Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 35
  1. #1

    Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Kako prepoznati ženskaroša: Bežite od tajanstvenih zavodnika


    Ženskarošima, savremenim Don Žuanima i Kazanovama, jedini cilj je da atraktivnu devojku namame što pre do kreveta. Iza sebe ostavljaju slomljena srca, a njihov profil je sledeći: vešti su manipulatori, žrtve osvajaju lažnom slakorečivošću, pažljivi su, zainteresovani, znatiželjni, previše nasmejani, umeju i da zaplaču po potrebi Ovakvi srcolomci su, po običaju, nesigurni muškarci, čije je detinjstvo obeležio loš odnos sa ocem.


    Žena mora da sluša sebe i svoj unutrašnji glas. Ako želi ozbiljnu vezu ne treba da obraća pažnju na lažne laskavce

    Ženskarošima seksualno osvajanje služi da se bolje osećaju u sopstvenoj koži. Oni su zavodnici - zavisnici od moći koju osećaju dok love ženu i upravo to je glavna karakteristika po kojoj žene mogu da prepoznaju ženskaroša.
    Njihov najčešći plen su neiskusne žene, mlade, ranjive devojke koje ne znaju da zavire ispod površine. Spadaju u loše kandidate za ozbiljne i stabilne veze, pa ako nameravate da ostvarite zdrav partnerski odnos treba da se klonite ovakvih muškaraca.

    SAMO JEDAN CILJ

    Zavodnici tačno znaju šta treba da urade da se žena oseća posebno. Takav muškarac, na primer, biće veoma saosećajan za njene privatne ili poslovne probleme i navešće je da se otvori i pokaže najskrivenija osećanja. Kada njena pažnja popusti, kada počne da se oseća sigurno i prijatno, Kazanova kreće u napad.

    NISKO SAMOPOŠTOVANJE

    Ženskaroši nestaju čim dobiju što žele. Većina psihologa smatra da ženskaroši imaju nisko samopoštovanje. Pošto ih taj osećaj drži kratko vreme upravo zato spavaju sa različitim ženama - kako bi dobar osećaj trajao duže.
    Psiholozi navode da su Kazanove u detinjstvu imale problema sa očevima - ili ih uopše nisu imali ili je odnos bio loš.
    − U pitanju je poremećaj ličnosti. Oni moraju da manipulišu i varaju, jer je to jedini način na koji mogu da dobiju šta žele od žene. Iako ponekad osećaju krivicu, ignorišu takve osećaje. Oni su toliko promiskuitetni da im nije strano ni zavođenje prijateljeve supruge, a vrlo su tajanstveni kada govore o sopstvenom ljubavnom životu − navodi Robert Hare, autor knjige Bez savesti.

    KAKO ODOLETI

    Kada pomislite da ste upoznale Kazanovu, Don Žuana, ženskaroša ili kako god ga već zvali, a ne želite da budete samo još jedan njegov trofej, ne dopustite da vas izmanipuliše. Ostanite pri svojim stavovima, ne slušajte ga, ponavljajte u sebi šta zapravo želite. Žena mora da odlučiti šta zaista želi i mora biti čvrsta u svojim odlukama.

    Izvor:Zena

    Da li ste imale nekog slatkorechivog laskavca, "Don Zhuana"?
    Verujem da je svaka zena bila predmet "zhudnje" takvog mushkarca...
    ... da li ste se osvestile na vreme, ili mozda bile "trofej"?
    (ovo mi je malo previshe strogo).

  2. #2

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Mislim da je muskarcima u genima da osvajaju zenu.
    Cak i muzjaci sisara to rade.Bore se za njenu naklonost,za njenu paznju.


    *Kada pomislite da ste upoznale Kazanovu, Don Žuana, ženskaroša ili kako god ga već zvali, a ne želite da budete samo još jedan njegov trofej, ne dopustite da vas izmanipuliše.*

    Ne razumem u cemu je manipulacija
    On je samo povrsan muskarac,uplasen muskarac i kao takav ne moze nikako da me izmanipulise.
    Sem ako to ja zelim.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #3

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.

  4. #4

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Samo jedna mala digresija...
    ELA@..
    *Kada pomislite da ste upoznale Kazanovu, Don Žuana, ženskaroša ili kako god ga već zvali, a ne želite da budete samo još jedan njegov trofej, ne dopustite da vas izmanipuliše.
    ..

    Postoji jasna diskrepancija izmedju Don zuana i Kazanove.....

    Kazanova-veliki ljubavnik,''koji je voleo tamo gde je zudeo i zudeo gde je voleo''.

    .Kod Don zuana nikako ne osecamo prisustvo boga Erosa...On napada i osvaja samo da bi ponizio,ismejavo i napustao uvek kada mu se Ona najvise nadala...on se zaista sluzi svim sredstvima da osvoji i pokaze svoju moc''-nemoc''...

    Njegova bitna karakteristika ispoljava se kao duboka i tragicna suprotnost dvaju najsnaznijih nagona u coveku...eroticno-sexualne potrebe i potrebe za vladanjem,moci...Patolosko preovladavanje ovog poslednjeg nagona uvek je prisutno kod onoga kod koga nema ljubavi...


    ''Kao pregladneli kit, Kazanova se kretao kroz plaktonsko more žena, spremnih da budu zavedene, ostavljajući za sobom fluorescentne brazde u ženskoj populaciji 18. veka. Osvaja privlačne žene, probija se u visoko društvo, smišlja šeme da dođe do novca, a onda beg.''...

    ''Bio je veliki ljubavnik jer je sve činio da one unapred znaju da će ih on neizmerno voleti, oduševljavati se njihovom individualnošću, i posmatrati ih, doduše pretežno kroz sex, kao neku anđeosku vrstu''...
    Mogao je zaista da voli i voleo je..za razliku od Don zuana...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  5. #5

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.



    Jooooj, dodje mi pomalo i tuzhno


    Izvini, "Don Zhuane", nisam te prepoznala.......izvini sto sam otvorila temu, a da te prvo nisam pitala imash li ti stogod protiv!

    A sad ozbiljno:
    Becar, jesam li ja tebe "prozvala" ovom temom? Da li sam napravila neku insinuaciju konto tebe? Osim naslova teme, jesi li prochitao tekst (ili je bio previshe dugachak?)....Da li sam u svojim pitanjima chlanicama, ikako tebe uplela?
    To sto se ti osecash prozvanim? Hmmm...................ma, necu dalje da spamujem temu

  6. #6

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.
    Auuuuuuuuuuuuu....Izvinjavam se sto se mesam...ali......

    Nadam se da ti imas nekoga starijeg u kuci...ko bi te nekim stvarima poducio...ti mladjane koji ''juris'' piletinu(i koji ces vecito imati 24.).....pa mi od 30 i neke..treba da se poubijamooo...jer nas mogu ''kako ko hoce''...

    A..ovo o starijim muskarcima......
    Moracu dobro da razmislim o nacinu kako neki ...MLADI.. percipiraju stvarnost danas ......
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  7. #7

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    na njihovu žalost i nesreću, nijesam potkovana i kompetenta da analiziram takve patološko - iskompleksirane slučajeve...a nije da ih nema...prijeti da poprimi razmjere epidemije...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #8

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.


    Samo cu reci dve-tri reci...Draga Ela, nisi trebala citirati clanke iz novina trebala si samo Becara-Kazanovu da pozoves
    Vidis da malecki sve zna
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #9

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    a nesto se bas mislim kako mladi Don Zuan - zvani Becar analizira ovu, za njega vrlo provokativnu temu
    Ti juris samo mlade.... vazi.... prema svojim godinama, pa da!
    I ja sam bila mlada, lepa i bez mnogo pameti!
    Sada sam u grupi sredovecnih ljudi, jos uvek smatram da sam mlada i lepa, s tom razlikom sto sam sada mudrija, i sada me ne bi tako lako impresionirao neki tamo Don Zuan.
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.
    Kakve blage veze ima ovaj post sa temom ?
    Ovde se valjda priča o tim muškarcima koji ne umeju da vole žene, već pokušavaju da svoju invalidnost nadomeste brojem "pokorenih" ? Meni jako slično pojmu promiskuitetne žene koja ne doživljava zadovoljstvo.
    Broj ? Kojem normalnom nešto znači? Valjda je cilj naći kompatibilnu osobu sa kojom možeš deliti život ?
    I da...meni jako liči na vređanje ovaj citiran post..i pripadnika muške populacije (jer bruka muški rod) i ženske (jer ih svodi na objekte) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Kakve blage veze ima ovaj post sa temom ?
    Ovde se valjda priča o tim muškarcima koji ne umeju da vole žene, već pokušavaju da svoju invalidnost nadomeste brojem "pokorenih" ? Meni jako slično pojmu promiskuitetne žene koja ne doživljava zadovoljstvo.
    Broj ? Kojem normalnom nešto znači? Valjda je cilj naći kompatibilnu osobu sa kojom možeš deliti život ?
    I da...meni jako liči na vređanje ovaj citiran post..i pripadnika muške populacije (jer bruka muški rod) i ženske (jer ih svodi na objekte) .

    Bravo Sivi.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #12

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.


    A zašto mislite,Bećaru,da je Vaše mišljenje u vezi ELINOG statusa što se poželjnosti u očima muškaraca tiče,merodavno?
    Ukoliko je Vaš nivo dežurnog ljubavnika na nivou Vaše sposobnosti da konstruišete jednu rečenicu,onda moram da Vam kažem kako ne verujem da ste baš tako često ''stavljali tačke'' na ''slučajeve'' onih poželjnih,jako mladih devojaka.
    I moram da Vas pitam: jeste li pročitali poslednju rečenicu koju ste napisali?Šta je zapravo Vaš savet starijim muškarcima?

    ps.
    virtualnih ljubanika-Tarzana ima jako mnogo i obično se i ne usude da sretnu,a kamoli se dotaknu jedne žene ''ELINIH godina'' u RL.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #13

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    A zašto mislite,Bećaru,da je Vaše mišljenje u vezi ELINOG statusa što se poželjnosti u očima muškaraca tiče,merodavno?
    Bojim se da Becar nije više u mogućnosti da odgovori na ovo pitanje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    A kažem kako ne verujem da ste baš tako često ''stavljali tačke'' na ''slučajeve'' onih poželjnih,jako mladih devojaka.
    Moram da ti samo ovu recenicu izvucem iz konteksta....

    Mislim da ovako mladi,zeleni,puni sebe,taze ljubavnici i Don Zuani mogu da impresioniraju samo neko mlado neiskusno pile svojim umecem.
    Tako da ja mislim da od mladog pevca-nikakva supa.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #15

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    lado,
    kao i u svakom poslu,tako i u ovom...neki pričaju,a neki rade.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •