Uspavljivanje pasa - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    04 Odgovor: Uspavljivanje pasa

    To je opet problem drzave,da se malo vise brinu o lutalicama i onjihovo smestaju nebi bilo potrebe za uspavljivanjem.Svako zivo bice ima pravo na zivot pa i taj pas koji je zbog ko zna cega zavrsio na ulici.Prihvatilista su mesta gde treba smestiti sve te pse i ako se za nekog od njih ne nadje vlasnik treba tu da ostane do prirodne smrti,a ne:dodje cika doca,napuni spric i ukoka stotinak komada i resen problem..da li je to resenje?

  2. #17

    Odgovor: Uspavljivanje pasa

    uspavljivanje samo u slucaju kad se zivotinja muci - tesko povredjena je ili jako bolesna, jednostavno nema joj spasa. mada i ovde - kad se radi o povredama, treba pre svega pokusati i poduzeti sve kako bi joj se spasao zivot.
    pre neki dan gledla sam na TV emisiju u kojoj su prikazali macu sa dve noge. nasla je veterinarka pored puta povredjenu sa polomljenim nogama i svi su je ubedjivali da je uspava. ona je ipak odlucila da proba da je spase. amputirala je maci dve leve noge, pa nakon nekoliko dana zivotinja se oporavila i danas zivi, cak je i veoma pokretna za jednu invalidiziranu zivotinjicu.

    u svim drugim slucajevima sam protiv uspavljivanja. velika je glupost uspavati zivotnju, samo zato jer je stara. pa i ona ima prava ziveti dok joj je priroda odredila. zar treba ih voleti i brinuti se o njima samo dok su sposobni da nas razvesele..
    Poruku je izmenio Bombica, 08.04.2009 u 22:53 Razlog: slovce


  3. #18

    Da li uspavati psa?Postala je agresivna!

    Molim vas da mi neko pomogne. Imam mesavinu staforda i pita staru dve godine i bio je prava maza,vesela, obozava ljude !! Ali u poslednje vreme je postala agresivna .I to ne prema nepoznatim ljudima,nego je napala mog brata, a mog tatu je cak ujela. Ali nije konstanto takva,i dalje je maza,ali bukvalno kao da na momenat poludi koliko god mozda to glupo zvucalo,i posle toga se cak uplasi. Ma ne mogu da opisem.
    Moji su razmisljali da je uspavaju,ali ne znam ni kako to funkcionise,ni gde se to ide,verovatno postoje neka pravila. Da li neko zna nesto vise o tome??

    Volim tog psa najvise na svetu,ali pocinje da me plasi ( ,ne znam sta da radim!!!

  4. #19

    Odgovor: Da li uspavati psa?Postala je agresivna!

    Citat mili kaže: Pogledaj poruku
    Moji su razmisljali da je uspavaju,ali ne znam ni kako to funkcionise,ni gde se to ide,verovatno postoje neka pravila. Da li neko zna nesto vise o tome??

    Volim tog psa najvise na svetu,ali pocinje da me plasi ( ,ne znam sta da radim!!!
    Ja sam pre nekoliko meseci morala da uspavam svog rotvajlera, jer je bio star i bolestan.
    Samo se mucio i bilo mi je strasno tesko.
    Zato prvo dobro razmisli.
    Procedura nije teska, odes kod njegovog veterinara, platis inekciju za uspavljivanje, ali razmisli dobro pre toga.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Izložbe pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 19:59
  2. 5 omiljenih rasa pasa
    Autor Alexander 37 u forumu Rase pasa
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 28.01.2015, 21:50
  3. Bolesti pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 02.08.2010, 12:25
  4. Najređe rase pasa
    Autor gerbes u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.04.2008, 19:16
  5. Dresura pasa
    Autor Lady S u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.11.2007, 00:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •