q**a kako kazu pojedine dane u trenucima opustanja i poverenja) i zadrzacu se na pojavi forumskih davitelja kojih kao i svuda skoro uvek ima tamo gde se okuplja vise od jedne osobe.

    Elem, posebno su neugodni oni davitelji koji ne da nisu svesni svog pogubnog uticaja na jedan deo forumasa, vec misle upravo suprotno, odnosno da su zabavni, sarmatni, pozvani da znaju sve i komentarisu bas sve. Zasto? Pa zato sto u sustini nisu odgovorni za svoje efekte, jer nemaju losu nameru, tako da covek nema srca da im kaze - Aman bre covece sjasi vise!

    Medjutim, tu i tamo se pojavi i neki planski davitelji, a li o njma je vec yossarian postavio sjajnu temu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #42

    Odgovor: Davitelj!!!

    Mislim da je to jedna od stvari sa kojima ne znam da izađem na kraj... Usađeno mi je još u detinjstvu da je svako vredan naše pažnje i da bi bilo oholo staviti se iznad nekog iz bilo kog razloga... Zapravo, nekome ko ti nije neko bitan, lako možeš da se izviniš i otperjaš nekim poslom, a šta da radiš sa prijateljima koji su živa dosada, ali ljudi puni dobre volje i neiskvareni do granica naivnosti? Znamo se još od detinjstva ali je nekako uvek on forsirao to druženje i stoički podnosio razne izgovore zašto baš danas ne mogu da izađem sa njim... A to sam uvek odlagala do krajnjih granica, jer se naše druženje svodilo na priče vezane za stvari koje njega interesuju u životu (cele tri), dok sam ja ćutala i klimala glavom... Otkako se oženio, sad ih ima istih takvih- komada dva... I dalje vole da se druže sa mnom... Dele ista interesovanja i sjajno se slažu, ne dave jedno drugo ali ja... Redovno poplavim... Raspisala sam se jer je danas taj dan kada više nemam nikakav izgovor da ne odem kod njih... Osećam se grozno što tako pišem o njima, ali meni se ovo druženje pretvara u noćnu moru...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #43

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Desava li vam se da imate "davitelja" za vratom? (kada mu joj zbog nekih razloga ne mozete sasuti u facu ono sto vam je na dusi , nego trpite i trpite ispiranje mozga svaki put kada ga nju vidite ili cujete tako poznat glas ; kada vam izvuce svu pozitivnu energiju i ostavi vas da se grickate i po par dana, ako nista do sledeceg susreta

    Imam ih, tuce..
    i to su sve dobrice, napaćene dušice koje to nesvesno rade i jednostavno nemam duše da im to kažem..ćutim i slušam, a oni me guše i guše do te mere da se posle ceo dan osećam iscrpljeno kao da sam orala..jedino što mogu da uradim je da ih koliko, toliko izbegavam, ali postoje situacije kada je to gotovo nemoguće..a i kada ih izbegavam, onda se osećam još gore zbog toga..peče me savest..

    one druge davitelje, one bezobrazne, e njih sasečem u korenu, direktno i bez okolišanja..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #44

    Odgovor: Davitelj!!!

    Pre neki dan navratim kod dugogodišnje prijateljice...taman se zahuktamo pričajući jer se retko viđamo...kad njoj zvoni telefon. I...krenulo je, čas mobilni, čas stabilni. Ukapiram...da je to neka "terapija"..pošto je ona jako pozitivan i životan lik. LM...posle skoro sat masiranja (koji sam ja iskoristio da se družim sa njenim sinom oko nekih igrica) ponovo ona pristavi kaficu i reče:
    - Je l' znaš zašto služe prijatelji ?
    Kad imaš loš dan, nazoveš prijatelja i upropastiš ga i njemu !
    Zaista je činjenica da postoje ljudi koje zloupotrebljavaju to što znaju da uvek imate energije, što na sve gledate sa dozom vere i optimizma, da se kao crna rupa napajaju . A znaju baš da pogode trenutak kada niste mnogo raspoloženi da je delite .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #45

    Odgovor: Davitelj!!!

    Davitelja, satiracha, davezza, i drugih spodoba...
    kojima kad nesto vazno (da li da kline YES ili NO) zatreba,
    ja treba brze-bolje, helikopterom, da se nacrtam kod njih,
    i spasim im zivot(e)...
    a tu je i shef ljubljeni... koji dobije neki brilijantnu ideju, obicno subotom u 11 uveche...

    tako da mi se mobilnom cesto deshava da mi se istrosi baterija...
    a na fiksnetom imam identification

    uuuuu kako mrzim tog zeca !!
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •