Danas već više od pola komentara na pressonline,dadoh i ja svoj doprinos,u smislu da li se neko pita kako je dečku u yugu,dokle ćemo da delimo ljude na obične i popularne smrtnike,i samo kod nas primećen socio-patološki fenomen bodrenja i brige za ženu,decu,familiju i ostale... A ne daj Bože da mu amputiraju ruku,ostane invalid ili umre u sebi bi slavili i tešili se...

U EU oduzeli dozvolu par puta Šumaheru,Kulthardu,Alonsu i stavili ih na stub srama,jer su vozili 180,gde je ograničenje 120...

Javno izvrnuli ruglu u Engleskoj Hamiltonovog oca koji se samo uparkirao sa Poršeom 911 u nečiju avliju,bez da je s'ebo čardak ili ambar... Osudili ga i podsmehnuli činjenici da uopšte vozi auto vredan 150.000e mada mu dete zaradjuje toliko nedeljno...

Elem kada je meni poginuo dečko u autu odoh u zatvor 2 godine,pre 22 godine to beše...
U zatvoru dečko sa mnom sa 20 lekova različitih koje mora da pije svaki dan;nije imao ni 55 kg sa svojih 20 godina;preko 10 operacija n amaksilofacijalnoj;oduzeta desna strana tela skroz;šepa na jednu nogu ostala kraća par cm;7 meseci bio u komi zbog povreda mozga.... 2 godine zatvora odležao,a kriv bio traktorista,ali on imao malo promila u krvi,pa ajde mora neko biti kriv...

Pokazuje slike devojke koja ga ostavila 6 meseci posle udesa,a ja ga pitam ko je ovaj pored nje momčina,lep,zgodan... kaže on muka ja i pita da li se zezam ili ga stvarno nisam prepoznao,a suze same pođoše...

Evo ako ima psihologa , pa neka kaže... da li se ovako medijski propraćen udes i kako odražava na klince koji sedaju na motor... kao i čitulje devedesetih u novinama na one tamo klince...

Koji smo mi narod... Na sahrani je redovno po selima kada pop otpeva da jedna žena uvek skupi njih par i slušah svojim ušima... Mileva,daj da ti,Radojka i ja odjaučemo časkom...

Meni je Goga izbrisala neku nedelju čitulju od druga,ali ne zameram i treba ako misli da treba tako i da nije mesto čituljama ovde... Ali ko da obriše ovoliko sprdnje oko nečijeg života... Novinari u nedostatku tema stoje ispred bolnice i to tako da su ovi morali da angažuju privatno obezbeđenje kako bi ljudi preplakali na miru svoju tugu i bol... Njegovi najbliži pate,a svi ostali se teše i željno čekaju vest,kao što na trkama svi čekaju krv ili u boksu nokaut... Usput imaju izgovor u bodrenju..to kralju,pobedi još jednom,s tobom sam...

Niti ga znaju , nit' poznaju , niti slično žive... Bolesnici...