Na televiziji ne propustate?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 122

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Na televiziji ne propustate?

    Sta pratite iz dana u dan, iz nedelje u nedelju?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Malo je toga što ne propuštam. U suštini, ja stvarno jako slabo gledam TV, jer ne stižem i na net i pred TV u isto vreme Ipak, ako se za nešto može reći da pratim, to je serija na RTS-u "Red i zakon", trudim se da je pratim svakoga dana, često pogledam i Dnevnik 2 na istoj televiziji, a sve ostalo je samo ako naleti u trenutku...

  3. #3

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    'Talijanski fudbal nedeljom u 3. I Mucke kada se prikazuju. :smile:
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Citat Muckota kaže:
    Malo je toga što ne propuštam. U suštini, ja stvarno jako slabo gledam TV, jer ne stižem i na net i pred TV u isto vreme
    K'o da sebe slusam

    Dakle, apsolutno ne postoji nista na TV-u sto ne propustam. Kad se setim kako sam pre ostajala kod kuce samo da bih nesto odgledala... Sada bih mogla savrseno dobro da funkcionisem i bez TV-a, uopste mi nista ne bi nedostajalo i da ga nemam.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    U poslednje vreme gledam TV mnogo vise nego sto sam ga gledala. Delom zato sto su se ovde raznorazne stvari desavale, a delom zato sto sam par meseci odmarala kicmu... :mig:
    Ima par stvari koje gledam da ne propustim. Medju njima su Utisak nedelje, Nivo 23, Duhovnike - dok su isli, Mile protiv tranzicije, serije koje mi se dopadaju (trenutno pratim seriju "Ed"), dosta toga sa Eurosport kanala, Animal planet-a, Discovery-ja, Travel-a i Nacionalne Geografije. Uhhh sad ovo cak i meni zvuci kao da sedim stalno ispred TV-a, ali naprosto to je ono sto ako se setim da ide, obavezno pogledam.
    Vesti najcesce procitam u novinama ili na internetu, ili ih odslusam na radiju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Hm, nishta ne pratim redovno .. Ako uhvatim zalepicu se za Mucke i Friendse.. A discovery, explorer, i animal planet su prokletstvo .. znachi u vek ima shta da se gleda..

    Da se vratim na domace TV.. ono shto mi nikako ne ide da propustim a to su reklame u gargantuovskim razmerama i kolichinama ..

  7. #7

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Ne gledam domacu televiziju uopste. U poslednja tri dana gledam po ceo dan na satelitskoj televiziji cesku muzicku televiziju Ocko TV. Televizija je u skroz dobrom fazonu, pustaju uglavnom britanske i americke spotove i naravno ceski rock.
    Razumem ih svaku 10 rec ali su cool.

  8. #8

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Simpsonove se trudim da ne propustim i to je to. Nemam vremena da provodim sate ispred TV-a. E da, jedna lokalna televizija je pocela nedavno prenositi francusko prvenstvo u fudbalu i jako sam zadovoljan kvalitetom utakmica, pa sam sada redovan gledalac.

  9. #9

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Tko zeli biti milijunash

  10. #10

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    "Six degrees", "Grey's anatomy", "CSI"
    "Dancing with stars", "So you think you can dance"
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #11

    Odgovor: Na televiziji ne propustate?

    Gledam samo CSI i kad naletim na myth busterse na diskaveriju...
    Samo to i nishta vishe...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •