Za čime čeznete? - Strana 7
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 164
  1. #91

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Da me pozovu u Survivor ...
    Treba mi tih sto iljadarki, samo tako ...
    Naravno da bih bio prvi ...
    Uvek bijo ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  2. #92

    Odgovor: Za čime čeznete?

    U poslednje vreme mi se desava da se scucurim u svojoj omiljenoj fotelji, uvijem u cebe, zagledam kroz prozor i odlutam ...
    I znaju da prodju sati i sumrak da se pojavi, a da ne primetim ...

    Ceznem za malo samoce i tisine.
    Razgovora sa samom sobom.
    Da cutim,ne slusam, ne odgovaram ... samo da cutim.
    Iskljucim telefone, zakljucavam vrata, scucurim se u mojoj fotelji, zapalim cigaretu i cutim ...jednu malu vecnost, posle ce biti bolje, nadam se ...

  3. #93

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme mi se desava da se scucurim u svojoj omiljenoj fotelji, uvijem u cebe, zagledam kroz prozor i odlutam ...
    I znaju da prodju sati i sumrak da se pojavi, a da ne primetim ...

    Ceznem za malo samoce i tisine.
    Razgovora sa samom sobom.
    Da cutim,ne slusam, ne odgovaram ... samo da cutim.
    Iskljucim telefone, zakljucavam vrata, scucurim se u mojoj fotelji, zapalim cigaretu i cutim ...jednu malu vecnost, posle ce biti bolje, nadam se ...
    Postoji određena ustanova u koju te smeste, i gde se ponašaš upravo tako...imam ortaka koji tamo radi, pa ako ti ustreba veza...

    ...inače, ja čeznem za time da pomognem Belli...


  4. #94

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem, da te zeznem . Za nekim RL prijateljstvom,sa osobom sa VC, da se dogovorimo i da se nađemo. Konkurs je otvoren, s poštovanjem...
    Prvi utisak uvek vara

  5. #95

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ceznem da se zaljubim. Da budem hepi pored tog nekog. Da me ispuni milina kad na nekog pomislim.
    Ceznem za onim periodom kad nisam bila usamljena pored gomile ljudi koji su me okruzivali.
    Ceznem za nekim ranijim razmisljanjem, kad mi je sve bilo mnogo vise benigno.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #96

  7. #97

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem za odlaskom u Sloveniju,da još jednom posetim Gozd Martuljak,planisko mesto gde sam jedne godine bila na skijanju.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  8. #98

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ceznem za Makedonijom, da popijem kaficu sa tetkom i tecom, prosetam kroz Bitolj
    Pa ceo dan da budem na Pelister i da uzivam ...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  9. #99

    Odgovor: Za čime čeznete?

    trenutno,ceznem za konstantnim netom....za onom ukorenjenom navikom da ujutru dopuzim do kompa sa svojom kafe i cigaretom i da cutim....

    inace....ovih dana razmisljam o tome kako bih rado vratila neke davne godine....govorila bih vise,pitala bih vise,slusala bih vise....ceznem za propustenim prilikama....
    dakle...tracim ceznju na nepovrat...
    Poruku je izmenio believer, 19.09.2010 u 01:58
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #100

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ceznem za Susekom ... zelim da sviram gitaru u miru,gde ce me podsticaj cvrkuta,navesti na novi ritam,neki drugaciji zvuk...zelim da lezim u travi i mirisem sve oko mene,zelim da sedim na camcu i posmatram reku koja mirno prolazi,zelim da zabacim pecaljku i ishcekujem novi ulov u praznim mislima,opijena prirodom...eeeh
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  11. #101

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Чезнем за мојим плацем у Омољици, за шетњама по Московским булеварима и пентрање са друштвом на Салцбуршке планине да пијемо пиво, за заласцима сунца на Турској ривијери и безбрижном детињству, и да ... чезнем за њом иако није заслужила ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  12. #102

    Odgovor: Za čime čeznete?

    За летом и сунцем..већ..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #103

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Da vidim onaj Rani mraz...pade kiša,verovatno ga večeras neće biti....

  14. #104

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ceznem za deckom. Otisao u Britaniju na nekoliko dana, pa mi mnogo nedostaje

  15. #105

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem za slobodom, tišinom i za nekom lepom peščanom plažom.

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •