Na televiziji ne propustate?
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 122
  1. #1

    Na televiziji ne propustate?

    Sta pratite iz dana u dan, iz nedelje u nedelju?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Malo je toga što ne propuštam. U suštini, ja stvarno jako slabo gledam TV, jer ne stižem i na net i pred TV u isto vreme Ipak, ako se za nešto može reći da pratim, to je serija na RTS-u "Red i zakon", trudim se da je pratim svakoga dana, često pogledam i Dnevnik 2 na istoj televiziji, a sve ostalo je samo ako naleti u trenutku...

  3. #3

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    'Talijanski fudbal nedeljom u 3. I Mucke kada se prikazuju. :smile:
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Citat Muckota kaže:
    Malo je toga što ne propuštam. U suštini, ja stvarno jako slabo gledam TV, jer ne stižem i na net i pred TV u isto vreme
    K'o da sebe slusam

    Dakle, apsolutno ne postoji nista na TV-u sto ne propustam. Kad se setim kako sam pre ostajala kod kuce samo da bih nesto odgledala... Sada bih mogla savrseno dobro da funkcionisem i bez TV-a, uopste mi nista ne bi nedostajalo i da ga nemam.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    U poslednje vreme gledam TV mnogo vise nego sto sam ga gledala. Delom zato sto su se ovde raznorazne stvari desavale, a delom zato sto sam par meseci odmarala kicmu... :mig:
    Ima par stvari koje gledam da ne propustim. Medju njima su Utisak nedelje, Nivo 23, Duhovnike - dok su isli, Mile protiv tranzicije, serije koje mi se dopadaju (trenutno pratim seriju "Ed"), dosta toga sa Eurosport kanala, Animal planet-a, Discovery-ja, Travel-a i Nacionalne Geografije. Uhhh sad ovo cak i meni zvuci kao da sedim stalno ispred TV-a, ali naprosto to je ono sto ako se setim da ide, obavezno pogledam.
    Vesti najcesce procitam u novinama ili na internetu, ili ih odslusam na radiju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Hm, nishta ne pratim redovno .. Ako uhvatim zalepicu se za Mucke i Friendse.. A discovery, explorer, i animal planet su prokletstvo .. znachi u vek ima shta da se gleda..

    Da se vratim na domace TV.. ono shto mi nikako ne ide da propustim a to su reklame u gargantuovskim razmerama i kolichinama ..

  7. #7

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Ne gledam domacu televiziju uopste. U poslednja tri dana gledam po ceo dan na satelitskoj televiziji cesku muzicku televiziju Ocko TV. Televizija je u skroz dobrom fazonu, pustaju uglavnom britanske i americke spotove i naravno ceski rock.
    Razumem ih svaku 10 rec ali su cool.

  8. #8

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Kriminal u rusiji, prilicno neverovatne price. Ponekada i inspirativne
    serija ide od 23:00 uvece radnim danima, ima i repriza ali ne znam kada... ja mislim ujutru, nesto pre 12:00

    Inace ne gledam TV... ali se ovo uklopilo posto traje samo 15-25 minuta.

  9. #9

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Radnim danima uglavnom pogledam neku seriju ( Ed, Red i zakon, Opcinjeni..), a vikendom filmice, Sex & City, S.Holmsa. I gledam da ne propustim Piramidu, Utisak nedelje...Sto se tice ostalih kanala tu uglavnom vode sportski kanali, kao i HBO, Cinemanija...
    Poruku je izmenio Bombica, 08.05.2009 u 22:39 Razlog: boja i font
    "Bupu pi du pu !"

  10. #10

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Ma bas cu da sedim u kuci i gledam TV, narocito sad kad dolazi lepo vreme.

  11. #11

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Simpsonove se trudim da ne propustim i to je to. Nemam vremena da provodim sate ispred TV-a. E da, jedna lokalna televizija je pocela nedavno prenositi francusko prvenstvo u fudbalu i jako sam zadovoljan kvalitetom utakmica, pa sam sada redovan gledalac.

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    "TV lica kao sav normalan svet"

  14. #14

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    -Najbolje obozavam seriju o Dzordzu-

    -Dobar nam je TV program, odlican je TV program, samo je mnogo dosadan-

  15. #15

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Ne propustam "Cikago bolnicu', genijalna serija sa genijalnom glumackom ekipom.

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •