Za čime čeznete? - Strana 6
Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 164
  1. #76

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Slično kao i Makilli, za masažom ...ali ne onom senzualnom, dobro sad, može i to..ali za nekom fizioterapeutskom jer me svaka koska boli, sve nešto škljocka...vrat se koči. I need a massage.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #77

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Hteo sam ovo a i proslo leto da odem na Ibizu,ali....
    Nemam sa kime mislim devojka nece ne voli to,drustvo nema para,burazer ili kum kad bi otisli oni bi se sigurno,ali sigurno vratili sa nekom sidom ili naduvani od droge...Nisu narkomani ali ne misle glavom posebno kad popiju daj sta das varijanta.Tako da jako,jako ceznem za Ibizom hmmm valjda cu ovu moju gospodjicu da nabedim da odemo pa makar ne izlazili tamo nocu.

  3. #78

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ... da pronađem svoj mir i svoju lepšu polovinu.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #79

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Za nekim poslom sa državnih jasli

  5. #80

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Za životom sa malo manjim brigama..onim uobičajenim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #81

    Odgovor: Za čime čeznete?

    da vise vremena provodim sa svojom cerkom....ovo moje radno vreme mi to ne dozvoljava...

  7. #82

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    da vise vremena provodim sa svojom cerkom....ovo moje radno vreme mi to ne dozvoljava...


    Da vise vremena provodim sa mojom mamom.....daljina nas ubija

  8. #83

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Da me zagrli neko...
    Prvi utisak uvek vara

  9. #84

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Stvarno, ali stvarno ceznem, za nekom dobrom zajebancijom, da se otkinem od smeha i magarcenja. Ne znam, u poslednje vreme kao da me nista ne dotice.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #85

    Odgovor: Za čime čeznete?

    za cim ne ceznem? Za svojim detetom, za prijateljima, za komsijama, za pijacarima, za mirisom hleba iz pekare (o bureku i da ne govorim), za buketom mimoza, za blentarenjem po izlozima, za kaficima i dobrom nesicom...... za cim ne ceznem
    neunistiva zlojebaba!

  11. #86

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Za danima proleća i leta...kada pobegnem u prirodu i dopustim da me regeneriše, ispuni, izleči, ojača, usreći. Dovoljno je da oko sebe vidim samo pejsaže, zelenilo i zvuke...i da se "predam" ceo, upijem svu iskonsku snagu i uživam u svakoj minuti veze sa "temeljima".
    Šta god do tada da me je snašlo, koliko god da me je koštalo, ti trenuci mi sve vrate, uravnoteže i postave na noge .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #87

    Odgovor: Za čime čeznete?

    za necim sto bi se moglo zvati Izvesnost
    jer,neizvesnost na svim poljima predugo traje...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #88

    Odgovor: Za čime čeznete?

    -Za proljecem,lijepim vremenom i igranjem tenisa.
    -Za mojim uobicajenim divnim treninzima,ovo sad...
    -Za mojim prijateljima,malo udaljenijim
    -Za iskrenim razgovorom sa nekoliko osoba
    -Za nekim osjecajem ispunjenosti koji me skoro napustio,iako to ne zelim da priznam. Znam da ce se vratiti,ali lose se osjecam kad,i pored sto se sa svojim drustvom svakodnevno ismijem do suza,opet se vraca kad sve to prestane.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  14. #89

    Odgovor: Za čime čeznete?

    nije bash da cheznem al aj... to su bili svetli trenuci inache predugog i dosadnog leta. posebno je tu dosadu naglashavala chinjenica da su nas (mene i brata) roditelji expresno transportovali na selo jedva dva dana poshto se shkola zavrshila tako da je taj boravak vishe lichio na progon i zarobljenishtvo nego na neshto shto smo mi zzeleli.

    svega je tu bilo, naravno, i vrucheg leba i kajmaka i ovo ono i zvezdane nochi i neistrazzene shume.... tandara-mandara .... da mi je sad da odem na jedno takvo leto s digitalcem, dva tri objektiva i laptopom pa ni po jada....al one davne osamdeset treche - pete bio je mega smor.

    daklem, u podrumu stare kuche bila je soba..... ma ni pet kvadrata, s jednim visokim krevetom s deeebelim dushekom kao iz grimovih bajki, s jednim staaaarim ormanom koji je bio pod kljuchem jer se jedino tako moglo osigurati da se sadrzzaj ne prospe po sobi.... i goooomilom knjiga.....

    u toj sobi niko nije zziveo. tu je baba drzzala jastuke i posteljinu, vunu spremljenu da se prede i onu spremljenu da se cheshlja, imala je tu i par dzakova nechishchenih oraha, u jenom sanduku bile su mamine shkolske knjige, stara garderoba, pokvareni kishobrani.... na gredama se sushio bosiljak i nana, bilo je i par papirnih dzakova chaja. plafon je bio na po metra od glave, sada bih se morala sagnuti da udjem. susedna prostorija je bila trap. tu je ujak u boxove slago jabuke. ovde djule, tamo crveni delishesh, onamo zlatni i posebno za mamu kozzare. njih je obichno davao svinjama al za mamu je moralo da ima bar dvaes kila ... voli ih pechene....

    daklem, tu u tom visokom krevetu s kojeg su mi visile noge dok sedim pa sam izgledala ko zlatokosa u krevetu tata mede samo bez zlatne kose..... provodila sam saaaaaate vrelih letnjih podneva kad je ostatak sveta na sijesti, chitajuchi kojesha shtampano na zzutim stranicama papira nalik na koru drveta s mirisom memle i veeeeelikih tajnih avantura.

    & underpaid......

  15. #90

    Odgovor: Za čime čeznete?

    za nekim starim vremenima,mada ni sad nije loshe..ali staraaa vreemena...wtf,ubice me romantika

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •