Davitelj!!! - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Davitelj!!!

  1. #46

    Odgovor: Davitelj!!!

    Uvek ih imam bar nekoliko na lageru...valjda sam pogodna meta za davitelje

    Cak i onima kojima (direktno) kazem da prestanu da me uznemiravaju...ne shvate me za ozbiljno...primire se na neko vreme i opet ko da nista bilo nije
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #47

    Odgovor: Davitelj!!!

    Hm, ne.. Mislim da nemam.

    Ali dokle god je netko bezopasan, dotle je, meni bar, i zabavan.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #48

    Odgovor: Davitelj!!!




    ...ko ne voli karanfile...ne treba ni da zivi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #49

    Odgovor: Davitelj!!!

    Trenutno imam jednu daviteljku ako se to racuna
    Svaki dan me cima,zove na kafu,slatko,kolace,na casicu razgovora koji se otegne u beskraj.
    Prica mi o ljudima koje ne poznajem i ne zelim ni da znam ,prica o njihovim problemima kao da nemam svojih.
    Mnogo puta samo klimam glavom i kao slusam a razmisljam *Koliko minuta ima jos do kraja ove price?
    Ponekad zna da mi prica nesto pet puta.Par puta sam bila nekulturna, jer nisam mogla da slusam vise reprize,i rekla joj da mi je to vec pricala.
    Samo nikako da prevalim preko usana da mi je sve to *druzenje* jako smarajuce.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #50

    Odgovor: Davitelj!!!

    zavisi ko je davitelj! Neke davitelje moram da saslusam iz postovanja! Neke cujem, ali ih ne "konstatujem", a takvi bas mogu da budu zajebani, usled izlaganja ti postave pitanje vezano za njihovu "novu pricu", a vi pojma nemate ... : "O cemu se ovde radi"!
    A postoje i oni davitelji, drski, sebicni, beskrupulozni... e takvim daviteljima ne dajem sansu da dovrse ni prvu recenu
    neunistiva zlojebaba!

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •