Davitelj!!!
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50

Tema: Davitelj!!!

  1. #1

    Davitelj!!!

    Desava li vam se da imate "davitelja" za vratom? (kada mu joj zbog nekih razloga ne mozete sasuti u facu ono sto vam je na dusi , nego trpite i trpite ispiranje mozga svaki put kada ga nju vidite ili cujete tako poznat glas ; kada vam izvuce svu pozitivnu energiju i ostavi vas da se grickate i po par dana, ako nista do sledeceg susreta

  2. #2

    Odgovor: Davitelj!!!

    -Nema sanse ! Taj se jos nije rodio !

  3. #3

    11 Odgovor: Davitelj!!!

    ima takvih, ali se sve trudim da budem pristojna, pa da iskuliram, iako sam svjesna da se "davitelja" mozes rijesiti jedino ako mu stvarno nesto bijesno saspes u facu i onda ga cijelog zivota ignorises, a ja bas nekako nisam taj tip, tako da uglavnom cooliram, cutim i trpim i lamentiram sto sam bas uvijek ja "magnet" za "davitelje"
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat miqel kaže:
    Bez upozorenja SAKOM U GLAVU
    Nije lose, ali lako je udarati
    Ono sto me je podstaklo da otvorim ovu temu je duuuga, preduga setnja sa "kikirikijem" i komsinicom iz zgrade.. saznala sam gomilu bespotrebnih informacija, vristala u sebi i molila je da ucuti. moje molitve nisu bile uslisene, tako da sam se u petak uvece osecala kao "popisan cvet", bez trunke energije u sebi.. razmisljam , kako da je sledeci put izbegnem inace ce da mi "pukne film" ne mogu da shvatim ljude koji te vide dva ili tri puta u zivotu i ispricaju ti citav svoj zivot(sa kojekakvim "pikanterijama")

  6. #6

    Odgovor: Davitelj!!!

    Nisam ni mislio na primenu fizicke sile
    Nego "sakom u glavu " kao sinonim za brzo i efikasno odjebavanje takvih smorova

  7. #7

    Odgovor: Davitelj!!!

    A sto se tice toga imam proveren recept
    Cuj ovo imao sam jednog drugara u tom fazonu (sexualni apstinent i ko zna sta sve nisam hteo ni da otkrivam) prica svoju tuznu pricu ko zna koji put malo modifikovanu za tu priliku i pita me sledece: Jesam li ti matori pricao vec kako me je zena ostavila zbog.....? ( necu dalje) samo sam odgovorio : Nemam pojma Ispricaj mi PONOVO! Nije vise nikad i nije mi se pojavljivao sa takvim sranjima

  8. #8

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat miqel kaže:
    Nisam ni mislio na primenu fizicke sile
    Nego "sakom u glavu " kao sinonim za brzo i efikasno odjebavanje takvih smorova
    skapirala odmah, samo se salila, pa nismo mi ovde neki ili ne daj Boze

  9. #9

    Odgovor: Davitelj!!!

    Hell no, boli mene uvo za takve osobe, zasto da ti bude friend ako je takav takva.... za mene su davitelji oni koji te stalno zovu na tel, i koji stalno salju poruke i od kojih se jedva okrenesh :D ali brzo ih se ja rijesim

  10. #10

    Odgovor: Davitelj!!!

    Ponekad pomislim da sam magnet za davitelje i posesivce. U početku sam tolerisala njihova gušenja da ih ne bih povredila. Danas u startu sasečem. Tuđe pikanterije me ne interesuju, ne razumem kako drugi mogu toliko intime da iznose, banalnosti se grozim, i ako neko i počne sa tim prekidam sa rečenicom: "Čekaj, to mene ne interesuje. Nisam ja ta da bih to slušala.". Zatim, ima onih davitelja-posesivaca koji očekuju da im pružiš vreme koje nisi spreman da pružiš. Guše me svakodnevna ispijanja kafe, telefoniranja i slično tome. I to jednostavno prekinem. Kada me učestalost kontakata počne gušiti, kažem "Slušaj, počećemo se gušiti. Neću da te vidim i čujem jedno vreme. Treba nam pauza. Daj da se uželimo jedno drugog."
    I jedino kome ne mogu da se suprotstavim su roditelji mojih prijatelja. Iz poštovanja ne mogu reći:"Slušajte, gušite me."
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat Mish kaže:
    I jedino kome ne mogu da se suprotstavim su roditelji mojih prijatelja. Iz poštovanja ne mogu reći:"Slušajte, gušite me."

    Zaista, njih bih mogla da ''slušam'' dok mi ne pozli (imala sam i takve slučajeve)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #12

    Odgovor: Davitelj!!!

    Ej ljudi pa vi sebe uskraćujete jedne od najboljih zabava što postoji na svetu.
    Kada neko tako počne da vas smara dosadnim pričama iz života, jednostavno
    preuzmite loptu. Osobe koje tako prosipaju trivialne priče da bi bi bile primećene, uglavnom ne raspolažu nekim masivnim intelektualnim kapacitetom tako da ih možete lagati dok ne pucaju grede na krovu. Brzo smislite neku strašnu porodičnu tragediju koja se desila nekom izmišljenom, vama bliskom.
    Sklepajte najodvratniju brazilsku seriju prepunu zlobe, prevare, krađe, zavisti i ispričajte je u jednom dahu tobož u najstrožem poverenju. Na svako podpitanje odgovarajte sa novim gnusnim lažima koje ćete čupati iz najdubljih ćoškova vaše prljave mašte i kada završite priču osećate se olakšano.
    Ne dozvoljavajte da vas natovare svojim mentalnim smećem, nahranite ih gomilom go***a i umrite od smeha kada odu, da bi sve to nekome drugome prepričali. Time ne činite nikakvo zlo. Vi se izuzetno dobro zabavljate a dotičnom pacijentu dajete smisao života.

  13. #13

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat Uriel kaže:
    Osobe koje tako prosipaju trivialne priče da bi bi bile primećene, uglavnom ne raspolažu nekim masivnim intelektualnim kapacitetom tako da ih možete lagati dok ne pucaju grede na krovu.
    Uvek, nažalost, postoji izuzetak. Šta ćemo sa daviteljima koji su natprosečno inteligentni, čija se inteligencija graniči sa ludilom, koji raspolažu sa nemoguće mnogo korisnih, ispravnih informacija koje hoće sve u isto vreme da podele sa nama i da na sve to dobiju adekvatnu reakciju??? I nije važno to što nezainteresovano gledamo kroz dotične i nije važno što im neprestano ponavljamo da nas to uopšte ne zanima, i da ih, ustvari, uopšte ne slušamo, oni MORAJU, MORAJU da objasne ono što su naumili! Moj jedini mehanizam, za sada, je da ih fizički izbegavam. Ne vidim ih, ne čujem ih i to je to.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  14. #14

    Odgovor: Davitelj!!!

    Mene je sramota da kazem nekom da me davi... kada me davi istrpim a posle se sakrivam kada ga primetim...

  15. #15

    Odgovor: Davitelj!!!

    Jel me neko trazio?
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •