Dupli nikovi - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 51

Tema: Dupli nikovi

  1. #16

    07 Odgovor: Dupli nikovi

    Nema vađenja sad!

    E, za lenje sam stavila fotke. Dve! To je duplo, pa nije nikakvo skretanje
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Dupli nikovi

    Bosanka nije ođe, ali jeste ona koja ne konta poentu ove priče.
    U čemu je problem?
    Ako je u duplim nikovima na VC-u, oni nisu dozvoljeni. Naravno, propust je moguć da to oni koji mogu da vide nisu videli. Elem, ako postoje dupli, nemojmo otvarati temu, nego kontaktirajmo modove i admine.
    Da li je problem što se ovde pojavljuju likovi sa drugačijim nikom nego što su to imali na nekim drugim forumima? Moram da pitam: pa šta? Lično, svoj nik sam prihvatila kao deo mene na netu. Jednom sam se registrovala na drugi forum sa drugim nikom. Nije mi se svidelo to. Samo zahvaljujući tome što je forum bio u dečijim cipelicama i zahvaljujući poznavanju admina, onako, ispod žita, vratila sam svoj stari nik. A na tom, kako se ovde nazvao "drugi forum" sam se takođe registrovala sa drugim nikom (poriv za to mi je bio da bacim pogled na nešto što se ovde često pominje). I za dobrodošlicu me napali ljudi da lažiram, da sam ja ne znam ni ja ko, da nije istina da sam žensko...
    E, a sad to brisanje profila i slično mi baš nije jasno i drago mi je što toga nema ovde. Ne kontam baš poriv da izbrišeš nešto što si bio u nekom sajber svetu.
    Ne znam zašto ljudi lažiraju neke podatke o sebi, ali mi ne smeta do god to ne remeti neku lepotu mesta na kom su. Neko ne želi o sebi da da mnogo podataka, neko da netačne,... pa šta? Uostalom, budimo svesni da ovo nije RL i da su takve lažarije moguće.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  3. #18

    13 Odgovor: Dupli nikovi

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    U čemu je problem?
    Nema problema, ćaskamo o net fenomenu "dupli nikovi". Učestao fenomen o kome samo sa forumašima može kvalitetno da se priča jer samo oni znaju suštinu.
    Kvalitet priče uvek zavisi od diskutanata, pa ako pravilno shvate i ne osete se ugroženima, ćaskaće opušteno, nadam se.

    E, a sad to brisanje profila i slično mi baš nije jasno i drago mi je što toga nema ovde. Ne kontam baš poriv da izbrišeš nešto što si bio u nekom sajber svetu.
    Nema o tome ovde priče, to je eventualno za predloge.

    Tamo gde pišeš da si bila je to rešeno tako što kada iz bilo kog ličnog razloga poželiš da odeš sa foruma, nick se gasi , piše da Taj i Taj nije više član a postovi naravno ostaju pa samim tim i to nešto što je taj neko i bio u tom sajber svetu. Porivi su različiti, naravno.
    Ali to je tamo, a mi smo ovde. Sigurno ne zato što nam je ružno.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Dupli nikovi

    Marim ja za duple nickove više volim da provaljujem ko se sa kim muva

    p.s mačor vrati se

    p.s.s opširnije u sledećem izdaju
      Vrh

  5. #20

    14 Odgovor: Dupli nikovi

    A fenomen ko šiša...
    Može to da se poveže sa temom erotika i keks, samo da smislim adekvatan naziv. Nešto poput "Da li previše nick-ova može da...zaboli?"
    Mislim da ne bi nikom smetalo, a imalo bi veze i poentu ...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Dupli nikovi

    Pa eto, možda si potrefila poentu sa tom erotikom...ko zna?!

    Koji fenomen? I kako to može da zaboli?

    Objasni mi...ne razumem

    p.s
    Kvalitet priče uvek zavisi od diskutanata, pa ako pravilno shvate i ne osete se ugroženima, ćaskaće opušteno, nadam se.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Dupli nikovi

    @DrinChe

    Za šišanje postoji podforum: Lepota i zdravlje.

    Ako želiš, otvori novu temu, pod naslovom koji si navela.


    Dupli nikovi - jaka stvar. Da li postoje ili ne, marim ja.

    Vartimo se na temu
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Dupli nikovi

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ali to je tamo, a mi smo ovde.
    ma sta vi tu meni tamte-vamte ... tamte je tamte ovde smo novi ljudi
    mis'im sankcionisao bi duple nikove samo kad bi poceli sami sebi da daju reputaciju, lupaju pozitivne feedbackove i stat' ja znam... a ostalo, ma registruj tri ak ti bogu volju ... a jos pride ako neko dolazi sa tamte nekog mjesta... e sto bas mora da ima isti nik

    ja sve nesto kontam da je tebi ovaj poznat od tamte i da si ovo sve uzela previse licno... vjerovatno bih i sam tako reagovao... ipak je tu povredjeno povjerenje i veliko magarchenje...
    bem li ga sad moram ja da pomenem ono tamte dje sam ja nekoc bijo ... nemam isti nik, ljudi sa kojima sam bio u kontaktu su blegovremeno bili obavjesteni u sta se transformisem ... a ostali ko voli nek izvoli, volem da caskam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Dupli nikovi

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    bem li ga sad moram ja da pomenem ono tamte dje sam ja nekoc bijo ... nemam isti nik, ljudi sa kojima sam bio u kontaktu su blegovremeno bili obavjesteni u sta se transformisem ... a ostali ko voli nek izvoli, volem da caskam
    E kad mozes ti da pomenes, mogu i ja Meni je tamte bio drugi nick, pa su me svi zvali baba. I gde god se registrujem drugacije, uvek me provale. Cak i kad sam sebi dala optimistican nick-sisata plavusha, opet su me pitali:"Baba jesi to ti?" Ta ja sam dete pusti me da se zabavljam.
    Zaista, ali zaista mi ne smeta neciji dupli nick.
    Sve je to jedno veliko zezanje.
    Doduse, malo bi mi smetalo da se ispostavi da je Angus zensko, jer sam planirala da ga zenim na jesen, a gay brakovi su zabranjeni

    I ko je ono pitao da li stvarno imam dobre butkice?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Dupli nikovi

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Meni je tamte bio drugi nick, pa su me svi zvali baba. I gde god se registrujem drugacije, uvek me provale.
    A ja sam svuda Najgora i niko mi ne veruje

    Šta ćeš...ljudi se zabavljaju na razne načine
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Dupli nikovi

    swba kaze:
    mis'im sankcionisao bi duple nikove samo kad bi poceli sami sebi da daju reputaciju, lupaju pozitivne feedbackove i stat' ja znam... a ostalo, ma registruj tri ak ti bogu volju ...
    tako i sa mnom ne smetaju mi, ali mi i dalje ostaje nepoznanica sta je toliko interesantno praviti se da si nesto sto nisi
    kontam ja da ovo nije tema otvorena specijalno za njega/nju, svoju temu vec ima na podforumu "Zelje, cestitke i pozdravi" ali je i meni kao i vecini, prva asocijacija na temu bio on/ona..
    dok nekoga ne upoznas, ne mozes da provalis da li laze, a tom logikom onda mogu da kazem da svi lazu jer ih ne poznajem licno nije mi bitno, kao sto kaze Najgora "macor, vrati se" jer je bio/la veoma interesantan/na..
    ja ovaj nick koristim vec jako dugo, na samo sam par sajtova koristila drugi jer je ovaj bio zauzet a uvek ja obavestim ljude koja sam nemam sta da krijem, moj je zivot bukvar ovde
    ovo je zezanje bre.. psi laju a karavani prolaze..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Dupli nikovi

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    Šta ćeš...ljudi se zabavljaju na razne načine
    Ma naraavno. I samo da iskoristim priliku da ti ovako javno saopstim da znam da znas da sam ja onaj Nabildovani sto te muva mesecima
    I znate sta. Meni recimo smetaju dupli postovi. Ajde kad kopiras neciji odgovor na nekom drugom forumu i pastujes ga ovde kao ponosni autor, to i moze da prodje a da se ne provali. Ali kopirati neciji odgovor na ovom istom forumu i dodati par svojih reci...mislim... E to citam i umirem od smeha. Po meni je to veci fenomen od duplih naloga. Sta cu. Cutim i dalje se dobro zabavljam.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Dupli nikovi

    Draga devojčice,

    gore od duplih nikova je samo dupla ljubav ili ljubav na kvadrat,a može i na kub..

    Nešto razmišljam da je onda i tema za za onaj tamo forum ili neki ima protekciju u nekom smislu... sve sam mogao da zamislim , ali ni mojoj kevi ne prolazi više 'šta će svet reći',a sve kao da to gledam baš na delu i to od koga...

    Koji su to porivi da me svi vole i izgaram od želje da sve volim... K'o moja keva kada ne idem na sahranu neku (nije neku ne idem NIKOME više i NIKADA)... Sram te bilo kaže... Štooo,mama-neće mi niko doći od njih

    Nedostatak nekog minerala ili šta slično rekli bi iz tvoje struke...

    Između samoće,erotike i milionitog posta biram da je nemoguće da me iko navrati da ne budem rđav ili dobar kako me ko video od prvog posta,pa do sada...

    Sam sam se i rodio... Odavde da bežim u RL,a odande ovamo... Misliš da to neće ostaviti posledice na ma čiji mozak bio u pitanju...

    Pitanje: ako se srpkinja porodi u avionu mađarske kompanije na londonskom aerodromu,čije državljanstvo dete može da dobije samim tim događajem ???
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Dupli nikovi

    Mogu da se protumače na razne načine,bilo da dolaze od nekud,bilo da su domaći.
    Pa šta?
    Ono što je meni gore od duplih nikova je to što se ljudi sa jednim nikom prikazuju u raznim "svetlima",zavisi "s' koje strane vetar duva"...licemerstvo bez mere.
    Desilo se da zamalo postanem žrtva licemerstva,ljudi sa jednim nikom .
    Ali sam prozrela to...i bila prinuđena da lažem o sebi...o svojoj intimi...pa nek misle šta hoće...ljudi sa "jednim" nikom.

    Dakle razni su razlozi zbog kojih neko koristi dva nika,i ne moraju obavezno biti zlonamerni.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Dupli nikovi

    O duplim nikovima nemam izgradjen stav. Medjutim, ako predpostavimo da je ovaj forum, i pored dobre uredjenosti i dosta visokog civilzacijskog nivoa na kojem se obavlja zivot na njemu, ipak, zabavan medij, onda dupli nikovi nisu uopste vazni kao pojava sama za sebe. Naime, puno su vazniji namera i stil osoba koje ucestvuju na ovom forumu i potpuno je navazno da li neko ima dva ili vise nikova, ako je zabavan, pozitivan i ne ugrozava na bilo koji nacin ostale forumase...

    Ja licno imam samo jedan nik, a boga mi i sa njim jednim imam muke u pokusajima da napisem, kao, nesto pametno i zabavno. I zato, na neki nacin, zavidim osobama koje imaju taj kapacitet da mogu uspesno u nekom periodu, uz ranije navedene uslove, da deluju na VC-u pod dva ili vise nikova...

    Naravno, ovo je tek samo moje licno misljenje i uopste ne mislim da ono treba biti univerzalno...
    Poruku je izmenio memento, 23.06.2008 u 17:47 Razlog: Dopun teksta.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •