Na televiziji ne propustate? - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 122
  1. #91

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Onog skota Rejmonda. Tako me nekad podseti na mene samog.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #92

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku

    Na hrt-u sam obožavala da gledam Gobca i društvo...
    Kada su najavili na našoj tv da će početi, bila sam malo skeptična, jer mi je ovo gledano na susednoj stanici bilo mnooogooo dobro. Međutim, nakon par odgledanih emisija, zaista su dobri i genijalni...
    I sad ih gledam, ali sam zato odustala od Karaoke obračuna, jer od selidbe sa b92 na Pink, pa sad na Avalu, malo je tu dobrih gostiju, kakvi su bili na početku...
    I dalje ih gledam, na B92 sad. I koliko god da Dragana simpatišem, bolji mi je Komnenić u ulozi voditelja 100 puta. Dragan toliko kenja i ne zatvara da pola sam odgovori, ma idealan da sa Borisom zameni mesto I fali Uroš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #93

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    CSI, Zaboravljeni slucaj i tako te detektivske i forenzicke serije
    Discovery - Dirty jobs, Man vs Wild, MythBusters
    Citius, Altius, Fortius.

  4. #94

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    U poslednje vreme CSI Miami, iako uopste nisam fan serija tog tipa.

  5. #95

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Uglavnom su to dokumentarne emisije. Tema nije u prvom planu, ali su mi omiljeni oni koji se bave istorijom, prirodom, svemirom ili nekim meni zanimljivim temama (na primer Konstruktorske katastrofe koje se trenutno prikazuju na Avali). Dalje, Sasvim prirodno i Kvadratura kruga su takođe na obaveznom repertoaru. Od igranih serija sam svojevremeno pratio Lost i Prison break i sada franšizu CSI. Na FOX-u pratim Nindža ratnike. Utakmice reprezentacije Srbije i Crvene Zvezde se trudim da ne propustim, a druge utakmice gledam ako imam vremena i volje.

    To je odprilike to što volim da gledam na televiziji, ali se ne nerviram ako propustim koju epizodu. Ono što se iz petnih žila trudim da ne propustim su anime serije i filmovi kojih ovde ima tako malo. Trenutno je to Bleach koji se prikazuje na Hepiju. Ako nisam u mogućnosti da gledam, ja snimim pa nadoknadim propušteno, tako da mi je to pod obavezno.

  6. #96

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I dalje ih gledam, na B92 sad. I koliko god da Dragana simpatišem, bolji mi je Komnenić u ulozi voditelja 100 puta. Dragan toliko kenja i ne zatvara da pola sam odgovori, ma idealan da sa Borisom zameni mesto I fali Uroš
    E, da! U pravu si! Koliko god mi je gotivan Dragan kao radio voditelj toliko mi nije za voditelja ove emisije... Nekako mi ne ide bez Gorice i onog njihovog veza od priče...
    Gledala sam jednu emisiju, mislim prvu i pomislih...fali Uroš!!! On mi je bio poput Gobca na hrt-u

  7. #97

    14 Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Nindža ratnike na FOX-u, ili sasuke.

    Kakve su ono prepreke, kakva disciplina i samodisciplina kod takmičara.
    U stanju su da iz dana u dan vežbaju, i sve podrede jačanju duha i tela.

    Ima svakavih likova, tako da mi se često desi, da zaplačem od smeha.
    Voditeljski par je odličan, zaboravila sam im imena. Kakvi komentari ''padaju''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #98

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Los Serrano
    http://sr.wikipedia.org/wiki/Seranovi
    Od pre par nedelja sam je poceo pratiti i ne propustam je.

    Ninja Warrior pogledam s vremena na vreme jer je jako zabavno + komentatorski par koji je lood pa sve to cini jos zanimljivijim.

  9. #99

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Malo sam se navukla na LA ink u poslednje vreme... Serijal o tetoviranju i tatoo majstorima... Uvek sam se pitala za razlog zašto bi neko sebe obeležio zauvek... Ovde sam se baš naslušala A i tetovaže su neverovatne...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  10. #100

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Ne znam da li chu da propustam.. Mislim, ne verujem da cu da odlozim zbog ovog neko ozbiljnije picharenje ako se desi u istom terminu ali ako budem pri ekranu, gledacu.

    TV priča o čardama na Dunavu

    SERIJAL Jedinstveni serijal nezavisne produkcije Čarde na Dunavu u šesnaest epizoda, scenariste Miroslava Božina i reditelja Petra Latinovića, počeo je da se prikazuje na Prvom programu RTV Vojvodine ponedeljkom od 20.30 i gledaocima donosi priču o čardama, od tromeđe s Mađarskom i Hrvatskom, do ušća Tise u Dunav. Snimljen kao dokument, putopis i informacija, ovaj serijal govori o tradiciji spremanja ribljih jela, negovanju običaja, ugostiteljima, ribarima i gostima.

    24sata
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #101

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Domino day
    ...to je samo jednom godisnje
    Ne volim da ga gledam sam
    Obavezno sa nekolicinom prijatelja, pa se tu nadje neko picence, i nesto za grickanje
    ili se cela porodica smesti pred TV... sve tri generacije

    Od prvog gledanje mi je bilo zao sto nisam jedan od ucesnika toga

  12. #102

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Nista nije "pod obavezno", a vrlo rado odgledam neku epizodu "Svi vole Rejmonda" .... mogu da se zagledam u "Nindza ratnike" ( i ostale njihove varijacije) ...... ali ako se "zadesi" Jovan Memedovic - pa makar komentarisao boks mec - eeee..... onda.......ovaj ......



    ps. zaboravila sam putopisne reportaze, gospodina Micica iz Kon Tiki Travela

  13. #103

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Volim da gledam neke naučno-popularne kanale, sport ( odbojku, vaterpolo, zimske sportove...), trilere, drame... , neke "vampirčiće"
    Prvi utisak uvek vara

  14. #104

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Dnevnik ne propustam, a kada sam lose raspolozena obavezno ukljucim prenos iz Skupstine i nasmejem se do suza...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  15. #105

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Californication,
    opaka serija, nedeljom na B92
    subotom je repriza..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •