Uporedni horoskopi-sinastrije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Uporedni horoskopi-sinastrije

    Ponekad su naši pogledi na brak i veze na jednom nesvjesnom nivou u velikoj mjeri obojani stereotipima iz romantičnih filmova i literature, koji ljubav prikazuju kao '' udar groma '' – sudbinski susret sa idealnom ženom ili muškarcem, uz obavezno klecanje koljenja i snažnu privlačnost na prvi pogled.
    Zbog ovog mita o romantičnoj ljubavi, propali su mnogi brakovi i u osnovi kvalitetne veze, jer su partneri ustuknuli pred prvim poteškoćama realnog življenja i čim se istopila početna zaljubljenost, pasivno su se prepustili nadirućem osjećaju razočarenja, umjesto da su tu fazu u svom odnosu shvatili kao uobičajenu razvojnu stepenicu, koja zahtjeva ulaganje obostranog, osviještenog truda, razvijanje zdrave komunikacije i spremnost da se druga osoba sagleda kao realno ljudsko biće, a ne kao lik iz bajke, na koji su projecirani neostvareni unutrašnji ideali.
    Naime, idealna ljubav ne postoji, to je štetna iluzija koja blokira našu sposobnost da na svoje veze gledamo kao na životni zadatak, kojem treba pristupiti na prizemljen i konkretan način, radeći u podjednakoj mjeri i na samom sebi, kao i na kvaliteti odnosa što ga izgrađujemo sa drugim ljudskim bićem.

    U tom smislu, astrolog koji se bavi sinastrijom / uspoređivanje dvije natalne karte /, predstavlja i neku vrstu savjetnika izmedju dvije osobe...
    Izvor: Krešimira Gojanović



    **********

    Sinastrije predsatvljaju uporedjivanje 2 odnosa i pravac kojim ce se ti odnosi odvijati(predispozicije)

    Za sinastriju su potrebni datum,mjesec,godina,sat rodjenja (obije)osobe i mjesto rodjenja.

    Potrebno je i napisati :
    -Da li je veza želja
    -Da li je brak
    -Da li je zabavljanje
    -Nešto vanbračno...

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Citat andjela pizelli kaže: Pogledaj poruku
    Nikog ne interesuje ljubav?



    ...ma kako da neinteresuje,al tu treba podataka ko da vadis vizu...

  4. #4

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    interesuje
    al sta bi s onim polozajem Meseca?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    da li je moguce da ce veza trajati ako su oba urana u opoziciji sa obe venere i takodje uran konjunkcija muski mesec, s tim da zenska osoba ima natalno veneru opozicija uran

  6. #6

    02 Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Andjela,
    imam neodoljivu zelju da mi napises sve sto budes vidjela'' u ovoj sinastriji,i naravno:mogucnost bracnih voda...
    *ja sam vodolija:19.februar.1980,11:50
    *on je riba:26.februar.1977,23:00h
    -eh ta LJUBAV...

  7. #7

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Citat bambus kaže: Pogledaj poruku
    da li je moguce da ce veza trajati ako su oba urana u opoziciji sa obe venere i takodje uran konjunkcija muski mesec, s tim da zenska osoba ima natalno veneru opozicija uran
    opozicija urana i venere ukazuje na mogucnost naglih prekida veza,(al mislim da to nemora bit dozivotno.moj drug ima kvadrat urana i venere u natalu pa je sretno ozenjen...niormalno kad je odradio aspekt urana i venere,kroz prekid dugogodisnej veze)

    sa ove dvije opozicije uzajamne urana i venere,tesko da je veza odrziva,a uran konjukcija mjesec moze biti samo dobra u slucaju da je uran,osobi mjesec vladar VII kuce
    poz

  8. #8

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    ja sam rodjena 11.03.1984 u 23 i 50 u beogradu
    on 2.2.1981 u 10 i 45 u sisku
    nije ni samo zelja,ni veza,rec je o zabranjenoj ljubavi,iz mnogo razloga,vidjamo sse vec godinu dana,interesuje me hoce li biti nesto od nas,ili bezveze gubim vreme s nekim ko se samo igra...

  9. #9

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Citat mortissha kaže: Pogledaj poruku
    nije ni samo zelja,ni veza,rec je o zabranjenoj ljubavi,iz mnogo razloga,vidjamo sse vec godinu dana,interesuje me hoce li biti nesto od nas,ili bezveze gubim vreme s nekim ko se samo igra...
    ovako,odmah da ti kazem da je njemu sudjen razvod,osim ako mu zena nije vodolija,to moze da ga ostavi u braku,ali to ne znaci da je sretan ni sa njom(asko je vovolija) uran u kuci braka daje uvjek samca u braku,mada o osobu sklonu avanturama,u koje ulazi iz nezadovoljstva istim.

    inace on bi trebao biti jako neispunjena osoba,duhovno,sa svojim tugama i strahovima,a fatalna ljubav mu je ucrtana u natalu...

    ti mu jako emotivno odgovaras,cak previse,jer si dobre dushe,umijes da mu pruzis ono sto mu treba...a voli te sigurno u to ne sumljaj

    nemogu da kazem da li ce se razvesti...samo mogu da kazem da te ne laze i da bi zelio brak sa tobom
    idu vam lijepi dani za ljubav,a mozda ti i ponudi brak

  10. #10

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Andjela da li bi mogla da virnes
    sinastrijaFree Chart - Astrodienst
    moj natalFree Chart - Astrodienst
    njegovFree Chart - Astrodienst
    Hvala

    ps zaboravila sam napisati da je veza u pitanju
    Poruku je izmenio NSdjanka, 29.05.2009 u 15:39 Razlog: ps

  11. #11

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Dobila sam ponudu za brak.sta kazete dali tu ima brak,deca i trajnost?jedan razvod je vec iza mene i imam dvoje dece,buduci jos nema dece,ali se s mojom slaze.u vezi smo od novembra 2008.

  12. #12

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    Citat Malena987 kaže: Pogledaj poruku
    Andjela da li bi mogla da virnes
    sinastrijaHvala

    ps zaboravila sam napisati da je veza u pitanju
    mislim da si napravila gresku stavila si da je rodjen 2005.g.

  13. #13

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    nikako da ga ćapim a jako bih voljela

    http://www.astro.com/tmpd/clc3fileA1...0918.29241.gif

    puno aspekata sa uranom?

  14. #14

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    pozdrav ja sam Rak 14.07.1981 11:40 Pozarevac
    ona je Jarac 16.01.1981 05:35 Pozarevac
    Interesuje me sve sto mozes videti u ovoj sinastriji , recimo da se radi o "pravoj" ljubavi koja se desila u pogresnom trenutku , privlacnost je velika ali je ljubav zabranjena jer imamo mnogo prepreka, znamo se i vidjemo oko 2 godine . Hvala u napred

  15. #15

    Odgovor: Uporedni horoskopi-sinastrije

    !9.07.1977 god 8:40 Zrenjanin
    a ona 06.12.1973.god 21:20 Krusevac
    Ima li necemu da se nadam?Unapred hvala.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. "Uporedni dnevnici"
    Autor zosim u forumu Književnost
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.07.2013, 17:49
  2. Neobicni horoskopi
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.02.2008, 22:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •